Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Most kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most kizárólag tőletek kérdezem! Mennyire érzékelitek, és okoz nehézségeket a párkeresésben a férfitöbblet?

Figyelt kérdés

A nők ne válaszoljanak ilyet, hogy "nincs is férfitöbblet" plz. Ez a kérdés most tényleg férfiakhoz szól.

Mennyire érzitek azt, hogy a környezetetekben minden nő foglalt, szingli pasiból meg rengeteg van, és nagy a konkurencia?


2017. jún. 5. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem érzékelem. Aki foglalt azoknak is nagy része szar kapcsolatban van, így be lehet számolni szinglinek. :))) Sokadik eset már, hogy foglalt nő esik belém. 33F
2017. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem érzékeltem. A középiskolában is több lány osztálytársam volt az egyetemen is és most a munkahelyen is. Az utcán sem látok férfi többletet.
2017. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

A férfitöbbletet hogy kell elképzelni? Hogy minden lány előtt áll két férfi, akik a sorukra várnak, hogy leszólíthassák? :D

Lehet, hogy férfi többlet van, de sajnos/szerencsére a férfiak között egyre több használhatatlan, akiken átnéznek a nők.

2017. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Még gimiben én is ezt éreztem. Most jövök rá, hogy miért volt.


Mert a gimis lányok a 20-25 éves korosztályhoz vonzódnak a legjobban. Amióta 20 elmúltam, hirtelen minden lány szingli lett körülöttem. Szinte több a szingli, mint a foglalt.

2017. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nincs férfitöbblet sem körülöttem, sem a KSH szerint.

Sok az egyedülálló lány, a munkahelyemen is van néhány, és az egyetemen is ők voltak többen. A hármasnak igaza van, szerencsére egyre több az ilyen balek, mint a Kérdező, akik ilyen hülyeségekkel kifogásolják a sikertelenségüket, szóval egyre könnyebb ismerkedni lányokkal.


F

2017. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Tökösnek kell lenni és akkor mindegy hány pasas van még körülöttem.
2017. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez eléggé relatív kérdés. Férfitöbblet nincs. Sok a pasi, de normális, érett gondolkodású FÉRFI az aránylag kevés van. A magamfajta átlagos férfi nem versenyzik egy divatmajom palival akinek apuci vette a BMW-t. És azért nem konkurencia az ilyen, mert az a lány aki egy ilyennel jár, nos az olyan is. Egy igazi férfi nem foglalkozik velük. Szóval férfitöbblet az nincs. Az megint más kérdés, hogy normális lányt találni sem egyszerű.
2017. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszabb ***** válasza:
13%
Úgy vettem észre az elmúlt években, hogy az egyedülálló nők valakiért titkon mindig rajonganak, legyen az egy híres teniszező, egy focista, egy színész, vagy éppen a felettesük, a szomszéd férfi, vagy éppen a kutyáját sétáltató srác a másik utcából. Nem is találkoztam az utóbbi időben olyan nővel, aki totálisan-teljesen mindentől és mindenkitől független lenne testileg, lelkileg, érzelmileg. Amikor nálam új nő kerül képbe, általában elég hamar kiderül róla, hogy Edző Ákosért, Főnök Laciért, Állatorvos Balázsért, vagy Vízilabdás Jóskáért van full elájulva. Márpedig számomra innentől lezártnak tekintek mindent a kiszemelt csajjal kapcsolatosan. Versenyezni, csatározni, öldökölni senki ellen nem fogok egy nőért.
2017. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig a vonzó lányokra elég sok férfi jut :D.
2017. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egálban vagyunk én nem veszem észre se azt , hogy több nő lenne se azt, hogy több férfi.


Csak egy dolog van....

A jóképűbb pasikért rajong az összes nő, ami valahol természetes, és ezért tűnik úgy, hogy férfitöbblet van, mert aki kevésbé néz ki jól azok hátránnyal indulnak. És bizony sokszor ugyanaz a pasi kell vagy 10 nőnek.


fordítva sem sokkal másabb, egy szép nőre szintén nagyon sok pasi jut, és sokan szeretnék ugyanazt a szép nőt, ezért a kevésbé szépek hátrányba szorulnak.


Ezért hát azok a nők és férfiak akik születtek túl jóképűnek vagy csilivilinek azok általában kicsit később jutnak párhoz. Ezért hát úgy tűnik, hogy több a pasi illetve másik oldalról, hogy több a nő.

2017. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!