Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfinomabb módszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfinomabb módszer a nők visszautasítására?

Figyelt kérdés

Neem vagyok egy helyes gyerek de azért csúnya sem. De érdekes módon akarnak a lányok, talán azért mert állítólag van egy lehengerlő humoros egyedi személyiségem.

Így bizony sokszor próbálkoznak lányok nálam, menjünk el teázni, találkozzunk stb. érzem hogy úgy szeretnének közeledni felém. Viszont én nem szeretnék barátnőt jobb kényelmesebb egyedül. Szexet sem szeretnék mert nekem ahhoz érzelem kell mert különben olyan ürességet éreznék utána.

Tudom jól hogy a nőknek egy visszautasítás nagyon megbántja őket és én nem akarom bántani őket, mi a legjobb megoldás hogy ne bántsam őket meg


2017. jún. 8. 07:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20 És ez pozitívum? Ez pont, hogy nem ellentmond, hanem megerősíti, azt amit a #17-es mondott. Életedben nem volt még annyi önbizalmad, hogy te merj kezdeményezni direktben. :D
2017. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Vagy csak okosabban jatszok a lapjaimmal es biztosabb eredmennyel;)
2017. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja, aki szeret mellébeszélni, az rendszerint azt mondja, hogy "okosan játszik a lapjaival".
2017. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#22 Ha ezt komoly képpel leírtad, akkor halvány segédfogalmad sincs az önbizalom szerzés folyamatáról.

De bizonyítsd be az ellenkezőjét. Hogyan és miből lesz az önbizalom?

2017. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

20-24

Ez annyira a tárgyhoz tartozik, és érdekel is mindenkit a vergődésetek. Kérlek, folytassátok még, olyan izgi.

2017. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!