Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek milyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen nő számít izgalmasnak/hogyan ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés

Sosem kaptam még meg ezt a megjegyzést, mégis néha úgy érzem, minden próbálkozásom ellenére kudarcba fullad egy társalgás néhány férfivel...


Alapvetően sokrétűnek tartom magam, természet-és társadalomtudományok terén vagyok otthon, mostanában kezdett érdekelni az informatika is, de nyitott vagyok a történelemre, építészetre, irodalomra, színházra, filozófiára, politikára, vallási kérdésekre és szinte minden iránt érdeklődöm kicsit, mert szeretnék tudni a világról úgy, hogy hozzá tudjak szólni. Tudok főzni, varrni alap dolgokat, sokat szoktam kirándulni, sportolni, szeretek barkácsolni, kertészkedni, alkotni akár fizikai, akár szellemi (versek pl:) ) szinten. Szoktam megszerelni apróbb kütyüket is, valamennyire értek a kocsikhoz is, legalábbis "felhasználói szinten" tudom, mi mire való és mi nem tesz jót neki... Jogsim még nincs, mert valahogy elkerült, de idővel arra is sort kerítek.:) Bulizni ritkán járok, inkább beülünk erre-arra a barátaimmal, de nem vettem észre, hogy nem tudom elengedni magam, alapvetően szeretnek a humorom miatt, mondták párszor, hogy mekkora forma vagyok.:) Sosem volt bajom másokkal kijönni, az idősebbekkel kivétel nélkül megtalálom a közös témát, még ha az a focihoz vagy Orbánhoz is vezet. (Előbbi azért megy, mert néha szoktam fogadni kisebb tétekkel a móka kedvéért, utóbbi meg akkor is utoléri az embert, ha nem akarja.)


De egyszerűen a korosztályom férfitagjaival sokszor nem tudok mit kezdeni. Tényleg nem tudom már, mihez érthetnék (mindig van mit fejlődni, de azért kétlem, hogy lenne olyan téma, amihez így vagy úgy ne tudnék kapcsolódni most) és miről beszélhetnénk. Ők elkezdenek alap dolgokról beszélni, ami egy ideig érdekes, aztán ahogy elkanyarodnék más irányba, lezárják egy "ahha"-val és ugyanott vagyunk, a felszínen. Vagy jönnek a részeg sztorik, ami persze szórakoztató, de nem tudom, mit mondjak rájuk, vagy mit lehet erre reagálni. Tudok és szeretek is beszélgetni és szerintem nincs olyan program vagy elfoglaltság, amire ne lennék vevő, de valahogy ez most nem megy és tartok tőle, hogy unalmas vagyok, azért nem. :/


20 éves vagyok egyébként.


2017. jún. 22. 15:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Te kérdezted, miét nem lehet veled beszélgetni. Hát szerintem ezért. Hajthatod a magadét, de attól nem leszel kellemesebb társaság.
2017. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) És nem pontoztam sem le, sem fel senkit.


A véleményetekkel semmi bajom, de úgy gondolom, lehet kulturáltan kifejezni magunkat és nem úgy, hogy "nem értesz te semmihez". Nem hiszem, hogy ismerjük egymást annyira, hogy tudjunk nyilatkozni egymás tudásáról vagy eredményeiről, és a kérdés szempontjából lényegtelen is szerintem. :)

2017. jún. 22. 16:07
 13/33 anonim ***** válasza:

A kérdéshez: ugyan nő vagyok, de szerintem a lényeg az, hogy legyen átfedés az érdeklődésben, ugyanakkor fogadd el a másik életében, ami a te horizontodon túl van (mindenkinek jól esik az érdeklődés és az elismerés idegen területeken is). Az ugye minden férfinál változik, hogy mik lesznek a közös pontok, általános választ nem fog adni senki...


A valódi kérdésedhez: huszonévesek között is akad bőven értékes, értelmes és sok mélyebb dolog iránt érdeklődő férfi (ez az én korosztályom is, ismerem), a hiba nem ott van. Nyilván nem veszik fel a versenyt az idősebb korosztályok hasonló beállítottságú tagjaival, de ez az időszak pont az, amikor kezdenek igazán kiérlelődni. Nem mondom, hogy ők az abszolút többség, de csak keresni kell. Én mindig találok. Bár nem olyanok között, akiknek egyáltalán születnek részeg sztorijaik.

2017. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Pedig nyilvánvalóan nem értesz, de előadtad magad, hogy mennyire nagyon. Szintén nem pluszpont.
2017. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
A baj azzal kezdődik, hogy még csak el sem jutunk ilyen jellegű témákig, hogy egyáltalán kiderüljön, mennyire hiszem csak okosnak magam. Egyszerűen megkerülik és visszaérünk a mindennapi élethez, meg a sztorikhoz, amivel elvan az ember, de engem azért érdekelne, mit gondol egyes dolgokról, vagy hasonlók. Valahogy ez nem érdekli őket, csak akkor nem tudom, mi igen. Ha mondtak is olyat, amit szeretnek csinálni (pl. gyúrás), arról is hiába kérdeztem őket, nem mentek bele, elhadarták, hogy heti hányszor, milyen súllyal és ismétléssel, mintha azt feltételeznék, hogy úgysem tudom, miről beszélnek, vagy nem tudom, holott érdekel azért, ki mire esküszik, aztán mentünk tovább... :/
2017. jún. 22. 16:16
 16/33 A legrosszabb ***** válasza:
67%

A leírásodból ítélve túlságosan meg akarsz felelni mindenkinek. A Jóskának azért, mert mérnök, és uhhh, te is szerkesztettél már ArchiCAD-ben néhány téglatestet. A Pistának meg azért, mert nyakra-főre színházba jár, és uhhh, már te is voltál a My Fair Ladyn, meg A dzsungel könyvén.


Személy szerint nem nagyon rajongok azokért a nőkért, akik úgymond "átveszik" tőlem az érdeklődési köreimet, szokásaimat.

2017. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem versenyezni akarok a másikkal b*szki, hanem eszmecserézni. :D Épp azért, hogy többet tudjak róla, a meglátásairól, bármiről. Azért is szeretek idősekkel (szüleim korosztálya) beszélni, mert ők ha közben le is hülyéznek akár joggal, beszélnek a maguk véleményéről, kifejtik azt és nem húznak fel falakat (vagy nem tudom, minek tudható be, hogy minden felett csak átsiklunk), hanem élvezettel belemennek a legmélyébe a témának, amit szeretnek, bármi is az. Múltkor apa munkatársa 2 órát beszélt a borászkodásról, fingom nincs róla az alap eljárásokat leszámítva, amik esetleg felvetnek néhány kérdést. De baromi jó volt hallgatni meg kérdezni olyan dolgokról, amire kíváncsi voltam amúgy is, de valahogy nem volt ilyen ismerősöm. Csak nyilván ő nem lesz randialany a két, velem egyidős gyereke után.:D
2017. jún. 22. 16:25
 18/33 A kérdező kommentje:
Ebben lehet igazság, én sem szeretem, ha valaki nagyon azt akarja mindenben, amit én. Csak nem tudom, engem ha valami érdekel, utánamegyek, nyilván van, ami csak ragad rám, mint a kosz, mert amúgy nem mozgat meg, de van, amivel napokat elmolyolok egy kérdés miatt. Lehet, ez túlzás.
2017. jún. 22. 16:27
 19/33 anonim ***** válasza:
Tul intellektualisnak akarsz latszani csak lehet az, hogy ehez meg ahoz ertesz kicsit az onmagaban keves ha nem tudod tovabbvinni a szalat. Nem attol lehet jot beszelgetni valakivel, hogy ert valamihez ez csak egy alap dolog. Sokszor nehez megtalalni mi a kozos pont a masikkal ami altal megnyilik es sinen van a beszelgetes. Ennek muveszete van en mar olvastam errol konyvet azthiszem kettot is. Allitolag akkor vagy igazan jo beszelgetopartner ha a masikat tobbet "beszelteted" visszajelzeseket kuldesz neki, figyelsz ra, dicsered stb. Probald meg erdekesnek talalni a masikat is ne csak magaddal foglalkozz, magadban keresd a hibat es gondold azt, hogy biztos valamit elrontottam hiszen annyi mindenhez ertek megsem megy. Amugy eroltetni semmit sem szabad van egy ilyen osi mondas mert szar vege lesz :D
2017. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Esetleg ha rémlik még a két könyv címe, megosztanád velem? :)
2017. jún. 22. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!