Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg helytálló a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg helytálló a következő párhuzam: alacsony és sovány pasi=kövér és aránytalan csaj?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezen kérdésre adott válaszokról jutott eszembe a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

És egyre inkább beigazolódni látszik számomra is, hogy aki nem férfias (alacsonyabb mint 175/180 és azzal együtt vékony) az ugyanúgy nem tud szexuális vonzalmat ébreszteni a nők körében, mint ahogy a férfiak körében sem egy elhízott, kövér nő. Talán annyi a különbség a kettő között (szerintem), hogy utóbbi még igénytelen is (hájréteg, izzadás), mert egy sovány és alacsony pasi hiába nyeszlett azért mindig fitt lesz a maga módján. Ezért sem értem, hogy egy ilyen tipikus hosszútávfutó alkatú pasik miért nem vonzóak szexuálisan. Vagy tényleg ennyire beindítja a nőket, ha "el tudnak veszni" a nagy darab pasi karjai között/testében? Valaki adjon végre egy hiteles magyarázatot! Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi. Kort és nemet is írjatok légyszi.



2017. jún. 7. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. Párom 173 centi vékony alkatú. Én 159 centi vagyok 50 kg-san, és sportos vagyok.

4 éve együtt vagyunk boldogan.

2017. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem helytálló. Kedvelem a duci lányokat, bennem tudnak szexuális vonzalmat ébreszteni.

Te viszont nem lehettél túl sok nővel, ha nálad itt kezdődik az igénytelenség. Voltam olyan testes nővel, aki több időt töltött a fürdőszobában, mint a saját szobájában, és találkoztam olyan vékony lánnyal, aki konkrétan csípte az orrom.

2017. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetően igaz. Állatok vagyunk, csak szocializálódtunk, de az ösztönök ugyanazok. A nősténynek egy erős, védelmező, monumentalitást sugárzó hím kell, nem egy 170 centis 60 kilós pálcika, akit egy erősebb szél elfúj. Ezért semmilyen szempontból nem vonzóak számukra az ilyen alkatú férfiak. Fordítva is igaz, csak ennek az inverze. A férfi férfinak akarja érezni magát, ezért preferál egy vékonyabb, törékenyebb nőt. Meg persze ott van, hogy ha szül neked egy gyereket, akkor nem mindegy, hogy alapból 50-60, vagy 80-90 kilóról indul a nő...
2017. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Egy férfi kisugárzása nem a magasságból vagy a testsúlyából fakad, nem számokon múlik a férfiasság. Kívántam már veszettül alacsony, vékony srácot, sőt nekem pont a gyúrós és más módon testesebb férfiak nem jönnek be, szóval nem akarok én senki testében elveszni.

És abban sincs igazad, hogy egy túlsúlyos nő csak igénytelen lehet. Ebben a melegben mindenki izzad, a vékony nők is, és bárki használhat dezodort, törlőkendőket. És egy nyeszlett férfi sokszor ugyanúgy nem néz ki egészségesen, mint egy nagyon túlsúlyos nő.

Tippre, te egy ilyen nyeszlett csávó lehetsz, aki nem érti, miért nem keresik a nők, amikor ő azért fitten néz ki, ellenben egy túlsúlyos nővel. De a vonzalom nem ilyen egyszerűsített dolog.

Viszont én azt látom, hogy akikkel mostanában ismerkedek, mindenkit elijesztek a súlyommal, és már azért frusztrál a dolog, mert szerintem a képeimen látszik azért a testem, és nem jó érzés ezzel szembesülni, de nem lehet a másikra erőltetni magunkat. Mindenkinek a saját ízlése, hogy milyen alkatú párt keres. Vannak dolgok, amiken nem lehet alakítani (pl.magasság), de egy jó kisugárzással és kedves természettel növelhetjük az esélyeinket.


Ennek örömére, megyek, főzök ki tésztát :D

2017. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy beigazolódjon a véleményed, akkor számodra be is fog. Ettől még nem lesz igaz. Ha tényleg megakarod vizsgálni a dolgot, akkor csinálj egy szociológiai felmérést és elég hamar ráfogsz jönni, hogy az elméleted nem működik. Alapjaiban véve az a gond, hogy az egész társkeresést leegyszerűsíted 1-2 tényezőre és kihagysz 100 másikat. Maximum azt mondhatod, hogy ettől vagy attól KEVÉSBÉ lesz kelendő valaki.

Aki alacsonyabb, mint 175/180, az mit takar? 176 cm a magyar átlagmagasság. 180 alatt még magasnak is számíthat az ember az átlaghoz képest. 175 alatt egyre csökken a dolog. Azt írod, hogy egy magas és vékony srác nem lehet bejövős egy lánynak sem. Miért nem? Rengeteg lányt ismerek, aki a magas pasikat szereti és nem zavarja őket, ha valaki vékony. Több egyedülálló alacsony férfit ismerek, mint magas és vékonyt. (Arról nem is beszélve, hogy magas és vékony srác tehet azért, hogy ne legyen vékony. Van egy futó ismerősöm, aki magas és vékony. Nincs nagy tömege, de olyan szálkás izma van, hogy nincs gondja a csajozással.)

A duci csajokkal sincs gond. Rengeteg férfi szereti a duci csajokat, én is. Annyi a dolog titka, hogy nem kell elzárkózniuk és tádám, kelendőek lesznek.

2017. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Azt írod, hogy egy magas és vékony srác nem lehet bejövős egy lánynak sem. Miért nem? Rengeteg lányt ismerek, aki a magas pasikat szereti és nem zavarja őket, ha valaki vékony."

---

Jézusom, tudsz te szöveget értelmezni? A kérdésben azt írtam, hogy alacsony ÉÉSSS!! vékony. Tudod, LOGIKAI ÉS, ami azt jelenti, hogy mind2 feltételt együttesen kell értelmezni. Azt eddig is tudtam, hogy önmagában a magasság a csajoknak qrvára bejön (mert a kis törpe tacskólábú molettcsajoknak is ázik a bugyijuk a pipiskedéstől), tök mindegy milyen alkatú. Inkább olvasd el még egyszer a kérdésemet, próbáld ismét értelmezni és úgy válaszolni.

2017. jún. 8. 00:30
 9/12 A kérdező kommentje:

"Több egyedülálló alacsony férfit ismerek, mint magas és vékonyt."

[link]

2017. jún. 8. 00:40
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Sorry, a szót elírtam. Azért örülök, hogy találtál egy darab választ, amin levezethetted a frusztrációd és ignoráltál minden mást. Remélem, feldobtam az estéd! :D
2017. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!