Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon a pasik nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon a pasik nagy részének miért vannak olyan kikötéseik a jövendőbeli álomnőjükkel kapcsolatban, hogy ne legyen karrierista, legyen nagyon nagyon visszafogott és szerény, aki elvisel mindent, még azt is hogy ronda a pasija?

Figyelt kérdés

MIK EZEK AZ ELVÁRÁSOK??????? Ezek az emberek nem néztek még soha tükörbe? Attól mert ők lúzerek, miért várják el ezt viszont a nőtől? Főleg azzal a kikötéssel, hogy azért csinos legyen a nő!

Miért ennyire fontos a nagyon nagyon visszafogottság, szerénység??? Az ilyen emberek életképtelenek. Az az egészséges, ha valakinek erős, stabil személyisége van, és ki tud állni magáért ha valami nem tetszik neki. Nehogy már attól legyen egy nő nő, hogy "bocs hogy élek" elv szerint él.


MI EZ??



2017. jún. 3. 09:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Szokasos napi provokalo kerdes!Taps!
2017. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
Adjak nyugtatot? 😒
2017. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki magabol indul ki.

Ha neki sincsenek celjai es karrierje es tanulmanyai, a nonek se legyen. Mert az ugy h nez ki....

De ez nem elvaras igazabol. Csak tudjak h egy sikeres no rajuk se nezne. Inkabb igy mondanam h probalnak magukhoz illot keresni.

2017. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem provokációból írtam ki. De végig néztem pár kérdést, és azoknak jó nagy része erre vonatkozik. Nem értem hogy egy ember hogy lehet ilyen lelkületű, hogy ilyenek az elvárásai..konkrétan egy csinos bólogató kutyát keresnek.
2017. jún. 3. 09:58
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van önismeretem, ezért egy bizonyos típust keresek. Ő nem karrierista, nem törtető, szerény, jólelkű. Baj? Semmire sem tudom értékelni az egoista, mindenkin átgázoló, durva nőket. Ők is utálnak engem. Nem értem ez miért baj neked, hogy nem mindenki olyan mint te.
2017. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
Ja és nem csinos bólogató kutyát keresek. Ne érts félre. Sosem írok ki ide kérdést.
2017. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
15%
Neked minimum kétszer ennyi elvárásod van. Neked szabad?
2017. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Hihi, ez nekem is feltűnt. A szerény nem, de a visszafogott igen. Meg azt szokták hozzácsapni, csendes, visszahúzódó. :D

Egyébként egyik korábban válaszoló írja helyesen: keresnek magukhoz illőt. Nem épp vezető egyéniségek, így nyilván nőben sem ilyet keresnek. Gondolják, egy ilyent ők is be tudnak hálózni.

Továbbá azt hiszik, de nincs így, csak hiszik, hogy a csendes, visszahúzód, visszafogott lányoknak nincsenek nagy elvárásai, külső de más téren se a kapcsolat folyamán, illetve hogy kevesebben próbálkoznak náluk, nagyobb eséllyel lehetnek befutók.

2017. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%

Erős,stabil személyiség?


Köszi,de nem!!!

Miért?

Sokkal több a negatív vonás mint a pozitív.

Nincs szükségem a parancsokra egy arrogáns nőtől kinek soha semmi sem jó.

Maradjon a zsiráf effektus.


F.

2017. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Költőnő? ***** válasza:
90%
Valószínűleg más nők mellett nem tudnának érvényesülni.
2017. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!