Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kamuprofillal levelezek vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuprofillal levelezek vajon vagy megfogtam Isten lábát?

Figyelt kérdés
Írok társkeresőn egy bomba nővel: szép arc, hosszú haj, minimum D-s feszes mellek, tökéletes test... Mikor ráírtam nem számítottam semmi jóra, de nagyon meglepett, tegnap óta folyamatosan levelezünk, gyönyörű már-már filozófikus és értelmes gondolatai vannak. Vajon kamuprofil vagy megfogtam az Isten lábát? Kértem, menjünk át Viberre, de azt írta, hogy még korainak tartja, mert kicsit bizalmatlan.
2017. jún. 23. 13:00
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
64%

18: A kövérség teljesen más dolog, az nem adottság. Akkor kövér valaki ha zabál folyamatosan és lusta felemelni a seggét. És ne gyere nekem a született betegséggel, meg született kövérséggel!!!! A kövérség undorító férfin és nőn egyaránt.


De az hogy sok ösztönlény elveszti az eszét ha meglát 2 db legalább C-D s méretű csöcsöt, na az nagyon gáz!!! Sajnos a legtöbb pasi ennyire ösztönös beállítottságú, hogy amint meglát egy nagy csöcsöt onnantól kezdve f@..sz feláll ész megáll. És ez nagyon gáz. Nem vall igazi férfira ez a viselkedés. Egy igazi férfit nem csak a nő teste érdekel, hanem a lelke is ;) Maradjunk ennyiben.

Jöhettek a feminácival, de ezek alapvető dolgok, amik egy intelligens, ismétlem INTELLIGENS FÉRFIT jellemeznek.

A többi csak ösztönlény kisfiú...........

2017. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Nincs szó ilyen utazásról. Budapesti vagyok, elvileg ő is, de most 1 hónapot a szüleinél van Debrecenben, ezt írta.
2017. jún. 23. 13:41
 23/48 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak, manapság már van facetime, skype, meg mindenféle videobeszélgetésre alkalmas program, szóval nem okozhat gondot, hogy kiderítsd, hogy nem szivatnak-e.
2017. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

#21


Módosítom, mivel nem arra a kövérségre gondolok, amire Te gondoltál. Inkább nevezném alkatnak. Nem a hájas kövérség, hanem az alkatra tömzsibb, behemótabb vagy kerekebb (nem kövér, de mégis kerek az egész ember) férfiakat szokták jópáran hátrasorolni, szemben azokkal akik nyurgábbak, csontosabbak. És ez ugyanúgy irányíthatatlan, mint a mellméret és alkat a nőknél. Ott is megvan ugyanez, nem kell aggódni...


Vagy ott van a klasszikus gyk fiúk rémálma, az alacsonyság. Én ezt nem ismerem, mivel magas vagyok, de ismerősökön látom, hogy bizony, tud hátrány lenni. Nem mindenkinél, de a kérdező női megfelelőinél igen.


A felszínesség mindkét nemet átjárja, nem valamelyik kiváltsága.


Ez emberfüggő, nem pedig nemfüggő.

2017. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Egyébként semmi köze a kérdésemhez annak, hogy felszínes vagyok vagy sem, nem tudom mire vélni ezeket a felesleges "válaszokat".
2017. jún. 23. 13:58
 26/48 anonim ***** válasza:
41%

Ne is álmodj róla apukám, hogy a te csúnya pofád kell neki mégha igazi is a profilja! :D

Ne légy már nevetséges.

2017. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

#21


Saját példám: Én is kövér voltam és még vagyok is, de járok edzeni heti háromszor vagy négyszer és nem alibizés az ezzel töltött idő. Fogytam is, erősödtem is, a karomon edzés közben már látszik a változás, és a hasam is lassan, de csökken. De a végére akkor is szélesebb leszek, mint az edzőpartnerem (egy edzőhöz járunk), aki alapból vékonyabb, nyurgább (egymagasak vagyunk). És az ilyesmi tud hátrány lenni, igaz nem csinálok belőle élethalálkérdést, mert biztos van akinke tetszeni fog, de a kérdező női megfelelői 100%, hogy fikáznák, hiába fog addigra több 100 (?) edzéssel töltött óra állni.


Illetve a mellméret akkor még olyan lehet, mint a péniszméret férfiaknál (igaz itt sem tudok őrjöngeni, mivel az összes mérce szerinti "átlagosban" benne vagyok), de ismerek olyat aki emiatt lett a környék szemétládája és piszkál másokat rendszeresen.

2017. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
75%

Ööö, egy D-s mell ritkán feszes.

Amúgy rólam se hitte el a legtöbb férfi, hogy én vagyok, és hogy párt keresek neten, hiszen biztos akad hódolóm száz naponta (pedig ez csak néhány jobban sikerült fotó miatt volt), úgyhogy akár igaz is lehet a nőd.

2017. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Nem igazi a melle, kérdeztem tőle.
2017. jún. 23. 14:06
 30/48 anonim ***** válasza:

De paraszt vagy!

Tőlem megkérdezné a pasi, akivel ismerkedem, hogy igazi-e a csöcsöm tuti letiltanám.

2017. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!