Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valahányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valahányszor fellépek erre az oldalra, mindig ki kell ábránduljak a nőkből?

Figyelt kérdés
Az imént olvastam egy kérdést, amiben a csaj kérdezi, hogy érdemes-e összejönnie egy nem helyes és alacsony orvossal. Az egyik kommentelő megkérdezi, hogy mit takar az, hogy alacsony. Erre kiírja, hogy nincs 180 cm. Most szerintetek ez normális és tényleg igaza van, vagy miért kell állandóan ezekkel a női véleményekkel szembesülnöm, amelyek a valóságtól sem állnak távol, mert a való életben is nagyon sokan így állnak társkereséshez, hogy első körben magasság alapján szűrnek. Komolyan alacsonynak számít az a pasi, aki 180 alatt van? Mert oké, én a 170 magasságommal tényleg hobbit vagyok (nem is csodálkozok azon, hogy szűz vagyok), de mindig álmodozok arról, milyen lenne ha 5-7 centivel magasabb lennék, erre kiderül, hogy a nőknek még ez sem elég. Mi az olyan különleges a 180 centiben, hogy szinte mindenki ezt adja meg lélektani határnak. Mi van afelett? A 180 cm magasan lebeg egy láthatatlan dimenziókapu, amit elérve a pasik egy egészen más szintre juthatnak és belőlük lesznek a férfiak. Vagy mi ez a 180-as őrület?

2017. jún. 18. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Velem ugyanez van, csak fordítva. Feljövök és rájövök, milyen aberrált/kényes/gyenge a másik nem. Nézd meg a kategóriát, minden második kérdésben egy felnőtt, meglett férfi hisztizik és átkozza a nőket... MI A FSZ.
2017. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Nézd meg a kategóriát, minden második kérdésben egy felnőtt, meglett férfi hisztizik és átkozza a nőket..."

Most nem leszek népszerű, de kérlek szépen azt kell mondjam, hogy bőven rászolgáltatok, hogy rengeteg pasi ilyen véleménnyel legyen rólatok az általánosítást sem mellőzve. És sokszor nem feltétlen a hozzám hasonló átlag alatti (alacsony, ronda) pasikról van szó. Jópár olyan férfit ismerek, akiknek a külsejükkel semmi probléma. Őket viszont lelkileg tették lapátra az exeik. Szóval csak magatoknak köszönhetitek, amiért így viselkedtek a férfiakkal.

2017. jún. 18. 14:06
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

Én kérek elnézést, ha nem kezdek szánalomból olyannal, akit mint embert, nem bírok a lelkülete miatt. Tényleg, dögöljön meg minden nő, igazad van. Remek.


Legyetek bzik, komolyan, ha ennyi baj van velünk...

2017. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Fel lépsz ide? Ide, csak úgy érdemes fellépni, hogy ez egy vicc oldal. Az itteni válaszok alapján ítéled meg az embereket, így akarsz élni, amiket itt tanácsolnak, tényleg gondjaid lesznek a való életben. Bizti van pár nő, aki ragaszkodik a 180+hoz. Viszont, ha ők olyan pasival érzik jól magukat, azzal semmi gond. Azért, sok 160-165 centis szép nő van, aki elfogadja a 170 centidet. Nem sikerül egyel sem összejönnöd, ott más gond is van.
2017. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

Semmi szégyen nincs bennem azzal kapcsolatban, ahogy férfiakkal viselkedtem. Ha elszakadt a cérna, akkor megérdemelte.

Én is tudnék mesélni, hogy velem hogyan szemétkedtek férfiak, mégsem kezdem el szidni az összeset.


Undorító vagy.

2017. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanezt a kérdést fel lehetne tenni fordítva, a férfiakra vonatkoztatva is. Pláne, ha még váltok egy-két privát üzenetet is némelyikükkel, ahol kiderül, hogy csak a szex érdekli őket, küldené egyből a képet a farkáról stb. Na, szóval lehet szidni itt a másik nemet, de nincs értelme, nagyon tönkre van vágva a mai fiatalok életfelfogása és szinte képtelenek vagyunk a normális kapcsolat kialakításra.

Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, fogalmam sincs, hogy miért baj, ha valaki nincs 180 cm felett, szerintem akinek ez az indoka az elutasításra ott van valami más is a háttérben csak könnyebb erre fogni. Nekem személyszerint a te 170 cm-ed sem kevés pedig én is ennyi vagyok. Nálam ez egyszerűen nem szempont, ha csak nem arról van szó, hogy több 10 cm-rel alacsonyabb nálam egy srác, de az azért elég valószínűtlen. :)

2017. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez a GYK, Kérdező, a nagyvilágban ugyanez a helyzet. Nem véletlen hogy rég kiábrándultam már az emberekből és ebből az egész pénzközpontú mosléktársadalomból.


A melegség pedig szexuális beállítottság és nem döntés kérdése. Köszönjük Emese.

2017. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én 186cm vagyok és hidd el nem ez a dolog számít csak az hogy arcra hogy nézel ki ha helyes vagy még torzult altestüként is szimpi leszel hidd el csak arcközpontuság van
2017. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igaz van 18-nak nekem is ezt mondták h "Te jóképű srác nem kell egy b nő ?"


Tehát azt nézik h h néz ki a kis pofikád.

Függetlenül attól h én egyáltalán nem vagyok kapcsolatfüggő.

2017. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Most egy fő nő miatt ábrándulsz ki a nőkből? Hülyék mindkét nemben vannak.

Amennyi baromságot és szemétséget férfiaktől (sőt gyakran maguk által kedvesnek leírt férfiaktól) olvastam, hát simán kiábrándulhattam volna az összesből (pl. ilyen szinten, hogy "gáz, ha elvárom, hogy a nő csináljon minden házimunkát... milyen kérdés az, hogy akkor el tudom-e tartani, nem rakott alám anyu-apu házat, és a hülye Orbán, a protekciósok meg a gazdaggyerekek miatt csak gyári fizikai minimálbért hozok haza... meg nőt én soha nem fogok eltartani amúgy sem"... de közben persze a nő legyen szuperápolt és lapos hasú, és "nem érdekel, hogy éri el, és miből, de nekem egy fillérembe ne kerüljön")... csak épp mindenkit egyénileg értékelek el.

2017. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!