Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai magyar 25-30 év körüli nő tényleg nem hagyna ki egy külföldi pasit, ha adódna egy ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Mondjuk bepróbálkozna nála a budapesti bulinegyedben egy nyugat-európai férfi, és nem csak dugni akarna, hanem komolyan nőt keresne, és el akarná vinni innen a jólétbe.

Igaz, hogy ez a legtöbb magyar nő "álma" és egy ilyet nem hagynának ki? (Személy szerint sok ilyet ismerek, akikkel ez megtörtént)


2017. jún. 5. 19:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Én meg pont olyan lánynak örülnék legjobban aki itteni, de külföldre szeretne költözni.

Én itt élek, de tele van a hócipőm ezzel ami itt megy.

2017. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül a jó élet reményében. Nekem a volt férjem angol anyanyelvű. Nos, volt egy 10 éves autója amikor megismerkedtünk, nekem meg itthon egy saját lakásom. Abba szerettem bele,aki, és nem abba amije van, mert nem igazán volt vagy van bármije is. Imádtam az akcentusát az intelligenciáját, a humorát. És szeretem ahogy az életre tekintenek, nem olyan pesszimisták, mint itt. Szóval ezért.
2017. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kimennék vele, ha tényleg komoly kapcsolatról van szó. De nem a jólét miatt, én alapvetően nem vagyok az a röghöz kötött típus. Persze ha ő itt találna magának jó munkát és letelepedne, felőlem maradhatunk Magyarországon is, de erre kicsi az esély. Egy külföldi általában nem beszél magyarul, én viszont 3 idegen nyelven, szóval magától értetődő lenne a külföld.
2017. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17%
Vigyék csak a pénzéhes libancainkat;)
2017. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

3 evig eltem külföldön most bizonyos okok miatt haza kellett jonnom par evre de mindenkepp kiakarok megint menni. Nem akarok Magyarországon elni es magyar pasit sem. Biztos hogy van kivetel de nekem a 22 evem alatt 1 magyar pasi tetszett akiről 2 találkozó után kiderult hogy egy gyökér. A kulfodiekben sokkal nagyobb az eletorom, a pezsges, a vidamsag, nem azon sajnalkoznak hogy nekik milyen rossz, probaljak pozitivan szemlelni az eletet többnyire. Mellesleg nekem nagyon tetszenek a különböző kulturak, vagy az ha a masiknak mas az anyanyelve. Annyira erdekesnek talalom.

Nem a pasinak kell kivinnie majd en kimegyek magamtol :D de nem azert hogy eltartson vagy barmi cdak egyszerűen ptt akarok elni akar nelkule is. Es most nemcsak nyugat-europarol beszelek hanem akarmelyik orszagrol a vilagban. Szivesen elnek par evet azsiaban is.

2017. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Diavolino44 ***** válasza:
Az a no aki belemegy egyejszakasba, annal hatarozottan elony. miert? Mert megtudja racionalizalni, hogy ugysem latja tobbet, egyszer elunk. De ugyan ez a helyzet, ha kulfoldrs megy nyaralni, s beprobalkozik nala egy helyi, ugyanezzel az indokkal el fog menni vele. De azert annyi, hogy kulfoldi nem eleg, meg kell lennie a vonzalomnak is, amit gyonyoruen reprezental az, hogy magyarok nagy resze nem beszel jol angolul. Igy mar a kommunikacio soran kialakul az ala-fole rendeltsegi viszony. Ez a masik ok amiert kulfoldi fiukkal konnyebben bujnak agyba.
2017. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%

"22 evem alatt 1 magyar pasi tetszett"


Aham, na menj aludni, holnap óvoda.

2017. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17

Nem értem mi a problemad vele. Meg is indokoltam, hogy miert.

18eves koromig nem erdekeltek a fiuk, nem is randizhattam. Utana rogton kimentem kulfodre es ott volt 2 pasim de egyiksem magyar.

2017. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha téged 18 éves korodig nem érdekeltek a fiúk, akkor veled baj van.

Az meg, hogy ki mennyire boldog, vagy élvezi az életet, hát ja:


[link]

2017. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Próbálkozott már nálam külföldi pasi, lekoptattam. Mondjuk sztem ő csak dugni akart volna, de próbált győzködni, hogy ő ugyan nem (nem beszéltünk közös nyelven, szóval megérteni sem tudtuk volna egymást később). És nem nézett ki rosszul.
2017. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!