Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik itt sok férfi, hogy nem akarnak a nők ismerkedni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy mind ilyen, de nagyon feltűnő a jelenlétük... Mit csinálnak?

1. Hisztiznek, hogy minden nő csak a menő csávókra bukik.

2. Nyafognak, hogy mennyire buták a mai nők.

3. Sírnak, hogy nekik miért nem jár(!) szép barátnő.

4. Panaszkodnak, hogy a nők milyen felszínesek.

5. Vergődnek, hogy a mai nők nem értenek semmihez.

6. Mártírkodnak, hogy ők már mennyire lejjebb adták az igényeiket, csúnya nőknél is kezdeményeznek. (Mekkora bók, ha már úgy megy oda, hogy csúnya vagy, nem lányok?)

7. Puffognak, hogy a nők nem írnak nekik vissza.

8. Ömlik belőlük a nőgyűlölő szöveg, mindenki karrierista femináci, pedig csak ők egy házias, családcentrikus, nőies, megértő(=szolgalelkű) barátnőt szeretnének.


Komolyan csodálkoztok, hogy a nők már rég nem akarnak ezen az oldalon ismerkedni?


2016. szept. 11. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Jogosan jár neked az Általánosítás Államkeresztje díszdobozban.
2016. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Te álomvilágban élsz, ha azt gondolod, hogy a nők is mind elit az internetes oldalakon.

Ugyanolyan a színvonal mindkét nemben.

Sok a selejt, van pár értelmiség.

2016. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dreamer88 ***** válasza:
83%

Én nem csodálkozok pedig én is férfi vagyok.

Egyáltalán nem irigyellek titeket nőket (főleg neten) ilyen téren.


Az rendben van, hogy nekünk kell megtenni az első lépést, de nektek kell kiszűrni a sok jelentkezőből hogy kinek szeretnétek válaszolni.

2016. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Titusztitusz ***** válasza:
75%
Most nemazért,de szerény meglátásom szerint ez a portál amúgysem a "randivonal.hu"...Akkormeg? Minek kéne csodálkozni azon hogy az itteni hölgyek nem akarnak ismerkedni?(Már akivel persze...)
2016. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

#3


Mindjárt megsajnálom őket - kb. mint mikor a gazdagok rinyálnak, hogy de nehéz jachtot venni. Na meg a ká...

2016. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem csodálkozom, mert sok nővel ismerkedtem már itt.

Hjajjj, régi jó ananászos pacal...

2016. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

8. Ömlik belőlük a nőgyűlölő szöveg....


Kérlek, másoljál be ide nekem egyetlen egy szöveget innen, ahol pozitívan beszélnek a férfiakról a nők. Sok sikert a keresésben.

2016. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Köszönjük Emese.
2016. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

#7


Különösen ajánlom szájnsájndoll munkásságát :D

2016. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb erősen bicskanyitogató szöveget ugyanaz a néhány ember írja. Rajtuk kívül vannak mások is, akik szoktak értelmeset írni. És amúgy ja, a (feltételezett) nők közül is azért szintén bőven vannak a hernyó-kategóriában.

Azt kéne, hogy az értelmesek egymásra találjanak, a köcsögöket meg kiszórjuk a francba.

2016. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!