Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők jobban észrevesznek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jobban észrevesznek egy férfit, ha tudják (látják) hogy van egy kocsija? Mert sokszor látom, hogy olyan férfiak akik sehogyan sem néznek ki azoknak szép és csinos barátnőik vannak.

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Hát vidéken egyértelműen. Ott a kocsival lehet vagánykodni, azon megy a verseny a férfiak között, hogy ki tud jobb verdát villantani, és annak is jut a jobb punci.

Budapesten ki lehet magyarázni, mert egyrészt ott tömegközlekedéssel lehet hamarabb eljutsz valahova mint kocsival, másrészt mert ott sok a liberális hippi, metropolita, akik szerint az autó az rossz dolog, mert szennyezi a környezetet, meg benzint a fogyaszt, és a benzinben benzol baktériumok élnek, és azoknak is vannak állati jogaik és ezt nem kéne. Tehát a lényeg, hogy ott lehet találsz hülye p1csát, akinek langyos dumával ki tudod magyarázni, miért nincs autód. (Nem azért mert csóri vagy, hanem mert környezetvédő és értelmetlen :D)

De vidéken (ahol a lakosság 80%-a él), ott aztán egy utolsó senki vagy ha nincs autód. Akkor nem is vagy férfi!

2017. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Aki ez alapján ítélkezik, az ennyit is ér. Szót sem érdemes az ilyenekre pazarolni.

A legtöbb ember érzelmileg fogyatékos. Az okos emberek ezért zárkóznak el a külvilág elől...:)

2017. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

BP-en szerintem abszolút nem.


Az első pár randi úgyis a belvárosban szokott lenni, ott úgysem autózik az ember, sokszor mire kiderül, hogy van kocsi, és milyen addigra eldőlt, hogy kellesz e vagy sem.

2017. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki van adva az ukász, aki FÉRFI az autóval járjon. És emiatt versengenek a verdával.

Mert ugye, férfi = autó, kisgyerek = bicikli, nyugger = busz

2017. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
O , te drága, minden barátnőmnek van saját autója. Kérdés az életkor. 25 körül lehet, hogy előny, de 30 felett, nos, alap.ha csak nem tudatosan nincs neki.
2017. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: Én speciel eladtam a kocsimat, BP belvárosban minek? Baratnoim máshol laknak, nekik kell .

A barátomnak meg jogsija sincs. BKV vagy taxi, amit igénybe vesz.

2017. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van olyan típusú nő is, igen.

Nekem pl. nem volt fontos, mert amúgy is Bp.-n élek, itt tömegközlekedéssel mindenhova el lehet menni, vészhelyzetben meg évi max. 2x taxi. Azt meg nem tudom, vezetőülésben máshogy lenne-e, de utasként kb. fél óra múlva émelygek és fáj a fejem, vagy nyűgös leszek. Jobban bírom a vonatot, buszt stb.

2017. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megy le Bp-ről valaki csajozni egy közepes kocsival járva a falvakat, nem? Hol olyan nagy szám a munkanélküli falvakon kívül a kocsi, ami még a tanyai arcoknak is van?
2017. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!