Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 36 éves férfi létemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 36 éves férfi létemre, olyan nőre vágyom, aki még nagyon fiatal és érintetlen, nincs még 20 éves, akár szűz is lehet, sőt előny, így milyen esélyekkel találok társat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pénzes meg semmi ilyesmi, viszont olyan csaj nem is kellene, akinek kicsit is számít a pénz.
2017. jún. 4. 19:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Te nem nőre vágysz hanem egy kislányra, ezt azért tudatosítsd magadban. Am nem sok esélyed van, mert ha fejben itt tartasz nem vagy se elég intelligens, se nem nézel ki jól gondolom, különben már 20 kis csitrit is befűztél volna és pénzed sincs ugye. Igazából egy totál lúzernek tűnsz, aki elsősorban valószínű azért akar fiatal kis szüzet mert ő maga is tapasztalatlan, éretlen. Fogadni mernék rá hogy egyedül fogsz megöregedni.
2017. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom mit kell csesztetni a kérdezőt!

Mindenkinek van valami fétise, hóbortja.

Neki ez.

Nem tudom mivel különbek azok a nők, akik fiatal, fiuk korabeli sráccal enyelegnek.

Azt érdekes mindenki támogatja pedig szerintem undorító.

2017. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#12


Így igaz. Ezt csak a női válaszolók írják, hogy az nem baj, ha egy 40 éves nő kikezd egy 25 évessel, mert hát a nőnek mindenhez joga van, amihez a férfinek is. Bezzeg azt, ha valaki férfi létére 15-20 évvel fiatalabb nőt szeretne, az már egyből elítélendő, meg éretlen, hogy csak a kis csitrikre hajt.

2017. jún. 4. 20:26
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy 25 évessel kezd ki egy felnőtt ember, vagy 15... Szerintem te is látod ezt kérdező, csak magadnak sem akarod bevallani, milyen gáz ez.


(nekem már az nagyon fura, hogy 27 éves nagybátyám 16 éves lánnyal jött össze...)

2017. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

Hát szerintem hihetetlen kevés. Egy olyan fiatal lánynak, akinek normális háttere van, és ő maga is intelligens és normális az esetek 99.9%-ban egy nála maximum 6-7 évvel idősebbel kerül párkapcsolatba, de 20 körül inkább korabelivel. Főleg. 20 előtt fiatalok vagyunk, nem akarunk leragadni, még élni szeretnénk stb. Ezt könnyebb a kortársainkkal. De hát mindig vannak kivételek, de én is azt mondom hogy 36 évesen nem a 20 alattiakat kellene hajkurászni, hanem családot alapítani (amit egy 20 év alatti még olyan 7-8 évig nem akar, addigra te meg már majdnem a 40-es éveid közepén jársz...) Hozzáteszem, azt még kevésbé helyeslem mikor egy 40es nőnek 20as barátja van.

19/L

2017. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
13: De te nem azért kezdenél ki velük, mert az élet császára vagy, aki még 40 felé is fiatalos, energikus. Neked azért kell a 20 év alatti, lehetőleg szűz lány, mert azt reméled, annál még teljesítmény nélkül is jó leszel a tapasztalatlansága miatt. A korosztályodnál gondolom labdába sem rúgsz. Na, ez a gáz.
2017. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%

Volt ilyen lány az életemben nem is olyan rég. Nem működött a kapcsolat és elég hamar véget is ért. Szűz volt még, fiatal és tapasztalatlan, velem feküdt le először, de beláttuk, hogy valójában nem vezet sehová mert a korkülönbség érződik és szakítottunk normális keretek között. Bár a lány érett gondolkodású volt, sok huszonéves lányt odaverne mert középsuliba jár, most már dolgozik is mellette, korrepetál néhány fiatalabb diákot, stb, ennek ellenére viszont nem lehetett volna hosszú ideig fenntartani mert igazából ő még nem állt készen az egészre. 18 alatt volt a lány és nem 1-2 hónappal...

És bár szoktunk beszélni (furcsa mód, ha találkozunk akkor egymást megölelni, csókolózni is), de kapcsolatként nem működne.

Nem mondom, hogy 100%-ig kizárt, de egy 99.9%-ot adok rá. Hiába a lelkesedés és komoly tervek nem csak alkalmi szex, ha kettő különböző világ vagytok.


Szerintem a kérdésed vagy trollkérdés vagy 36 évesen nagyon álomvilágban élsz, nem így kellene hozzáállnod. A kérdésedből inkább érződik az, hogy egy fiatal, szűz lányt akarsz néha, néha megdugni és ennyi. Fiatal lánynál vagy esélyed, de egy fiatal, szűz lánynak az első kapcsolatát ne így akard felépíteni.

Én sem ilyen lányt kerestem csak úgy jött. Megpróbáltuk, nem működött és folytatjuk tovább külön utakon.

2017. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kb annyi az esélyed mint arra, hogy ötösöd legyen a lottón.
2017. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%

Aha, értem. 36 évesen semmire se vitted. Se pénz, se karrier, se semmi. 36 év alatt még a testedet se sportoltad ki, így a korodbeli csajok körberöhögnek. De egy butuska, nulkilométeress kiscsaj az pont jó lesz, a kis naposcsibének úgysincs fingja sem a világról, neki isten leszel közmunkás bérrel, anyádnál lakva, buszon/villamoson bliccelve.


Hát nagyon el vagy tájolva :D

2017. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19


Többek között ezért sem kellenek a 30 éves nők. Nem csak azért mert sokan már ráncosodnak, meg használt rongyok már, hanem mert ilyen anyagiasak is mint te.

Nekem olyan nő kell aki engem szeret, nem a pénzemet, és mindemellett fiatal is és játékos, ráadásul érintetlen kis aranyos, nem járt benne már ezer fütyi mint egy 30 évesben, akinek már a lyuka is szeles.

2017. jún. 4. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!