Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban tényleg ilyen szintű nőgyülölet uralkodik, mint ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan szintű savazást kapnak a nők szinte az összes kérdésnél, hogy az elképesztő. Sose lehet tudni, hogy emögött valós sérelmek húzódnak-e meg vagy csak sok a troll. A hölgy olvasók gyakori kiakadását abszolút meg tudom érteni, valóban lelombozó a helyzet.


A GYK-n tapasztalható nőgyűlölet jellemző úgy általánosságban kis hazánkra, vagy csak ide jött össze egy kisebb sereg megkeseredett férfi, akik saját sikertelenségüket a másik nemre kenik?


Aki a kérdéseket, válaszokat rendszeresen olvassa, láthatja, hogy a férfiakkal is van baj bőven. De ez egyáltalán nem megy át férfigyűlöletbe a nők részéről. A másik oldal viszont nagyon súlyos.


Mit gondoltok erről a tarthatatlan állapotról? Van ebből kiút? A hölgyeket is kérdezem: a mindennapokban tapasztalnak a férfiak részéről ilyen szintű gyűlölködést, mint ami itt megy?



2017. máj. 29. 08:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsére nem. Én már csak nevetni járok erre az oldalra, nem veszem magamra a szidalmazó leveleket, mert tudom, hogy ezek csak frusztrált kisfiúk energialevezetése, amiért sikertelenek a nőknél.

22/N

2017. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Én élőben még nem tapasztaltam ilyesmit.
2017. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt az oldalt valaki komolyan veszi már régen rossz. Itt összességében azok az emberek vannak akik trollok vagy mindenkit gyűlölnek. Nyugi én férfiként kaptam meg a sarat,férfi és NŐ felhasználóktól.... És vannak itt férfigyűlölők is bőven.... Most írhatnák egy listát kikkel van tele az oldal,de akkor regény írnák. Itt nem férfi meg nőgyűlölet megy,hanem trollkodás meg embergyűlölet.
2017. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
20%
Én inkább férfi és gyerek gyülőleletet látok többet ezen az oldalon.
2017. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Itt nagyon sok életunt, céltalan kretén van, akik a nőkre fognak minden ahelyett, hogy kicsit magukba néznének, könnyebb mást hibáztatni. Ez egy anonim oldal itt könnyedén lehet szidni bárkit, élőben ezt nem tennék meg mert őket röhögik körbe. Na lehet lepontozni, de ez a nagy büdös helyzet.
2017. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nagyon nem ilyen a valóság. Ugyanannyira nem tükrözi a társadalomban lévő nőgyűlöletet ez az oldal, mint amennyire nem igazak a nőkre azon állítások döntő többsége, amit itt összehordanak a nőgyűlölők. Egyébként az, hogy valaki nem sikeres a nőknél, még nem jogosítja fel arra, hogy minden nőt kvárnak tartson, vagyis tarthatja annak, csak akkor meg miért sír, hogy nem jön vele senki össze? K.vát akar akkor ő is? Remélem értitek, hogy mire célzom. Egyébként én se vagyok sikeres a nőknél, de igyekszem, hogy az legyek. Vannak lánybarátaim, értelmes, kedves, és emellett nagyon csinos lányok, akik bár megtehetnék, mert minden ujjukra, de szempillájukra is kapnának férfit, mégse teszik, mégis hűségesek, és normálisak. Egy ilyen lányt ( nem a nagyon csinos a fő szempont) szeretnék majd én is találni, és hiszek is benne, hogy találni fogok, mivel a való életben élek, nem ezen az oldalon és tisztában vagyok vele, hogy vannak ilyen lányok is. 23/F
2017. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%

Nem, azért ez az oldal elég szélsőséges példa. Meg abba is gondolj bele, hogy az itt fröcsögők általában egész nap a gép előtt ülnek, nem szocializálódnak annyit.

Hosszútávon nincs ebből kiút, mivel azt gondolják, hogy mindenkinek alanyi jogon az ölébe pottyan egy barátnő, anélkül, hogy fejlesztené magát. Sem a társas kapcsolatok kezelésében, se ami a tanulmányokat, munkát, sportot illeti nem kell tenniük semmit, mivel nekik jár egy barátnő. Ilyen hozzáállással meg nagyon nehéz dolgok lesz, amíg meg nem találnak, ugyanúgy itt fogják tolni a hülyeséget.


F

2017. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
7%
Hú 7es,majdnem elhánytam magam ezen a monológon.
2017. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
13%

Én engem inkább a hazánkba (meg a világban) uralkodó feminizmus aggasztana.

Téged is inkább az zavarjon.. :)

2017. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%

Itt igen,de azért ha széttennéd a lábad kellenél...

ha nem akkor meg pláne" céda vagy"...


Szóval itt ne várj csodákat.


De ez egy réteg!- Akiknek azért sikerült jól szétbarmolni az oldalt...


Akad pár normális férfi,fiatal pasi is,-néha beszélgettem egy -kettővel.


Aki meg direkt fröcsögni jár ide ,az midig jön,-szerencsétlen borderline-os srác aki átkoz itt napi szinten mindenkit,meg a több néven írogató "macsók"...

Ilyen mindig is lesz.


Az élet más.


/N.

2017. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!