Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rinyáló, panaszkodó szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rinyáló, panaszkodó szűz férfiak miért csodálkoznak azon, hogy azok, és miért a nőket okolják, szidják?

Figyelt kérdés

Itt gyiken beszéltem egy sráccal, aki 21 éves szűz. Erről beszélgettünk, próbáltam neki segíteni, adtam tanácsokat, hogyan szedjen fel nőt, teljesen normális voltam végig, hiszen engem nem érdekel, hogy szűz-e, vagy sem, csak beszélgetünk. Ilyeneket írt, hogy "én szívesen megismernélek téged, de gondolom most letiltasz vagy nem válaszolsz, mindig ez szokott lenni", "na, kösz, most, hogy tanácsot adtál, még jobban rájöttem, hogy nem tudok felszedni nőt, áhh, inkább egyedül halok meg".


Még az szokott lenni tipikus, hogy "a kedves srácokat kihasználják".


Tinderen ismerkedtem egy sráccal, az elején szimpatikus volt, aztán a jelleme nem annyira, meg a világnézetünk is teljesen más volt. Ekkor még nem tudtam, hogy nem volt komoly kapcsolata. Megmondtam neki, hogy köszi a beszélgetést, rendes vagy, de nem illünk össze, nem szeretnék találkozni. Ezután kiderült, hogy még nem volt komoly kapcsolata, és hogy szerelmes volt egy lányba, aki elutasította, és hogy azóta szerencsére nem kellett szerelmesnek lennie és úgy tűnik már nem is lesz. Utána még írogatott, hogy "inkább veszek macskákat, jobban járok", "majd prostizok", "na jobb is hogy nem találkoztunk mert így tudtam itthon ebédelni"...


Ha ezek a szüzek nem panaszkodnának, hanem vennék a bátorságot és randira hívnának egy csajt, akkor előbb utóbb összejönne a dolog. Meg a visszautasításra se így kéne reagálni. Ennél már egy tiltás is jobb...


2017. jún. 21. 19:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves 1-es, ez mind nagyon szép de szerintem semelyik lány nem adja oda magát szánalomból."



nem fogtad fel miről írt.

2017. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd... senkit nem védek, de egy huszonéves szűz fiúnak/férfinak a legnagyobb segítség az, ha bejön egy lánynak aki élvezetből szexel vele.

Nem szavak kellenek nekik, hanem punci, az önbizalma és a helyes önértékelése attól fog megjönni."


Huszonéves (majdnem harmincéves) szűz voltam, mégse sírtam ennyit, mint itt egyesek. Amúgy azóta összejött a szex (önerőből, nem prostival), és mégsem jelentek meg előttem hirtelen szivárványokon csúszdázó és éneklő rózsaszín unikornisok. :D Nyilván csökkent kicsit a bennem lévő feszültség és valamivel magabiztosabbá tett a tény, hogy voltam már nővel, de az életem kb. ugyanolyan maradt, mint eddig.

2017. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
25%

Minden ember szeretetre vágyik. Elfogadásra, kölcsönösségre. Adni és kapni.


A női "jó tanácsokkal" az a baj, hogy magára hagyja az illetőt. (pont az elfogadás nem valósul meg, de a lényeg hogy SENKI nem fogadja el, MINDENKI ugyanúgy viszonyul hozzá)


2 fiktív példa:


szomjas vagy. kérsz egy pohár vizet. akitől kérsz, azt mondja : "valaki majd biztosan ad" (vagyis Ő nem ad) ezt lehet akár bíztatásnak is érteni, de valójában magadra hagy. és ha MINDIG, MINDENKITŐl lényegileg csak ezt hallod, az a baj !



"biztos van/lesz akinek tetszel" - jelentése: nekem nem, menj el. - ua. a szitu. "szerencsés lesz az a lány/fiú aki a férjed/feleséged lesz" ugyanez.



a félreértések elkerülés végett: az elutasított szemszögéből írtam, nem az elutasítóéból. utóbbinak ez csak 1 momentum, előbbinek ez az egész élete ! ezt nem értik v nem akarják megérteni a nők !!


odáig ok, h nem akar segíteni neki (szíve joga, szabad akarata van) de a baj, h a segítséget kérő sehol nem talál segítségre, csak kifogásokra, elutasításokra, jó tanácsokra. és x ilyen tapasztalat után jogos (bár nem jó) a dühe. az ellenkezőjét tapasztalja mint amit mondanak neki.



pl: állásinterjún 5 év gyaxit kérnek. de hát meg se száradt a dipszimen a tinta. de ugyanezt hallod, mindenhol. itt se segít a jó tanács, a továbbküldés. megoldás: ha felvesznek!

2017. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Aqer, ezek jo peldak voltak, az o szemszogukbol ez tenyleg ilyen. A mi szemszogunkbol meg olyan, h "Nagyon sajnalom, en nem tudok neked vizet adni, de mashol biztosan kapsz.", erre ok " Te is olyan vagy mint a tobbi, rohadj meg." Mindenki erzesei erthetoek es ezt a konfliktust sehogyan sem lehet feloldani, mert egy kicsit mindenkinek igaza van. Nagyon szomoru voltam, amikor szembesultem azzal, h van amire a legjobb szandekom ellenere sem tudok megoldast talalni. Igen, akkor meg nagyon zoldfulu es idealista voltam. :) Egyszerre csak egy embert tudok boldogga tenni, a leveleim sajnos semmit nem ernek.
2017. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni vizet szerezni. A hajléktalanos példánál sem az az ideális, ha pénzt adsz neki, mert egyrészt így nem tanul meg magától pénzt szerezni ("á, nem mosakszom meg, öltözök fel rendes ruhákba és keresek állást, mert az kényelmetlen és amúgy sem lennék úgy önmagam, inkább fetrengek tovább a kuka mellett"), másrészt beosztani sem fogja tudni. Abban egyetértek, hogy nem nőktől érdemes tanácsot kérni csajozás/ismerkedés terén.
2017. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Ha láttam volna képet róla és a világ leghelyesebb pasija lenne, akkor sem akarnék vele lefeküdni, mivel az első üzenete felém az volt, hogy én is ugyanolyan szemét vagyok, mint a többi nő, mert letiltom (pedig még meg sem történt!).


És mi van akkor, ha rám ír egy ilyen srác, és mondja, hogy meg akar velem ismerkedni, de én vele nem akarok? Menjek bele, hogy ne bántsam meg, vagy mondjam meg, hogy nem szeretnék? Mert ha megmondom az igazságot, azzal ezek szerint még jobban a földbe tiprom.


Egy biztos: egyik elkeseredett léleknek sem fogok mostantól segíteni, mert én leszek a szemét ribi...:D

2017. jún. 22. 15:06
 37/37 anonim ***** válasza:

Azért mert bűnbakot keresni könnyebb.

Dettó ez van ha vki szegény és a kormányt szidja.

2017. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!