Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon a pasik nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon a pasik nagy részének miért vannak olyan kikötéseik a jövendőbeli álomnőjükkel kapcsolatban, hogy ne legyen karrierista, legyen nagyon nagyon visszafogott és szerény, aki elvisel mindent, még azt is hogy ronda a pasija?

Figyelt kérdés

MIK EZEK AZ ELVÁRÁSOK??????? Ezek az emberek nem néztek még soha tükörbe? Attól mert ők lúzerek, miért várják el ezt viszont a nőtől? Főleg azzal a kikötéssel, hogy azért csinos legyen a nő!

Miért ennyire fontos a nagyon nagyon visszafogottság, szerénység??? Az ilyen emberek életképtelenek. Az az egészséges, ha valakinek erős, stabil személyisége van, és ki tud állni magáért ha valami nem tetszik neki. Nehogy már attól legyen egy nő nő, hogy "bocs hogy élek" elv szerint él.


MI EZ??



2017. jún. 3. 09:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
19%

Lehet azért, mert álomnőnek nem egy sztahanov...(jaaa bocs az a régi rendszer azonos figurája) vagyis karrierista droidot akar akinek egy nulla, semmi rang elérése a legfontosabb egy multinál, és nem villantós kocsira, ruhára, és hasonló látszatjóléti dolgokra kívánja hogy elszórj a pénzét a pasi.


De bocs, én csak egy "lúzer" vagyok, aki multis rangok nélkül egyedül keres 3 hónapnyi melóval 18 milkát, és mindene megvan ami kell, és megelégszik csak egy tágas, megbízható, megfelelően erős átlagautóval, és egy olyan motorral ami nem valami színes és menő, és csak 190-el tud poroszkálni vele, ruhában meg annyi elég, hogy jól áll, és nem kell olyan matrica amit a kínai gyárban 1 centért ragasztanak fel, és a boltban 100 dollárt jelent :)

Bezzeg a karrierista haver aki egy panelben lakik, épp el van a fizetéséből, de van menő kocsija (már ha éppen nem alkatrészre vár :) ), panellakása, és jóféle fizetendő hitele, ő életképes. Én nem :D

2017. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

"hogy ne legyen karrierista, legyen nagyon nagyon visszafogott és szerény, aki elvisel mindent, még azt is hogy ronda a pasija?"


Mert csak igy domborithatja ki onnon (nem letezo) ferfiui nagysagat. Az egoja csak akkor villoghat, ha egy kis szurke szerencsetlen no van mellette, csak igy lehet kakas a sajat szemetdombjan.

2017. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
64%
Lehet meglepő lesz, de ez ilyen ösztönös dolog is, a nőiességhez nem a karrierista életmód és az erős jellem passzol. Sok férfiban még benne van az a ősi ösztön hogy a nő a gyengébb, akit meg kell védeni, akire majd ő figyel és akiért majd ő kiáll ha olyan a helyzet. A nő legyen kedves, odaadó és családcentrikus. Ezt a lágyságot keresi sok pasi manapság is nőkben, ez a törtető magatartás, a nagypofájúság, a túlzottan kihívó megjelenés stb nem vonzó. Hozzá teszem hogy nyilván ez most ki van sarkítva, szóval azért mert egy nő szerény és nem karrierista még lehet egészséges önbecsülése, magabiztossága és el fogja tudni mondani a véleményét. Sztem akik ilyen szerényebb nőt akarnak ők sem a totál életképtelenre gondolnak.
2017. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%
Ezek nem érdekelnek engem,hogy karrierista, vagy nem, visszafogott,vagy a társaság közepe, finom illatú és ízű legyen ott lent és szeresse a 69-et, ja és legyen hűséges. Egyébként azt csinál amit akar.
2017. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%

"A nő legyen kedves, odaadó és családcentrikus."


Kedves= nyalja a hatsom es barmilyen baromsagot mondok vagy csinalok, azt fogadja mosolyogva


Odaado= akkor maszhassak ra, amikor nekem kedvem van, o pedig mindig alljon rendelkezesre


Csaladcentrikus= mosson, fozzon, takaritson, gyerekeket gondozzon es neveljen, apoljon, es nem csak engem, hanem majd az idos szuleimet is, egyszoval mindent vigyen el a csaladban a hatan egyedul


En majd cserebe megvedem a kardfogu tigristol es hozok neki rendszeresen mamutot.


Elvarjatok a notol, hogy csak ket szot ismerjen: jaj es juj. Jaj, de okos es eros vagy, es juj, de buta, gyonge es ugyetlen vagyok. Olcso egoszinjatekot jatszotok es elvarjatok, hogy a noitek statisztaljanak a hazug darabotokban.

2017. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ne legyen a nő karrierista? Valóban ne. Megértem, hogy sok nő szereti a karrierista férfiakat, mert lehet miből menni nyaralni és hasonlók, de ettől még nem lesz minden férfi ilyen. Mit kezdjek egy karrierista nővel? Találkozzunk 10 éven át hétvégente, mert annyit melózik? Melyik normális ember akar ilyen kapcsolatot?

Legyen visszafogott? Azt kell mondanom, hogy ja. Ha kimegyek az utcára félmeztelen csajokat látok. Ha elmegyek egy buliba, 10 perc után lehet vinni szobára a legtöbb nőt. Manapság már visszafogottnak számít az a lány, aki nem közönséges.

Legyen szerény? Igen. Miért, nagyképűt akarjak? Legyen meg az egészséges önbizalma és kész.

Valahogy az oldalon nem láttam még olyat, hogy NAGYON ilyen lányokat akartak volna. Egy normális ember, normális társat keres. Bocsi, hogy férfiként nem egy kő gazdag, nagyképű, magamutogató tahót keresek, ahogy rengeteg nő.

Az erős, stabil személyiség nem egyenlő az elkényeztetett és nagyképű viselkedéssel. Ismerek erős és stabil nőket, semmi gondjuk a társkereséssel. Amelyik nő arra panaszkodik, hogy az erős személyisége miatt nem talál férfit, az általában egyszerűen idegesítő személyiségű és hisztis.

2017. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
68%
"Erős nőt csak erős férfi tud kezelni. A gyenge azt mondja rá, kezelhetetlen."
2017. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#27: Erős férfit, meg csak erős nő tud kezelni. A gyenge nő azt mondja, hogy kezelhetetlen. Bumm.
2017. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
De jó,hogy lepontoztak, pedig semmi extra elvárásom nem volt,csak a 69. Ezeknek semmi sem jó.
2017. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem itt kell ismerkedni...
2017. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!