Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai magyar 25-30 év körüli nő tényleg nem hagyna ki egy külföldi pasit, ha adódna egy ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Mondjuk bepróbálkozna nála a budapesti bulinegyedben egy nyugat-európai férfi, és nem csak dugni akarna, hanem komolyan nőt keresne, és el akarná vinni innen a jólétbe.

Igaz, hogy ez a legtöbb magyar nő "álma" és egy ilyet nem hagynának ki? (Személy szerint sok ilyet ismerek, akikkel ez megtörtént)


2017. jún. 5. 19:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
44%

Volt jobb dolgom is mint pasizni, és mint mondtam nem tetszett senki. Ennyi.

Lehet, hogy boldogtalanok a magyar nők, de milyen szerencse, hogy én nem vagyok magyar :D

2017. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én egy svédországi nyaralás alatt ismertem meg egy pasast, akitől leesett az állam és megdobbant a szívem. Csak néhány napot szálltunk meg ugyanazon a szállón, viszonylag sokat beszélgettünk és éreztem is, hogy bejövök neki, de a beszélgetéseink során kiderült, hogy két gyereke van két anyától. Én nem akarom a harmadik gyerekét, harmadik anyaként bevállalni... Ez igen komoly visszatartó erő volt annak ellenére, hogy első érzésre az én pénztárcámhoz képest az övé jóval vastagabb. Szóval nem mondanám, hogy az anyagi jólét áll mindenek felett. Persze vonzó nyilván. Szerintem aki azt mondja, hogy nem az, az hazudik, de csak sokadlagos a normális ember számára. Sokkal fontosabb, hogy két ember mennyire passzol, mennyire tud kiegyezni a mindennapokban, együtt élni, egymás mellett lenni a nehéz helyzetekben. Ezeket nem pótolja egy drága autó, vagy bármilyen gazdag élet, ami soha nem lesz az "enyém", csak részese leszek. Nem én leszek gazdag, hanem a párom által válok azzá és ez részemről hatalmas különbség.

Az pedig nekem alap lenne, hogyha külföldi férfiba szeretek bele, hogy megtanuljuk egymás nyelvét és így próbálunk boldogulni a mindennapokban. Nem egyoldalúan és nem is harmadik nyelven.

2017. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!