Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha cseszek a helyesírásomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha cseszek a helyesírásomra, bekamuzok mindenfélét a nőknek és nagyzolok, akkor lehet sikerem a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 17:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

"közben meg ők is a nagypofájú férfivel fognak lelépni..."


Tévedés Kedves, párom írásában nagyítóval kell keresni a hibát. Műszaki diplomás (én is), soha nem nagyzol és nem kamuzik. Ez a gyenge férfiak szokása egy kapcsolatban. Mielőtt rákérdezel, nem fizikai dologra gondolok, életében nem volt edzőteremben, hanem lelki, mentális tartásra.

2017. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

És hogy kicsit mentselek, nagyon fiatal lehetsz (remélem) és tapasztalataltan.

Ezzel a technikával butuska lányokat 1-2 éjszakára megkapsz, de nincs olyan buta nő, aki nem jön rá arra, hogy a vállalkozó pasija miért egy lepukkant albérletben él.

A kérdésed alapján pedig társat keres. Szóval ez így nem fog működni.

2017. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kinek mi a fiatal.
2017. jún. 6. 19:29
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Mindentől függetlenül azért az tény, hogy még az értelmesebb nőknél is alapvető elvárás a vetítés. Hibái minden embernek vannak, de valamiért ismerkedéskor úgy kell tenni, mintha nem lennének, mert az elvárás az, hogy az élet minden területén kiemelkedőnek kell lenni. Nem érdekli őket, hogy ilyen ember kvázi nincs, úgy kell tenni, mintha azok lennénk. Sokan be is ismerik, hogy kell a szerepjáték, mások azzal takaróznak, hogy "add magadat", de valójában ez azt jelenti, hogy "magadtól legyél olyan, amilyennek én elvárom". És ha nem olyan, akkor sem az van, hogy "oké, nem baj, nem illünk össze", hanem "mekkora egy gyökér ez az illető, hogy nem felel meg 100,00%-ban az elképzeléseimnek. Az ő hibája."
2017. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztál még kicsit is értelmes nővel.

A páromnak elég rossz a helyesírása, eleinte zavart is, aztán megtudtam hogy diszlexiás, ezért elnézem neki (és mert nagyon sokat olvas, hogy fejlődjön - és mert élvezi)

Nem vállalkozó, hanem szakmája van, igaz, abból 2, és hamarosan továbbtanul munka mellett.

Nem is sportoló, egy gyermekkori probléma miatt a lehetőségei korlátozottak, gyógytornázik minden nap, meg úszni járunk együtt néha.

Nem szokott hantázni - szerencsére, különben nem lennék vele.

Volt már párszor rossz napja, rossz kedve - kezdve a kicsit rossztól, mikor felhúzták munkában, egészen a közeli családtag haláláig. Még mindig vele vagyok, ilyen helyzetben meghallgatom, próbálok segíteni, és/vagy éreztetem vele, hogy szeretem és mellette vagyok.


Persze lehet menni próbálkozni a tizenéves plázaszökevényeknél, aztán lehet meglepődni, ha őket csak a kocsid márkája érdekli, de mi értelme?

2017. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, az alja rétegnél. Csak aztán ne sírjon a szád, hogy ez jutott. Persze ha így gondolkodsz, ők a hozzád valók.
2017. jún. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!