Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van normális, épkézláb nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van normális, épkézláb nője azoknak a huszonéves srácoknak, akik max. Nettó 120-150 ezreket keresnek?

Figyelt kérdés

Nem provokáló kérdés akar lenni, csupán érdekelne, hogy statisztikailag mennyit lendít előre egy minimum 300 ezres nettó fizetés egy 150 ezres nettó fizetéssel szemben, ha a nők párválasztási szokásait nézzük?


Mert akárhogy is nézzük, egy magára adó, vállalhatóan kinéző nő 25 évesen még biztosan többet akar, mint egy nettó 150 ezret kereső srác mellett szerényen éldegélni. Ha élni akar, akkor azért kell több anyagi forrás, ha pedig családot, akkor azért – na de akkor mi van a viszonylag kis keresetű átlag srácokkal? Nekik mennyire vannak sikereik a korukbeli nőknél? (Azt most hagyjuk, hogy tizenéves csitriket hajtanak.)


2017. jún. 8. 18:27
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
5%

Jól van 14-es aki sikeres az sz.r ès negatív színben tůnik fel.

Igen èrdemes keresni 1 millát,mert

1. Azon fèrfiak akik sikeresek azoknak a kisugàrzàsàn az èletèn teljesen látszik.Ergó euforikus hullàmban leszel,vonzód majd az embereket mert egy fajta nyugodtsàg lesz rajtad

2. Èlmènyeket tudsz szerezni,tudod èlvezni az èletet

3. Igènyes külsőt alakíthatsz ki.

4. Kiteljesedsz kitárul a világ.

5. Szèlesednek a lehetősègeid,igen csajozás terèn főleg.


Plusz ahogy egy önfejlesztő guru mondta, akkor lesz belèd szerelmes a lány ha elő tudod teremteni a pènzt.

2017. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%

15


Nekem válaszoltál. Bankban dolgozom és diplomám van. 30-35 éves koromra középvezető szeretnék lenni úgy havi nettó 400-600 körüli fizuval mostani pénzben mérve


25/f

2017. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Te most mit értesz épkézláb nő alatt? Mert ha ilyen műmellű buta pi*ákat akiknek havi min 200 ezer kell a mű hajra, mű körömre, szolira stb. akkor nekik valószínű nem leszel jó parti. De egy értelmes nő (ami nem egyenlő a csúnyával, egy normális nő is lehet szép ráadásul mű cuccok nélkül) nem ezen fog fennakadni hogy mennyit keresel. Az már inkább fontosabb neki hogy milyen céljaid vannak az életben, milyen lehetőségeket használsz ki, milyen előrelépéseket tervezel és hogy hajlandó vagy e tenni azért hogy ketten együtt kedvezőbb életet építsetek fel anyagi szempontból.
2017. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan csajt kell keresni, aki bele akar ülni a jóba, hanem nőt, akivel felépíthetitek közösen az életeteket. Csak ők nem buknak arra, ha a férfiak nyafiznak.
2017. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
69%

Több legyen a cèlod utolsó.

Szerinted simàn meglehet az egy milla is.

Ennyit egy nem senior fejlesztő is megkap.

Egyik ismerősöm bankban elemző közgazdászkènt nettó 1M kapott,ès nem vezetôi beosztàsban.

2017. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Ez 22-esnek ment.
2017. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Amikor először találkoztam a párommal, megjegyezte, hogy nincs autója, gondolja, ez nem hangzik túl jól. Akkor néztem egy ferdét, de azóta is kikérem magamnak, ha szóba kerül, hogy miért feltételezte rólam, hogy nekem ez számít.


Vállalhatóan kinéző, magamra elég sokat adó nő vagyok, és ehhez az anyagiakat magam termelem ki. Nem a párom pénzén járok fodrászhoz, magamnak veszem a ruháimat, a kondibérletemet, a diétámhoz szükséges ennivalót, alapanyagokat. Jó, mondjuk múltkor elmentünk állatkertbe, ő állta a jegyeket. Viszont következő hétvégén moziba mentünk, akkor én fizettem.


Erre varrjál gombot, kisbarátom.

2017. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kerdezo!

En 25 eves lany vagyok. En a szuleimtol lattam, tanultam hogyan kell a jeg hatan is megelni. Azt is a Csaladtol tanultam, hogyha hibazunk, akkor segiteni kell a masiknak helyrehozni. Ezek az alapok, innen indul az egesz. 19 evesen megismerkedtem az elso baratommal. Eloadta magat... nem volt penzunk, kesobb diakmunkaba fogtunk, majd osszekoltoztunk. Aztan lett egy szep albink. Lett auto, ketto is. Csakhogy... nekem nem egy munkahelyem van, szeretek kirandulni, nyaralni. A baratom csak az akadalyokat latta. En folyamatosan eloretortem es en ot vonszoltam magammal, mint egy koloncot. Mint emlitettem, segirseg... 3 even keresztul felepitettunk egy kis eletet. De o nem akart tobb penzt. 100-150E Ft-bol honnan lesz haz? Csalad? Gyerek? Ha befuccsol az auto, mi lesz? Ezek a fontosabb dolgok... es hol marad a szorakozas, nyaralas? Tudom, ez sajnos sok embernek luxus... nagyon szomoru, hogy a mai fiatalokba belevertek, hogy ne lasson Vilagot... szoval en eloretortem, o pedig egy helyben toporgott. Igy szakitottam vele. Nem lett volna semmi baj, ha O tobbet akart volna es o is halad. De nem... Pedig milyen szep lett volna. A semmibol kozosen felepitebi egy kozos kis eletet. De ezt mar nem mondhatjuk el. Szamit a penz, mert abbol el az ember. Nem szamit, ha 20evesen meg semmid sincs. De 25 evesen minimum 150E Ft mar illene... en nem tartatom el magam senkivel. En megkeresem a magam kis penzet. Olyannal kell part alkotni, akinek vannak lehetosegei es el is veluk.

2017. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
64%
#28: 25 évesen kerülök ki egyetemről, mert OKJ-t is csináltam. A kezdőfizetésem nem lesz 150.000, hanem egy kicsit kevesebb. Hogy gondolod, hogy 25 évesen már illene ennyit keresnem?
2017. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
68%

25

Csak nekem mint látod hogy jól elvagyok 150-ből nem a pénz az első vagy a "karrierkedés".


Ha keresnék mai értéken havi fél milkát, abból már 3 gyereket el lehet tartani,pláne ha a feleségem is dolgozik.


És tényleg nem akarom szarrá sem dolgozni magam. Nem a munka az életem értelme

2017. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!