Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy nő akkor jut szexhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nő akkor jut szexhez, amikor akar, egy férfi akkor, amikor tud. " Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 08:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy kicsit átalakítanám."Egy nő akkor jut szexhez, ha talál olyat, aki eléggé vonzó számára ahhoz, hogy lefeküdjön vele."
2017. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert fizetősök akadnak mindkét nemnek. Ha a fizetősöket félretesszük, olyan tekintetben igaz, hogy sok férfinak mindegy, csak lyuk legyen, a nők nagyobb része meg nem is akar egyéjszakást, ha meg igen, akkor is megválogatja, hogy kivel (nem feltétlenül arra gondolok, hogy legyen 10/10es férfi, hanem legyen ápolt, igényes, ne legyen nagyon ronda, legyen korabeli, ne legyen stb., kinek mi).
2017. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Rám nem igaz. Nem tudom, de én megijesztem a pasikat. A tapasztalat pedig szomorú, nem szeretnek küzdeni. Sok nő van, mindig a könnyebben kaphatót választják.

A férfiak is válogatósak, akárkivel nem kezdenek, legalábbis az én ismeretségi körömben, még szexre sem jó akárki.

2017. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Részben igaz. Két nő mindig volt párhuzamosan, egy harmadikat már nehéz a heti rutinba beilleszteni.
2017. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

"nem szeretnek küzdeni"


persze, hogy nem. mivel a rengeteg erőfeszítésnek egy nagy pofára esés az eredménye. Miért is szeressünk? Az elején még tapasztalatlan az ember ér próbálkozik, 10-20. után már alábbhagy a lelkesedése, mert azt látja, hogy bármit is tesz, ő fogja a rövidebbet húzni.

2017. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán így van. Nem vagyok túl szép, de igényes. Biztosan vannak szép számmal akik megdugnának, de egyik sem olyan aki nekem bejönne. És nem azért mert elszállt ideálokat kergetek, hanem mert komoly kapcsolatot keresek én is, mint a nők többsége. A belsővel kapcsolatos elvárásaim magasak és nem engedek belőlük. Így nincs értelme a mondásnak, mert nekem nem kell szex érzelmek, sőt, kapcsolat nélkül. Azt meg mindkét nem nehezen talál. Az hogy egy csomó lepukkant pasi megdugna, teljesen hidegen hagy.
2017. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos a nőknél van a döntés! A férfi hiába akar ha a nő nem.
2017. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, ha odamegyek az utcán pár pasihoz, hogy szexelünk-e, az egyik tuti igent mond. Ja, csak az ilyeneket pont nem érdekli, hogy én elélvezek-e, jó e nekem, a védekezésről se fog gondoskodni. Ilyen szex meg melyik nőnek kell? Szóval én csak akkor jutok szexhez, ha barátom van és éppen ő is akarja. Mert olyan is volt, hogy nem akarta (bár olyan pasassal többet nem akarok lenni).
2017. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én meg olyan férfi vagyok hogy ha a párom akar szexelni velem akkor én sosem mondok nemet. Szerintem a férfinek kötelessége kielégíteni a párját. Sajnos én meg ilyen nőt nem találok aki kezdeményezni is szokott a szexben.
2017. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy igaz. Bár egy nagyon átlag alatti nőnél már nem igaz. Ellenben még egy átlag fölötti férfira is igaz.
2017. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!