Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak a szebb lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak a szebb lánynak kevesebben társkeresőn, mint a hátrányosabb külsejűnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból, hogy milyen nőtípus tetszik jobban a férfiaknak, létrehoztam 2 regisztrációt társkeresőn, hogy melyiknek írnak többen. Azt hittem, az elsőnek fognak, erre a másodiknak kb kétszer annyi levele jött. Miért lehet ez?


első: [link]


második: [link]


2017. máj. 29. 00:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
#13 vagyok, írtam, hogy nincs kisebbségi komplexusom, 48 kg vagyok, heti 2-3x járok edzőterembe. Mondjuk itt írhatok bármit, úgysem hiszed el :D Csak azt tartom szomorúnak, hogy ez manapság a piacképes(állításod szerint is), mutass minél többet, legyél nagy r*b*. Nem azzal van a bajom, hogy szép a csaj, csak a tálalással van probléma :D Fordított esetben meg ne menjen a sírás, ha a lányok is pont ilyen felszínesek.
2017. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Már azt hittem, be fogsz linkelni egy topmodellt meg egy tényleg átlagos csajt. Hát a képeken a következőket látom:

1. kép: férfias arcú csaj, akin láthatólag csak a smink az, ami nőiessé teszi

2: nőies arcú, kifejezetten szép nő.

2017. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Marketing menedzser,meg sem lepődök :D Kb mint a kommunkáció sakos DJ Voksán Virdzsike,vagy az ügyvéd Zimány Linda..
2017. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hát persze,mert barki lehet marketing menedzser.Ugye?

Mégis normàlis élete van.

Zimàny Linda jogi egyetemet végzett ràadàsul a Pàzmànyon,ami ELTE-vel vetekszik.

Elõítélet megy.

Irigység.

Ha csaj vagy azért mert õ vonzó és jobbnàl jobb pasik közül tud vàlogatni.

Ha pali akkor meg ilyen nõ levegõt nem fog veled együtt szívni.

2017. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Amúgy Voksàn Viràg IBS-n tanult közgazdasàgtant.

Tudom tudom az se ér szted semmit.

2017. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

22. vagyok,

annyit hozzátennék, hogy most, hogy ki mennyire szép, nem attól tettem függővé, hogy ki néz ki a képen r...cosabbnak, mert olyan tekintetben az 1. szimpatikusabb, hanem csak arcra.

2017. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ezen a külsőn hol a hátrány? Az lemaradt a képről.
2017. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Komolyan férfiként nem értem a nőket...


A kérdező 2 fotója is messze átlagon felüli nő.


De #11-es 1) képe egyenesen tökéletes, pont az ilyen típusú nők jönnek be (bár ő kicsit fiatal hozzám), 11/2 valóban nem tökéletes, de még messze átlagos, ahogy a 3-as is, inkább átlag manapság az utcán körülnézve.

2017. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!