Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan azt követően hagyják félbe az ismerkedést, hogy felvesszük a kapcsolatot közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Jelen esetben az internetes ismerkedésre gondolok. Kb. 6-8 olyan esetem volt már ahol levelezgetünk társkeresőn, peregnek a témák, felveti, hogy megkereshet-e facebook-on. Mondom persze, bejelöl, visszaigazolom és meghal az egész.. Van, hogy még lájkolgat előtte, vagy ír ott is párszor és utána marad félbe, nem hív randira soha.

Ez kifejezetten bosszantó, mert utána x héttel úgy törölgetem ki a soha meg nem ismert ismerősöket.

Más is találkozott ezzel? Hogy-hogy épp akkor laposodik el a kíváncsiság, miután személyesebb oldalon vettük fel a kapcsolatot?


2017. jún. 20. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Ezért nem veszek fel senkit facebookon akivel ismerkedem. Minek? Megmondom őszintén mindenki ítélkezik face adatlap alapján. Én nem akarom ezzel elrontani hogy ott találok olyat ami miatt még randira sem hívom el. Most is így vagyok, ismerkedek valakivel de eszembe sem jutna facen felvenni. Majd ha élőben találkoztunk egy randin, és jól sikerült akkor felveszem.


F

2017. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, mint az utolsó válaszadó. De ha a másik veti fel ("a könnyebb kommunikáció érdekében" címszóval), úgy nincs kedvem kötekedni, hogy "majd azután ha találkozunk".:D

Ezek szerint más oka nem lehet, csak hogy az oldalam nem tetszett?

Érdekes, mert az egyik ilyen illetékes srácnál pont nekem volt ilyen érzésem, hogy ezt követően picit elment a kedvem (celebbel volt közös fotója), de ha randira hívott volna, azért biztos adtam volna esélyt egy személyes benyomásnak.

2017. jún. 21. 15:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne könnyebb a kommunikáció?Több lehetőség is van, nem a face az egyedüli.De azon kivül ha nem is jelöl be ismerősnek, ha tudja a neved rá fog keresni rögtön a facén az oldaladra. Ajánlatos ezt bevédeni és bekorlátozni a láthatóságot.
2017. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11.: Értem, tehát félsz attól, hogy mégsem tökéletes a másik fél, ezért inkább menekülsz, tagadsz, próbálsz nem tudomást venni a lehetséges problémákról, inkább megvárod, hogy beleszeress, aztán akkor már úgyis elfogad. :D Vagy neked vannak hülyeségeid a neten, amikről nem szeretnéd, hogy tudjon a potenciális jelölt.
2017. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet, hogy az egyik barátnődet is fűzte, és az adatlapodon rátalált, és nem akar lebukni.
2017. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!