Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajozásban szinte csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozásban szinte csak a kapott (hozott) dolgok számítanak, mint a vonzó arc és magasság, a szerzett dolgok alig dobnak valamit az emberen (sportos test, jó öltözék, megfelelő hajviselet)?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az örökölt dolgok fontosak a többi már az egyénen múlik, az mindenkinek adott, hogy kigyúrja e magát vagy belövi a séróját és, hogy tud e igényesen öltözködni. Ha rossz géneket örököltél és minden mást megcsinálsz, akkor is kevesebb esélyed lesz, mint egy olyan srácnak, aki egyiket se csinálja meg, de alapból jól néz ki, mert ezt örökölte.
2017. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Lehet nem azt mondják ,de igen is a' ruha teszi az embert . (Ugyan nem teljessen ,de ez így van ! )
2017. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 169 cm magas vagyok és átlagos arcú, mégis sok (úgy értem sok) lánnyal voltam és menyasszonyom is van most.


A szerzett dolgaim dobtak az összképen rengeteget, igen.


25/f

2017. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik ligában akarsz játszani. Ha alapból sz*r géneket örököltél (törpe vagy, mint én a 170 centimmel; szürke szakmunkás fejed van, kopasz vagy stb.), de irtó sokat melózol (kondi; karrier, abból adódóan pedig jó öltözet/egzisztencia), akkor van esélyed egy hozzád hasonló teljesen szürke lányra, aki nem néz ki jól, nem egy szexistennő az ágyban, de megbecsül és hűséges. Ha viszont dekoratívabb és csinos csajra vágysz, oda már nem elég a belefektetett meló. Ott már kizáró ok, ha esetleg alacsony (<175/180) vagy illetve nem vagy jóképű. Egy ilyen csajhoz ( [link] ) már magas, jó adottságokkal rendelkező (széles váll, jóképű férfias arc, tekintélyes méretű férfiasság) pasinak kell lenned, hogy legyen nála esélyed.
2017. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván, akinek a hozott dolgaik jók, jó nagy előnnyel indul. De a szerzett dolgok fontosak, legalábbis nagyobb eséllyel indul az, aki képes magát fejleszteni. Persze ehhez azért a sikerhez pluszban kell egy egészséges önismeret, önkritika és normális ismerkedési stílus is, ha a hozottakban nem, de szerzettekben jó/alakuló srácnak legyen sikerélménye. Pl. egy Ribery-külsejű pasas, ha mellé nem gazdag, még ha sportos is, igényesen öltözködik és jó a frizurája, se csak és kizárólag Victoria's Secret modell jellegű top kikent-kifent cicáknál próbálkozzon, és ne is úgy, hogy "jó a segged, kő kóla?" vagy "megláttalak a szoba végéből, és azonnal tudtam, hogy te leszel a felesége, és gyerekeink lesznek" mert ott azért borítékolható a 100%-os kudarc.
2017. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb a kapott dolog annál többet kell szerezni és hajtani. Tehát aki 10/10 pontból 9-et kapott annak csak 1-et kell hozzátenni ,vagy annyit se mert 9 pontosan is csak hátradől és csettintget a nőknek.De aki 2-őt kapott annak nagyon kell güriznie és akkor se biztos hogy össze tud szedni 4 pont szintemelkedést csupán gyúrással meg átlag pénzzel. A gyúrás -sportolás szerintem max 2 pontot dob, a sok pénz meg 5-öt.De az tényleg sok pénzt jelent nem egy 12 éves levetett Bmw-t! Szóval ha 5 pontos átlagos vagy ,akkor kigyúrva pénzesen simán lehetsz 10 es ,aki a képen linkelt csajt össze tudja szedni.
2017. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a szerzettet jobban méltányolom. Nyilván előny, ha az embernek a szülei "jót raktak össze"... :P De nem a minden. Szóval én nem hiszek az ilyen eleve elrendelt dolgokban ebből a szempontból.


Nagyon sokféle emberrel ismerkedtem, randiztam, beszélgettem, szeretek új embereket megismerni. Viszont ezek alapján arra jöttem rá, hogy szinte minden azon múlik nálam, hogy ki mennyit fektet magába. Eleve egy kellemes illat, egy vagány "karakter", amit az illető kialakít a hozzá illő haj-öltözködési-esetleg arcszőrzet stílussal, meghatározza őt. Nem a ruha teszi az embert, olyan értelemben, hogy nem számít, milyen drága. De ez másról szól.


Azzal, hogy igényes vagyok magamra és a környezetemre, közvetítek egy értékrendet. Ahogy azzal is, ha tudom, mi áll jól nekem, mert ismerem magam annyira. És ez nagyon sokat számít egy emberben. Okkal néznek az emberre ferde szemmel, ha farmerben megy színházba. Szabad, persze, csak ott van az illem, a tudás, hogy oda nem illik így menni, eleve az önérzet, hogy így nem megyek oda, mert nevetséges vagyok és semmivel sem kerül többe szövetnadrágot húzni...


Most hogy kinek mennyi ideje van sportos testet kialakítani... Nyilván számít az, hogy valaki mennyire engedi el magát (szélsőségek), meg valahol tisztelendő az az akarat és energia, amit ebbe fektet. Feltéve, ha nem ez a minden.


Egyébként pedig ha már szerzett dolgok... Érzelmi intelligencia, tudás, udvariasság, figyelmesség... Ezzel senki sem születik.:) Semmi akadálya, hogy az ember akár otthon is fejlessze.


Az a baj, srácok (akinek nem inge, ne vegye magára), hogy hajlamosabbak vagytok magatok helyett minden szir-szarral foglalkozni. Azt lesitek, hogy mi a biztos recept nőzni, miközben fogalmatok sincs a saját ízlésetekről vagy arról, hogy "kik" és "milyenek" vagytok vagy lehetnétek.

2017. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki mindent megkapott, az könnyen elkényelmesedik és beéri egy alacsonyabb szinttel is ahhoz képest, amit ki tudna hozni magából. Sportban sem mindig azok a legjobbak, akiknek a legjobb a genetikájuk és az adottságaik az adott sporthoz, hanem akik mondjuk közepesek adottságok terén, de ennek ellenére széthajtják magukat edzésen és közben alázatosak is maradnak, nem szállnak el maguktól.
2017. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nekem erről a ronda dologról mindig Christian Karembeu jut eszembe, aki full ronda volt, mégis nagyon szép felesége volt, van. A siker és sok pénz valahogy kaput nyit a legszebb nők felé is. Ilyen Gareth Bale fajű átlagos bérű, nem híres pasik ne nagyon jutnának olyan nőkhöz, mint az előbb linkeltetek. De mivel ő Gareth Bale, így minden héten ilyen meg olyan jó nőket tud ,,leakasztani", ha akar.
2017. jún. 19. 16:20
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért Robbent sem a szépségéért választotta a felesége.


[link]


Vagy: Mondjuk ez a nő nekem már nem tetszik.


[link]

2017. jún. 19. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!