Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek milyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen nő számít izgalmasnak/hogyan ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés

Sosem kaptam még meg ezt a megjegyzést, mégis néha úgy érzem, minden próbálkozásom ellenére kudarcba fullad egy társalgás néhány férfivel...


Alapvetően sokrétűnek tartom magam, természet-és társadalomtudományok terén vagyok otthon, mostanában kezdett érdekelni az informatika is, de nyitott vagyok a történelemre, építészetre, irodalomra, színházra, filozófiára, politikára, vallási kérdésekre és szinte minden iránt érdeklődöm kicsit, mert szeretnék tudni a világról úgy, hogy hozzá tudjak szólni. Tudok főzni, varrni alap dolgokat, sokat szoktam kirándulni, sportolni, szeretek barkácsolni, kertészkedni, alkotni akár fizikai, akár szellemi (versek pl:) ) szinten. Szoktam megszerelni apróbb kütyüket is, valamennyire értek a kocsikhoz is, legalábbis "felhasználói szinten" tudom, mi mire való és mi nem tesz jót neki... Jogsim még nincs, mert valahogy elkerült, de idővel arra is sort kerítek.:) Bulizni ritkán járok, inkább beülünk erre-arra a barátaimmal, de nem vettem észre, hogy nem tudom elengedni magam, alapvetően szeretnek a humorom miatt, mondták párszor, hogy mekkora forma vagyok.:) Sosem volt bajom másokkal kijönni, az idősebbekkel kivétel nélkül megtalálom a közös témát, még ha az a focihoz vagy Orbánhoz is vezet. (Előbbi azért megy, mert néha szoktam fogadni kisebb tétekkel a móka kedvéért, utóbbi meg akkor is utoléri az embert, ha nem akarja.)


De egyszerűen a korosztályom férfitagjaival sokszor nem tudok mit kezdeni. Tényleg nem tudom már, mihez érthetnék (mindig van mit fejlődni, de azért kétlem, hogy lenne olyan téma, amihez így vagy úgy ne tudnék kapcsolódni most) és miről beszélhetnénk. Ők elkezdenek alap dolgokról beszélni, ami egy ideig érdekes, aztán ahogy elkanyarodnék más irányba, lezárják egy "ahha"-val és ugyanott vagyunk, a felszínen. Vagy jönnek a részeg sztorik, ami persze szórakoztató, de nem tudom, mit mondjak rájuk, vagy mit lehet erre reagálni. Tudok és szeretek is beszélgetni és szerintem nincs olyan program vagy elfoglaltság, amire ne lennék vevő, de valahogy ez most nem megy és tartok tőle, hogy unalmas vagyok, azért nem. :/


20 éves vagyok egyébként.


2017. jún. 22. 15:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nekem sok plusz, ha filozófiából képzett.
2017. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
70%

Korosztályod vagyok és az általad említett dolgokról én is szívesen elcseverészek 😊 Miről jobban,miről kevésbé, de hozzájuk tudok szólni.

Csak a megfelelési kényszerrel hagyj fel!

Fogalmam sincs,egy ilyen értelmes lánynak miért kellene megfelelés után vágyódnia. Akik nem ütik meg a szintet,azokkal úgyse illesz össze,akik pedig igen, azoknak valószínűleg te is szimpatikus leszel 😊

2017. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem veled van a baj, a srácokkal, akikkel beszélsz, ők az egy bites gondolkodásúak. Tipikus ez az "Ahha", magyarul nem tud hozzászólni a témához. 29F
2017. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
59%
A kulcs a vége felé van. A saját korosztályod, meg a részeg sztorik, amikkel nem tudsz mit kezdeni. Sajnos a korosztályod srácai a részeg sztorik, meg a Tibi atya szintjén vannak még nagyrészt ekkor. Tök máshol vagytok agyban, nem neked kéne fejlődni.
2017. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg unalmas vagy. Ha erre rájöttél, akkor tudsz változtatni.
2017. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem az lehet a probléma, hogy bár sok mindenhez értesz, nem érdekesen adod elő. Mondok egy példát: más egy kémiatanár, aki ugyan nagy tudással rendelkezik, de csak ledarálja az anyagot, és monoton módon beszél, és más egy olyan, aki meg is szeretteti veled az adott tantárgyat. Aki lefordítja a diákoknak a nyelvére, közben viccelődik, és kreatív gondolataival magára vonja a figyelmet.


A másik dolog valóban az, hogy sok dolgot próbálsz átfogni, de még nem igazán találtad meg önmagadat. 17-18 évesen én is úgy éreztem, hogy minden érdekel: az informatikától a biológián át egészen a színházig. Most sem vagyok érdektelen ezek iránt, de azért elismerem, hogy kibírom, ha hetekig nem hallok felőlük akár.

Én személy szerint két dolgot választottam, ami valójában érdekel, és amiben szeretnék minél jobb lenni: a marketing és a rajzolás.


Szerintem neked is ezt kellene csinálnod. Válassz ki 1-2 témát, és azokkal foglalkozz mélyebben! Ha ezek megvannak, akkor mehetsz olyan közösségekbe, mint akik ugyanazzal foglalkoznak mélyebben, mint te, és máris tudsz ismerkedni.


Nem vagy unalmas, csak nem pozicionáltad magad úgymond, nincs egy 'célközönséged.' Ez alatt most azokat a pasikat értem, akiket szeretnél meghódítani.


21/L

2017. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem művelt lány vagy és talán apsik akikkel próbálkozol nem elég műveltek. Vagy talán csak a tested érdekli őket, azért zavarják le gyorsan a különböző témákat. Nem ilyesmi van a háttérben?
2017. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

26# lánykoromban (kac-kac hogy hangzik már, még csak 29 vagyok) én se "pozicionáltam" magam és felesleges is lett volna. A mai napig mindenhez hozzá tudok szólni, mert minden érdekel és bárhol bármit látok/olvasok, megjegyzem. Elmondom neked, hogy épp emiatt rohadt széles "közönségből" tudtam és tudnék válogatni a mai napig, mert mindenkivel megérettem magam, meg olyan dolgokhoz is hozzá tudok szólni, amiknél a pasik csak néztek, hogy fú bakker egy csaj is tudja miről van szó és akkor jöttön jött is az odafodulós éreklődés, mert hát mégiscsak jól is néz ki, meg hát ilyet még nem is hallott, hogy egy csaj tud erről meg még érdeklődik is. Akikkel együtt jártam azok is mindig azt szerették, hogy bárhova, bármilyen társaságba lehetett engem vinni, mindig mindenkivel megtaláltam a hangot és mindenhez tudtam hozzátenni, nem leragadtam egy-két témánál és vagy azt erőltettem, vagy hallgattam másokat, mint a kuka.


Ha a kérdező is ilyen, akkor a legrosszabb, amit tehet, hogy kiszór mindent és lekorlátozza magát egy-két dologra. Egy-egy ostoba pojácának attól úgysem lesz érdekesebb, de nem is ezekre kell hajtani. Akinek ilyen széleskörű érdeklődése és ismerete van úgysem elégedne meg egy csőlátású, alig valamivel foglalkozó alakkal.

2017. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Utolsó előtti, erről sajnos nem tudok nyilatkozni, annyi fiúval nem randiztam, hogy statisztikát vezessek, csak 2-3-al, akik legfeljebb 23 évesek voltak... És velük ez valahogy nem ment, pedig nem tűntek olyan embernek, akik hülyék lennének a dolgokhoz. Hogy a külsőm mennyire játszik ebben szerepet, arról nem tudok nyilatkozni, nem tolom más képébe a nőiességem, de azért szeretek figyelni arra, hogy hogy jelenek meg.:)


A témákat sajnos nem tudom szortírozni, igazából csak felsorolva tűnik soknak, mert összefüggenek általában, a pszichológia is kacsintgat a biológia felé és a szociológia felé, kicsit a filozófia felé is, az irodalom és a színház is szorosan összefonódik, a többibe meg az ember bele-beleakad, aztán van pár hónap, mikor rákap a többi mellett, aztán elengedi, majd ismét visszatér rá... :D Hasonlóan voltam PC játékokkal is, volt, amit 2 év alatt játszottam ki, mert hol érdekelt, hol nem, hol más dolgom volt, vagy más lett nálam felkapott, stb. :)

2017. jún. 23. 01:42
 30/33 anonim ***** válasza:
Kipakolni nem kell semmit, ha valaki szép és csinos azt a férfiak úgyis észreveszik, hacsak nem burkában van.
2017. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!