Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 36 éves férfi létemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 36 éves férfi létemre, olyan nőre vágyom, aki még nagyon fiatal és érintetlen, nincs még 20 éves, akár szűz is lehet, sőt előny, így milyen esélyekkel találok társat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pénzes meg semmi ilyesmi, viszont olyan csaj nem is kellene, akinek kicsit is számít a pénz.
2017. jún. 4. 19:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
Pénz kell hozzá ecsém. Talán annyi idős koromra már nekem is összejōn annyi, és jöhetnek a gold digger tini sunák egy-két menetre.
2017. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem olyan nő kell aki engem szeret,


1. szerintem nehéz lesz ilyet találnod, amennyi lejött rólad eddig, az kész hányinger...


nem a pénzemet,


2. na, ezzel melléfogtál! szerintem egy nagyon fiatal kiscsaj, akinek még nincs saját keresete, jobban hajt egy olyan fickóra, aki anyagilag stabil, mint egy idősebb nő, aki már eltartja magát.

plusz ez nyilván arról a szorongásodról is szól, hogy anyagilag rosszul állsz, és a korodbeli nőknél nincs esélyed, és NEM azért, mert ők a pénzes csávókra gyúrnak, hanem mert szégyellni valóan szar az egzisztenciád közel 40 éves korod dacára.


és mindemellett fiatal is és játékos, ráadásul érintetlen kis aranyos,


3. a játékosság, a aranyosság egy 20-, 30-éves nőben is meglehet, ez nem életkor, hanem személyiség függvénye.

ebben benne van az a birtoklási vágy és csúnya patriarchális szemlélet, h. a te lomposod legyen az, aki meghágja a kiscsajt...

őszintén remélem, hogy egy ilyen fiatal vagy kevésbé fiatal nő sem kerül a hálódba, mert nálad csak jobbat érdemelnének.

szánalmas vagy.

2017. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fog összejönni ha mégis annak biztos h ára lesz (nem pénzben értem)

Ami gond h sajnos borzasztóan éretlen és felszínes vagy és talán buta is, de az biztos ha az érzelmi intelligenciád nagyon kevéske:S..ez a válaszaidból levont következtetés.

Szerintem inkább törekedj a szellemi és lelki fejlődésre és arra h érzelmileg felfejlődj egy komoly kapcsolathoz, mondjuk egy korodbelivel.

2017. jún. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem már nagyon vén lenne egy 36 éves férfi,most is egy 28 éves pasival élek együtt,10-15 évvel ezelőtt kb undorodtam a korosodó férfiaktól.30n
2017. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%
Van, aki fél ha a partner nagyobb szexuális tapasztalattal bír, de van, akinek pont ez jön be. Úgyhogy csak keresni kell. Csak vigyázz, ne zaklass olyant, akin látod, hogy fél tőled emiatt.
2017. jún. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!