Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg helytálló a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg helytálló a következő párhuzam: alacsony és sovány pasi=kövér és aránytalan csaj?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezen kérdésre adott válaszokról jutott eszembe a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

És egyre inkább beigazolódni látszik számomra is, hogy aki nem férfias (alacsonyabb mint 175/180 és azzal együtt vékony) az ugyanúgy nem tud szexuális vonzalmat ébreszteni a nők körében, mint ahogy a férfiak körében sem egy elhízott, kövér nő. Talán annyi a különbség a kettő között (szerintem), hogy utóbbi még igénytelen is (hájréteg, izzadás), mert egy sovány és alacsony pasi hiába nyeszlett azért mindig fitt lesz a maga módján. Ezért sem értem, hogy egy ilyen tipikus hosszútávfutó alkatú pasik miért nem vonzóak szexuálisan. Vagy tényleg ennyire beindítja a nőket, ha "el tudnak veszni" a nagy darab pasi karjai között/testében? Valaki adjon végre egy hiteles magyarázatot! Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi. Kort és nemet is írjatok légyszi.



2017. jún. 7. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én túlsúlyos csaj vagyok jelenleg 162 cm és 75 kg. Sosem éreztem még magam ilyen kövérnek, amúgy 60 kg körül szoktam lenni. De! A vékony pasik egyszerűen azért nem jönnek be, mert cikinek érzem hogy vékonyabb nálam. Nem akarom össze nyomni, stb. Tehát nálam ezért sem menők. Ha vékony lennék lehet nem bánnám annyira, de így....a 170-es magassággal amúgy nincs bajom, sőt az nekem tökéletes mert nem kell mindig tekergetni a nyakam ha a szemébe akarok nézni.
2017. jún. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm alacsony lány és nem érdekli őt a férfi magassága túlzottan, csak annyira hogy nála azért legyen magasabb. A testalkata már annál inkább, mert alapból teltebb az átlagosnál és egy alacsony és vékony fiú mellett tehénnek nézne ki, de egy magas és egy sportos/átlagos férfi mellett ő sem tűnik ducinak annyira.
2017. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!