Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban tényleg ilyen szintű nőgyülölet uralkodik, mint ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan szintű savazást kapnak a nők szinte az összes kérdésnél, hogy az elképesztő. Sose lehet tudni, hogy emögött valós sérelmek húzódnak-e meg vagy csak sok a troll. A hölgy olvasók gyakori kiakadását abszolút meg tudom érteni, valóban lelombozó a helyzet.


A GYK-n tapasztalható nőgyűlölet jellemző úgy általánosságban kis hazánkra, vagy csak ide jött össze egy kisebb sereg megkeseredett férfi, akik saját sikertelenségüket a másik nemre kenik?


Aki a kérdéseket, válaszokat rendszeresen olvassa, láthatja, hogy a férfiakkal is van baj bőven. De ez egyáltalán nem megy át férfigyűlöletbe a nők részéről. A másik oldal viszont nagyon súlyos.


Mit gondoltok erről a tarthatatlan állapotról? Van ebből kiút? A hölgyeket is kérdezem: a mindennapokban tapasztalnak a férfiak részéről ilyen szintű gyűlölködést, mint ami itt megy?



2017. máj. 29. 08:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
73%
Én arra lennék kíváncsi, de őszintén, hogy egyes férfiak (akik kövérek/foghíjasok/anyucinál laknak) miért gondolják úgy, hogy nekik alanyi jogon jár egy szép nő és mivel a kormány még nem rendelte ki melléjül, addig miért itt balhéznak és szidják az összes nőt úgy kollektívan. Hogy miért gondolják, hogy ha ezt az életet folytatják, ők majd egyszercsak boldogak lesznek?
2017. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
36%

Nőgyűlölet?

Nézd csak meg eleve a pontozásokat a kérdések végén, aki nem isteníti a nőket a válaszaiban, szinte biztos, hogy 0 százaléka lesz kb.

Illetve jópár feminista is van itt, akik enyhén szólva ferdített válaszokat adnak kérdésekre, ez gondolom sok férfinél kiveri a biztosítékot.

Úgyhogy ha megkeseredésről beszélsz, beleszőheted a női válaszadókat is nyugodtan.

2017. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%

Az oldal sikere abban rejlik,hogy ide arc nélkül mindenki írhat aki csak "géphez" jut.

- Még egy idomított gorilla is....

2017. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem itt ugyanaz a 10 ember csinálja a fesztivált, akihez néha becsatlakozik pár frissen csalódott ember, aki feszültségében olyanokat is leír, amit nem gondol komolyan.


Nyilván van jó pár nőgyűlölő ember való életben is, de szerencsére többségében a nőkhöz normálisan álló férfiakat látok magam körül (még mielőtt rákezdene vki, egyik sem 10/10-es Brad Pitt-jellegű pasas és nem is milliomosok).

2017. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom az ilyen provokatív, férfigyűlölő kérdések kiírása rendben van a többség szerint.
2017. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
60%

Az altalanositas sosem vezet jora!


Itt az anonymitas leple alatt sokan adnak hangot frusztraciojuknak.

Az öszinte önkritika helyett mindig egyszerübb masokat kritizalni.


Ha egy srac melyerzesünek kepzeli magat, 3 hetente beteved a konditerembe es meg allast is szerzett valahol, csalodott, hogy nem tapadnak ra egyböl a nök!

Ha pedig ezekre sem hajlando/kepes, akkor pedig anyagiasak a nök, teli irrealis elvarasokkal.


Nyilvan nem is minden srac velekedik igy, de nem is az ö kommentjeik alapjan tetted fel a kerdest. Ebben a kategoriaban pedig tenylegesen nagyon sok az elkeseredett vesztes (mindket nem oldalabol). Lehet itt rengeteg hasznos valaszt is talalni, meg akkor is, ha sokszor inkabb lepontozzak, mert nem egyezik a vilagnezetükkel vagy/es szembesiti öket esetleges hibaikkal.

2017. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Én élőben nem tapasztaltam ilyesmit, de cseten rengeteg nőgyűlölővel találkoztam.

Némelyik amúgy egészen ijesztő, az elején kedves és normális, nem mondanád meg róla milyen valójában, majd ha a bizalmadba férkőzött elkezdi hogy az összes nő ilyen meg olyan, én olyannal is találkoztam aki szerint a nők arcát savval kéne leönteni, a másik szerint minden nő ribizli aki házasság előtt szexel, a harmadik megverné vagy megölné az olyan nőket aki mondjuk négerekkel fekszik össze stb stb rengeteg az elmebeteg.

2017. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy. Ezen az oldalon pár sikertelen hímnemű gerjeszti csak a feszültséget, a való életben szerencsére ők nem nyilvánulnak meg (hozzá sem mernek szólni egy nőhöz, csak itt megy a nyivákolás).
2017. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
11%
Inkább gyakori kérdések tele van férfi gyűlölő feminácikkal aki szerintük: összes férfi alsóbbrendű aljas mocsok disznó. És rosszindulatú mártír ősanyákkal aki szerintük: Gyereknek kuss nevük, gyereknek kikel nyalnia anyja seggét mert ő világra szülte őt...ennyi
2017. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Az nincs, de igény volna rá. Ahogy Pistabácsi mondta a riporternek, mikor kérdezte van-e rasszizmus a faluban.

30/f

2017. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!