Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert az jut eszukbe a noknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert az jut eszukbe a noknek egy arca idosebbnek tuno, de jol oltozott, sportos testalkatu ferfirol, h öreg? Holott 30 askent nezhet ki tobbnek a koranal. De egeszseges

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 19:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem fej alapján döntök,evidens.Más gondod is van,nem csak a fejed :)
2017. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát ez van most mit tudsz csinálni....

Hidd el nőként vacakabb a helyzet,a testem tíz tizenöt évvel fiatalabb de az arcom meg legalább 8-10-évvel öregebb pedig soha nem ittam alkoholt,nem dohányoztam...


Ez van ha lesznek milliárdjaim majd elmegyek plasztikára vagy valami:)

- Vagy mégsem...

2017. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanez van utolso. Bar nem 10 evvel tobb, de 5 el tuti.
2017. jún. 22. 20:20
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar öreggel járni, akkor mi a abban a meglepő, ha öreget lát, akkor nem is kezd vele? Ja, hogy nem is öreg, csak úgy néz ki. Hát bakker szar ügy, ezt mégis honnan kéne tudni, hogy ha valaki öregnek néz ki akkor nem is az?
2017. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ugy h beszel vele. Megkerdi a korat es nem kuldi el rogton a busba
2017. jún. 22. 20:25
 16/20 anonim ***** válasza:
Legalább az idősebb nőknél van esélyed.Ennyi előnye van.
2017. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kosz. De nem kerek 40 es not amikor en messze nem vagyok annyi.
2017. jún. 22. 20:47
 18/20 anonim ***** válasza:

Gondolomn, te is válogatsz külső alapján, és nem egy elhízott bányarémet szemelsz ki magadnak.


Amúgy meg mások napi szinten azon sírnak, hogy az idősebb pasik viszik el a fiatalabb nőket. Semmi sem jó nektek :)

2017. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Kosz. De nem kerek 40 es not amikor en messze nem vagyok annyi."


Honnan tudod, hogy 40 éves? Lehet csak úgy néz ki. Vagy leállsz vele beszélgetni, megkérded hány éves, és mikor kiderül, hogy 40, akkor elküldöd a búsba? Akkor mivel vagy jobb annál, aki el se kezdi? Elárulom, semmivel, sőt.

2017. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Több víz, több só, több kollagén (bőr,porc,zselatin), vissza forgatja az időt. Kisimulsz.

30/f

2017. jún. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!