Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban tényleg ilyen szintű nőgyülölet uralkodik, mint ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan szintű savazást kapnak a nők szinte az összes kérdésnél, hogy az elképesztő. Sose lehet tudni, hogy emögött valós sérelmek húzódnak-e meg vagy csak sok a troll. A hölgy olvasók gyakori kiakadását abszolút meg tudom érteni, valóban lelombozó a helyzet.


A GYK-n tapasztalható nőgyűlölet jellemző úgy általánosságban kis hazánkra, vagy csak ide jött össze egy kisebb sereg megkeseredett férfi, akik saját sikertelenségüket a másik nemre kenik?


Aki a kérdéseket, válaszokat rendszeresen olvassa, láthatja, hogy a férfiakkal is van baj bőven. De ez egyáltalán nem megy át férfigyűlöletbe a nők részéről. A másik oldal viszont nagyon súlyos.


Mit gondoltok erről a tarthatatlan állapotról? Van ebből kiút? A hölgyeket is kérdezem: a mindennapokban tapasztalnak a férfiak részéről ilyen szintű gyűlölködést, mint ami itt megy?



2017. máj. 29. 08:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
44%

Nőgyűlölet nem igazán elterjedt az oldalon, azonban nőket érő kritikák igen, bár még mindig kevesebb kritikát írnak a nőkről mint a férfiakról.

Mint tudjuk, a feminizmus már jó ideje átesett a ló túlsó oldalára, így a nőket érő bármilyen kritika az "nőgyűlölet", elég akár egy olyan javaslat is, hogy esetleg egy folyamatosan megcsalt és dobott nőnek talán máshogy kéne párt keresnie, és nem azt mondogatnia hogy "minden férfi csak dugni akar" amikor mindig ugyan úgy találja meg az ugyan olyan férfiakat.

Tehát "nőkről vagy jót, vagy semmit, különben nőgyűlölő vagy", akár nőként is.


Az egész olyan mint ami általában előfordul a jogvédő mozgalmak jogtipróvá válásánál, pont ugyan ez játszódott le a liberalizmusnál is, ahol ma ha nem értesz egyet velük, akkor náci, fasiszta vagy. Ha a "feministákkal"(azon belül a feminácikkal) nem értesz egyet, akkor nőgyülölő hímsoviniszta disznó vagy, de elég akár ha megkérdőjelezed a dogmáikat, akár azzal, hogy pl szénbányába miért nem akar dolgozni egy nő a nagy egyenlőségben, és eközben miért nem lehet egy férfi óvóbácsi, vagy HR-es/fejvadász?


Egyszerűen szokatlan a "feministáknak", hogy itt nincs polkorrekt cenzúra, és néha a nők is kapnak kritikát, mert a mainstream médiában ilyen nincs, így nem szokták meg.

A férfiak nem háborodnak fel a férfigyűlölő harcos "feministák" hozzászólásaitól, és kérdéseitől, hiszen az egész életük alatt már megszokhatták, hogy a médiából őket érő folyamatos kritikát.

2017. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
14%
Ja még azt elfelejtettem írni, hogy akkora a "nőgyülölet", hogy a nőket érő bármilyen, ÉPÍTŐ kritika is gyorsan lepontozást kap, néha hihetetlen sebességgel, ami vagy azt sugallja, hogy a GYK üzemeltetői próbálják gerjeszteni a feszkót, vagy hogy van egy csapat (vagy 1 ember sok felhasználóval), akik a nőgyülölet sugallására vannak specializálva.
2017. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%

"Hazánkban tényleg ilyen szintű nőgyülölet uralkodik, mint ezen az oldalon?"

Dehogy. Ha nem lenne internet, akkor nem is hallanál ezekről. Régen is voltak lúzer pasik, akik még 25 évesen se voltak még soha nővel, csak nem nagyon hallottál róluk. Miért is? Társaságba nem járnak, barátaik se nagyon vannak, unalmas, szürke emberek. Most az internetnek köszönhetően kaptak egy felületet, ahol név nélkül kiélhetik a nőgyűlöletüket és úgy tűnik, mintha ők lennének többségben. Hiszen "társkeresési problémák" a neve ennek a kategóriának és főleg nekik van társkeresési problémájuk. De a probléma nem a nőkkel, hanem velük van, csak ezt nem ismerik be még saját maguknak sem.

2017. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére én is csak itt tapasztalom ezeket az általánosító, ostoba, frusztrált kis nudlikat, a való életben értelmes emberekkel veszem körbe magam.
2017. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
51%

Meglepődtem, hogy az elöbbi 2 hozzászólásaim közül csak az egyik kapta meg a 0-t, a másik több mint 0-n áll.

A Frau gruppenführer szabadságon van? :D


Egyébként az itt uralkodó férfigyűlölet sem valós, hiszen a valóságban már sok nő rájött, hogy a feminizmus bizonyos irányzatai nagyon durván elfajzottak, kezdi elveszteni a varázsát a feminista diktatúra irányzat.


Emellett a valóságban sem tapasztalom azt az undorító hozzáállást mint amit itt jópár "jólmegmondó" "nő" képvisel, akik már ehhez a kérdéshez is írtak párat, meg másokhoz is ahol a férfiakra lehet fogni minden önmaguk által létrehozott problémát, vagy ócsárolhatnak.


Szóval férfiak ne ebből induljatok ki amit itt láttok, mert szerencsére még nem tartunk ezen a szinten.

2017. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarok megbántani senkit, de elég sok pasi van itt,aki huszonévesként vagy idősebbként is sikertelen volt eddig a nőknél.

Nagy részüknél szerintem a fő gond az, hogy nem a saját "kategóriájukban" keresgélnek és emiatt rengeteg visszautasítás érte őket eddig. És a rossz tapasztalatokat kivetítik az összes nőre, mindenki pénzéhes és rib.nc stb..

De sokszor már szerintem a megkeseredettségük miatt nem találnak nőt.

A párom előtt volt egy srác, akivel randiztam párszor.Alapvetően nem volt vele bajom, komolyabb kapcsolatban is benne lettem volna, de végül nem tettem, a hozzállása miatt. Eléggé negatív volt és megkeseredett, sokszor szidta a nőket, mert korábban nem volt jó tapasztalata..Szóval végül nem lett semmi, de a mai napig nem is volt kapcsolata, pedig folyamatosan ismerkedik(rengeteg közös ismerősöm van vele, akaratlanul is tudom)

2017. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
23, Azért régebben nem volt ennyire vészes a helyzet. Tudod egyrészt világháború miatt a nemek aránya valamivel kiegyenlítettebb volt. Valamint a nők sem rendelkeztek annyi joggal, mint most, így kénytelenek voltak férjhez menni és nemigen válogathattak a férfiak közül. Média, internet sem volt rájuk akkora hatással. Szóval szerintem felesleges a régebbi dolgokkal összehasonlítani a mai helyzetet.
2017. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
37%

A valóság merőben másképp fest, mint ahogy itt leírják, de szükség van arra, hogy kiéljék magukat valahol és utálhassák a világot, mert nem kapnak barátnőt.

Nem mintha csak úgy járna...

Egyszer majd leesik nekik.

2017. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
59%

"utálhassák a világot, mert nem kapnak barátnőt"


Csak halkan jegyezném meg nem azért vagyok rosszul a női nemtől mert ne lettek volna párkapcsolataim,épp ellenkezőleg,kellően elég tapasztalatot gyűjthettem a véleményem kialakulásához.

2017. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A valóságban az ilyen típusú frusztrációk tabunak számítanak, nyíltan nem lehet köztük beszélni. Az interneten és a buddyk között azonban lehet.


A férfiak azért frusztráltabbak a nők irányába mint fordítva, mert egy átlagférfi két területen van óriási hátrányban a nőkkel szemben.

1. Kapcsolatteremtés

2. Partner/társkeresés


Ezen két hátrány következményei, és az ezekkel járó problémák sokkal súlyosabbak lehetnek egy átlagférfi életében mint egy átlagnő bármilyen problémája.



Szóval az utcán, vagy a társaságban is lehet a nők felé frusztrációkat érző férfi, nem csak a GYK-n, de ott nem fog róla beszélni.

2017. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!