Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megismerkedtek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedtek valakivel, aki jellemre teljesen olyan, mint ti, viszont külsőre abszolút nem tetszik, mi tesztek?

Figyelt kérdés

Képbe kerül egy illető, akiben szinte meglátjátok saját magatokat, totál azonos érdeklődési körök, azonos hullámhossz, közös rezgés és egymásra hangolódás szinte az első perctől kezdve - viszont, mivel a jóisten egyszerre ad és el is vesz, külső terén sajnos abszolút nem tetszik nektek, ránéztek, és nulla vonzalom, nulla kémia. Mondjuk magas, csinos nőről van szó, a pasi meg csúnya, túlsúlyos és még jóval alacsonyabb is. De az a belső harmónia viszont elképesztő...


Mit tesztek ilyen esetben? Szerintem ez egy óriási dilemma. Futni hagyni, csak mert külsőre nem tetszik, vagy kockára tenni azt, hogy lehet, hogy a szex része a dolognak rosszul fog működni, viszont minden más valószínűleg remekül.


Voltatok már ilyen helyzetben? Vagy ha elképzelitek ezt a szituációt, mit lépnétek? Az ösztönök győznének vagy az összhang?



2017. jún. 17. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy dilemma, és remélem, hogy az összhang győzne, de amíg nem kerültem ilyen helyzetbe, addig nem mondhatom biztosra.
2017. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Az ideális helyzet tényleg az lenne, ha az összhang győzne és idővel megszépítené a külsőt. Nem minden nap találkozik az ember olyannal, akivel totálisan egy húron pendül már az elejétől, ilyenkor bele kell kalkulálni, hogy ha elszúrod vagy kihagyod, talán sosem lesz ilyen többet az életedben.
2017. jún. 17. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ah, nálam ez egyszerű lenne. Sosem jönnék össze olyan emberrel, mint amilyen én vagyok. Hiába tudnánk mindenről beszélgetni és közös programot csinálni, ha közben tönkretennénk egymást a depresszióra való hajlamunkkal és az éles nyelvünkkel.


Mindenesetre ha nincs vonzalom, akkor szemétség hülyíteni a másikat.


21/L

2017. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem volt még ilyen, főleg nem ennyire látványos ellentét. Olyan volt nem is olyan rég, hogy első látásra nem volt szimpatikus a lány, de mivel nagyon jófej, jól összehaverkodtunk, de nem volt szó szerelemről (ő régóta foglalt), lehet talán ezért is ment ilyen könnyen.


Szóval az emberi része megy a dolognak.

2017. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én csajként jártam most hasonlóan.

a pasi nem az esetem, de hihetetlenül egymásra csavarodtunk, ikerlelkem, és attól a külsejét is vonzónak találom.

amúgy sem taszított, csak nem volt a zsánerem.

most meg imádom.


a külső nem minden, persze fontos, h. a kémia is működjön, de sosem tudnék pl. összejönni csak azért vkivel mert jó a segge vagy szép a szeme.

2017. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na nálam valami hasonló.

Szóval igényes külső tényleg igyekszem adni magamra. Majd nemrég betoppant valószínűleg a nagy ő. Akit ha nem ismerek meg akkor sosem kezdeményezek nála mert nagyon nem az esetem. De hála az égnek sikerült előbb kideríteni milyen ő valójában.

És nem érdekel hogy milyen a külseje vagy ki mit mond az utcán. Azért mert ő az aki.

Hidd el ha megvan az aminek lennie kell,az összhang a rezgés,akkor a külső annyira nem fontos.

Kérdezd meg magadtól hogy boldog akarsz lenni vagy facebook kirakat kapcsolatot szeretnél. Tudod te a választ😉

2017. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán fogna meg. Nem a külseje miatt.


Alapvetően én abban hiszek, hogy a gondolkodásmód és a hozzáállás a jövőhöz ha azonos és nincsenek semmiben túl nagy szakadékok, az vonzó. Viszont az, ha valaki totál azt csinálja, amit én, hát nem tudom. Van, amiben jó, de sok szempontból gyanítom, hogy elindulna egy rivalizáció, vagy a folyamatos egyetértés miatt nem lenne semmilyen izgalmas eszmecsere és senki sem tudna úgy igazán fejlődni. Én szeretem azt, ha a másik kicsit más világ, annak ellenére, hogy azt is szeretném, hogy a családalapításról és hasonlókról úgy gondolkodjon, mint én. :)


Ennyit a kukacoskodás részről, ne haragudj.:P


Hogy érdemben válaszoljak, én ebbe nem mennék bele. Van az a külső, ami elsőre hidegen hagyja az embert, de megismersz valakit és "úristen", teljesen bele tudsz habarodni. Viszont van, amikor valóban nem működik a vonzalom. És egy kapcsolatban ez is fontos, ez teszi lehetővé, hogy ne csak barátként tekintsek rá. Bár ha jól tudom, van olyan szexuális irányultság, amiben ilyen nem létezik (pánszexualizmus talán).


Szóval én nem hitegetném magam. És őt sem. Csodás embernek tartanám az összhang miatt, de ha nem jönne bennem elő az, hogy bele tudok szeretni, akkor mi csak nagyon jó barátok lehetünk (persze ha neki ez nem fájó vagy ő is akarja) és akár még össze is tudunk dolgozni a szakmánkban vagy lehetünk edzőtársak, ha már közös minden ennyire. :)


Nagyon bizarr lesz a példa, de a legjobb barátnőm is ilyen. Egyszerűen nem úgy tekintek rá, mert hetero vagyok, holott a világ végére is elmennék vele és imádom, mintha ikrek lennénk. Ez nem azt jelenti, hogy az adott férfit nem tekintem férfinek, félre ne érts. Egyszerűen csak képtelen vagyok rá opcióként tekinteni. És biztosan talál majd olyat, aki beleszeret majd, miért vegyem el tőle a lehetőséget azzal, hogy úgymond lestoppolom őszintétlenségből? :)

20N

2017. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!