Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfinomabb módszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfinomabb módszer a nők visszautasítására?

Figyelt kérdés

Neem vagyok egy helyes gyerek de azért csúnya sem. De érdekes módon akarnak a lányok, talán azért mert állítólag van egy lehengerlő humoros egyedi személyiségem.

Így bizony sokszor próbálkoznak lányok nálam, menjünk el teázni, találkozzunk stb. érzem hogy úgy szeretnének közeledni felém. Viszont én nem szeretnék barátnőt jobb kényelmesebb egyedül. Szexet sem szeretnék mert nekem ahhoz érzelem kell mert különben olyan ürességet éreznék utána.

Tudom jól hogy a nőknek egy visszautasítás nagyon megbántja őket és én nem akarom bántani őket, mi a legjobb megoldás hogy ne bántsam őket meg


2017. jún. 8. 07:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kedves 9es hidd el megkérdeztem a társaságban is ismerősöktől de olyan vagyok hogy minnél több helyről szeretek infót gyűjteni.


Amúgy egy társasági ember nem kérdezhet egy fórumon? Aki itt van az mind egy otthon üllős lúzer?

Ugye nem vagy ennyire korlátolt.......?

2017. jún. 8. 08:01
 12/25 anonim ***** válasza:

mivel én egyedül vagyok, és nagyon nem tárasasági ember, ezért vágyom ennyire kapcsolatra.

mázlista vagy, hogy ennyien körülvesztnek, így persze hogy nem hiányzik.

mondhatnád pl, amit írtak, hogy bocsi de tetszik már valaki, vagy kialakulóban vagyok egy lánnyal stb, de van egy kedves barátom akinek szívesen bemutatlak (pl én) :D

2017. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Például, "Anált bírod?".
2017. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nokent irom: a "vki masba vagyok szerelmes" kevesbe banto mint a " bocs de nem vagy az esetem".

Elsonel a no magan kivul allo dolgokban latja a sikertelensege okat,mig masodiknal rogton elkezd onvizsgalatot tartani h miert nem "eleg jo" adott ferfinak.


De kavemeghivasra szerintem tul direkt,mivel ott meg a no nem nyilatkoztatja ki h mit szeretne,csak mindketten tudjatok h mit is jelent valojaban a kavezgatas.

Talan a kedves toled,de jelenleg nem szeretnek randizni a legmegfelelobb. Szoval barmit mondasz,legyen az eleje egy kedvesseg v koszonet es a masik resze meg De! Ertelmes no ebbol ert es nem sertodik meg.

2017. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy vmennyire úgyis meg fog bántódni a nő.

Én a magam részéről viszont díjazom az őszinteséget, és megértem, még ha fáj is, ha vki azt mondja nekem, hogy "Ne haragudj, de nem vonzódom hozzád, így meg nem hiszem, hogy lenne értelme randizgatni".

2017. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kényelmes időszakom, amikor eszemben sem volt randizni, mert alkalmazkodjon a franc másokhoz, pont eléggé szórakoztató társ voltam magamnak. Akkor mindenkit azzal ráztam le, hogy "hidd el, most szimpatikus vagyok, de gyorsan kiderülne, hogy valójában nem is akarsz engem" (elég vonzó jelenség vagyok a férfiak számára). Aztán a győzködéssel már nem foglalkoztam. Majd jött, akiért minden követ megmozgattam, na hát ott nem kellett lerázó szöveg.
2017. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14-es, az önbizalmaddal van akkor baj, ha hazudni kell neked ahhoz, hogy el tudj viselni egy elutasítást.
2017. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyenesség. Lehet finomkodni, de a téma kerülgetése így is, úgy is időhúzás és hitegetés. Egyszerűen tisztázod, hogy nézd, én nem érzem úgy, hogy ez köztünk lehetséges és pont.


Oké, szar lesz neki, mert a visszautasítás mindig az. De akkor szarabb, ha tiszteletlenül koptatod le, vagy ha csak utalgatsz rá, meg legyél a barátom meg minden.

20l

2017. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hazudni talán nem kéne neki. Pláne nem azt, hogy másba vagy belezúgva. Elég otromba dolognak tartanám személy szerint. Ne magyarázkodj, csak mondd az igazat, hogy nem, mert nem érzed úgy, erről meg nem tehetsz.
2017. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#17 koszi a feltetelezest, de meg nem szorultam ra h nekem kelljen nyomulni egy randiert:) eletemben nem kezdemenyeztem direktben:)
2017. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!