Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van normális, épkézláb nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van normális, épkézláb nője azoknak a huszonéves srácoknak, akik max. Nettó 120-150 ezreket keresnek?

Figyelt kérdés

Nem provokáló kérdés akar lenni, csupán érdekelne, hogy statisztikailag mennyit lendít előre egy minimum 300 ezres nettó fizetés egy 150 ezres nettó fizetéssel szemben, ha a nők párválasztási szokásait nézzük?


Mert akárhogy is nézzük, egy magára adó, vállalhatóan kinéző nő 25 évesen még biztosan többet akar, mint egy nettó 150 ezret kereső srác mellett szerényen éldegélni. Ha élni akar, akkor azért kell több anyagi forrás, ha pedig családot, akkor azért – na de akkor mi van a viszonylag kis keresetű átlag srácokkal? Nekik mennyire vannak sikereik a korukbeli nőknél? (Azt most hagyjuk, hogy tizenéves csitriket hajtanak.)


2017. jún. 8. 18:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

"Dubaiba,Sárvár Spirit,Ultra all inclusive tengerpartos nyaralás,vágysz példàul egy Volvo.S90-re vagy Audi A5-A7-re.

Olyan dolgokra amik hatalmas élményeket adnak."


Ahogy érzed, nekem semmilyen élményt nem ad egy Audi vagy egy Volvo ("apósnak" az van, alig várom, hogy átszállhassak belőle a kis Mazdánkba.. nem rossz, de semmi extra)

Dubai meg mivel tud több élményt adni, mint pl. Marokkó?

Minőségi ruhák? A cipőink így is minőségiek, és a kabátok, a többi ruhában nem igazán hiszünk, hogy a több tízezres többet érne - a H&M-es póló ugyanazt tudja, mint a Desigual.

Voltam már 4-5 csillagos szállodákban, rommá untam magam. Életem legjobb wellnessezős országon belüli hétvégéjét egy 3*-os helyen töltöttem, óriási élmény volt, mert mi azzá tettük.

Az ultra all inclusive meg konkrétan taszít - ha már elmegyek valahova, szeretek helyi ínyencségeket megkóstolni, minél több étterem főztjét, nem a szálloda konyhájának a remekművein élni végig.


Nem nagyon tudsz olyat írni, amit jelenleg anyagilag engedhetünk meg magunknak, és én különösebben nagy élménynek tartanám :D Oké, talán egy Cosmo birtoklása, de az nem is a pénzen múlik igazán.. az a kocsi nem egyszerű halandóknak való :D

2017. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
81%
En sem 5 csillagos szallodakba megyek, hanem 3... felpanzioval, mert nap kozben nevezetessegeket nezunk vagy lemegyunk a partra. Egy 5 csillagos fullos szallodaba halalra unnam magam, egesz nap bezarva, fuhh... Audi, Ferrari meg tokom.. egy Toyota vagy Mazda is tokeletes. En foleg elmenyekre koltok es nem dolgokra. Orok emlek marad. En satorozni nem szeretek, megesznek a szunyogok. De szeretek gombazni, jokat setalni, sot, horgaszni is. Imadok a termeszetben lenni, amint kulfoldre jutok, mar nezem is a faunat, hogy miket lattam, fenykepezem, dokumentalom es elteszem emlekbe. Ne hidd, hogy rongyrazasra kolti mindenki a penzet... en a mai napig arva allatoknak adomanyozok. "Magan" embereknek segitek, mert benne voltam az allatmentesben jocskan es nem minden menhely olyan szent... sot... nem csak allatokon, embereken is segitunk, akiket ismerunk. De mindegy... aki kicsit elni akar, mar rogton megy a pocskondiazas...
2017. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Nekem tök jó nőim voltak, pedig egy fillért nem kerestem.
2017. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
100%
23 eves lany vagyok, erettsegi utan kikoltoztem Angliaba, az addigi osszes ballagasi, szulinapi penzeket erre tettem felre kb 14 eves korom ota tervezgettem. Sajnos a szuleimnek sose volt olyan anyagi hatteruk hogy tudjanak segiteni. Szoval itt dolgozom 18 eves korom ota egy operacios network cegnel. 21 evesen elore leptettek osztaly es csapat vezetoe egy evvel kesobb pedig - 22 evesen munkafelugyelo general manager lettel egyutt dolgozok a legnagyobbakkal. Ezzel mind azt probaltam leirni, hogy en sosem mastol vartam el azt hogy nekem jo elet korulmenyeim legyenek, hanem onalloan probaltam megteremteni azt. Evek ota hosszabbitom a hajam, manikuroshoz, kozmetikushoz, sminkeshez, rendszeresen jarok, fitnessz berletem van, szoktam draga ruhakat/ taskakat venni DE mindent a sajat keresetembol. Emellett volt olyan baratom aki a felet kereste annak amit en, megis boldogok voltunk hosszu ideig, talan ot jobban zavarta mint engem. Ha az ember szerelmes, szerintem a penz nem szamit.
2017. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Mi köze van a fizunak a pàrvàlasztàshoz? Az ég vilàgon semmi. No persze ha egy anyagias piccsàt akarsz ahhoz kell pénz, de egy valamire való nőt nem a fizetésed érdekli hanem te. Mikor a férjemmel összejöttünk, egy vasunk sem volt, max némi diàkmunkàból. 21-24 évesek voltunk. Eleinte 110-120 körül keresett mikor dolgozni kezdett, most 140-150 körül. Múlt héten kiderült hogy àthelyezik , hogy végleges vagy ideiglenes nem tudjuk még de kevesebbet fog keresni . Alig 120-ezret nettó. Majd kicsit kevesebbet költünk és ennyi. Megvolt és megvan mindenünk ami kell + én is dolgozom. A pénz jön- megy. Semmit nem szàmít ha szereted a màsikat.
2017. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én sem provokálni akarlak kerdező,de tisztában vagy az árakkal itt magyarországon?
2017. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!