Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha cseszek a helyesírásomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha cseszek a helyesírásomra, bekamuzok mindenfélét a nőknek és nagyzolok, akkor lehet sikerem a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 17:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

De elegem van ebből a nőket az ösztöneik vezérlik dumából...miért téged mi vezérel a józan ész? Akkor nem akarnál kamuzással vadászni és nem a szép nőknél próbálkoznál hanem a kétségbeesett, csúnya csajoknál mert ott nagyobb sikered lehet.

Nem, nem, téged ugyanúgy az ösztöneid vezérelnek,sőt. Megkockáztatom, hogy még jobban.


Nos, mivel értelmes nő vagyok, borzalmas helyesírás kizáró ok (most nem arról beszélek, hogy telefonon elüt valamit) illetve kamuzi azért nem érdemes mert úgyis kiderül, és akkor megint csak mész a levesbe.


Nincs értelme máshogy ismerkedni mint önmagadat adni. Ha ezt nem tudod, téged sem az eszed vezényel...

2017. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#11 Látom, sikerült értelmezni a kérdést...
2017. jún. 6. 17:44
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az olcsó fejű plázatöltelékeknék biztos, örülni is fognak neked.
2017. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
"De elegem van ebből a nőket az ösztöneik vezérlik dumából."-olcsó nyugati médiazabálók tolják ezeket a sablonszövegeket: nőket az ösztöneik vezérlik :P Egyes csávók ezzel is ismerkednek :D
2017. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Kevés lehangolóbb dolog van, mint a primitív helyesírási hibák. Nem sikeres leszel, hanem szánalmas. Miért te adod lejjebb??? Akkora baj, ha nincs senkid pár évig? Nem éri meg várni egy értelmes társra?
2017. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy az a kedvencem, amikor az ilyen kérdéseket ellepik a habzó szájú nők, hogy ,,De hát kikérjük magunknak, dirr-durr", közben meg ők is a nagypofájú férfivel fognak lelépni...
2017. jún. 6. 17:50
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha rossz napod volt azt ne hangoztasd hanem dolgozd fel FELNŐTT MÓDON!


Te kiváncsi vagy csajok nyavajgására? Na kb.SENKI SEM SZERETI A NYAFOGÓ "hú de rossz napom volt megint!" picsulást! Főleg nem egy "férfitől"!

2017. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17 Akármilyen nehéz is elhinned, igen, én szeretem, ha ,,picsognak" nekem kicsit. Nem tudom, talán az teszi, hogy belém szorult némi empátia és szociális érzékenység, nem úgy, mint egyesekbe...
2017. jún. 6. 18:51
 19/26 anonim ***** válasza:
Én pont férfiaktól kapom ugyanezt (még baráti kapcsolat esetén is, nem csak szerelminél)... Meghallgatom a bajaikat, tanácsot adok, jöhetnek
2017. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hozzám bármivel... De ha én beszélnék a problémáimról leépítenek, vagy csak megmondják hogy nekik sokkal rosszabb és semmi jogom panaszkodni.
2017. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!