Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek milyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen nő számít izgalmasnak/hogyan ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés

Sosem kaptam még meg ezt a megjegyzést, mégis néha úgy érzem, minden próbálkozásom ellenére kudarcba fullad egy társalgás néhány férfivel...


Alapvetően sokrétűnek tartom magam, természet-és társadalomtudományok terén vagyok otthon, mostanában kezdett érdekelni az informatika is, de nyitott vagyok a történelemre, építészetre, irodalomra, színházra, filozófiára, politikára, vallási kérdésekre és szinte minden iránt érdeklődöm kicsit, mert szeretnék tudni a világról úgy, hogy hozzá tudjak szólni. Tudok főzni, varrni alap dolgokat, sokat szoktam kirándulni, sportolni, szeretek barkácsolni, kertészkedni, alkotni akár fizikai, akár szellemi (versek pl:) ) szinten. Szoktam megszerelni apróbb kütyüket is, valamennyire értek a kocsikhoz is, legalábbis "felhasználói szinten" tudom, mi mire való és mi nem tesz jót neki... Jogsim még nincs, mert valahogy elkerült, de idővel arra is sort kerítek.:) Bulizni ritkán járok, inkább beülünk erre-arra a barátaimmal, de nem vettem észre, hogy nem tudom elengedni magam, alapvetően szeretnek a humorom miatt, mondták párszor, hogy mekkora forma vagyok.:) Sosem volt bajom másokkal kijönni, az idősebbekkel kivétel nélkül megtalálom a közös témát, még ha az a focihoz vagy Orbánhoz is vezet. (Előbbi azért megy, mert néha szoktam fogadni kisebb tétekkel a móka kedvéért, utóbbi meg akkor is utoléri az embert, ha nem akarja.)


De egyszerűen a korosztályom férfitagjaival sokszor nem tudok mit kezdeni. Tényleg nem tudom már, mihez érthetnék (mindig van mit fejlődni, de azért kétlem, hogy lenne olyan téma, amihez így vagy úgy ne tudnék kapcsolódni most) és miről beszélhetnénk. Ők elkezdenek alap dolgokról beszélni, ami egy ideig érdekes, aztán ahogy elkanyarodnék más irányba, lezárják egy "ahha"-val és ugyanott vagyunk, a felszínen. Vagy jönnek a részeg sztorik, ami persze szórakoztató, de nem tudom, mit mondjak rájuk, vagy mit lehet erre reagálni. Tudok és szeretek is beszélgetni és szerintem nincs olyan program vagy elfoglaltság, amire ne lennék vevő, de valahogy ez most nem megy és tartok tőle, hogy unalmas vagyok, azért nem. :/


20 éves vagyok egyébként.


2017. jún. 22. 15:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Brian Tracy - Vonzerő

Fogalmam sincs - Első benyomás

Asszem ezek voltak a konyvek, de jok egyebkent :)

2017. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Első benyomás: Ann Demarais, Valerie White

Ezt én is épp most olvasom 😊

2017. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz játszani és lehet ez tetszene: The longest journey. (de ne olvasd el előre miről szól. egy lány a főhős :) vannak benne kretén rejtvények, ahhoz lehet jól jön néha egy walkthrough hogy ne frusztrálódjon az ember. de igazából ez egy regény. egy jó regény.)


amúgy szerintem van mit tanulnod még. pl abból érzem ezt, hogy azt gondolod, hogy főleg a témák számítanak izgalom szempontból. pedig a nyelv lehet egy öncélú játék is. és abban sok dolog van. és lehet ebben ügyesebbek azok, akik a témáidban nincsenek is otthon. lehet más dolgokban is előtted járnak. olyan készségekben, amire nincs is szemed.

2017. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!