Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire hát máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hát máshogy nem lehet leírni gusztustalanok a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Pár napja kimentem fesztiválra barátnő jelöltek hajszolni. Mindegyik bunkó alpári módon viselkedett arról nem is beszélve hogy a sárga földik itták magukat én szégyelltem magam helyettük. Mondom jól van megjöttünk. Ma kipróbáltam egy társkeresőt meglepő módon jött is válasz. Örömbodottá van! Erre elkezdek beszélni a hölggyel és nem tud beszélni az hagyján hogy helyesírási problémával küzd, de oly módon hogy nem értem mit ír sokszor. Aztán kiderült róla hogy 4 órában dolgozik kérdeztem az okát hogy miért. (mert nem szeret dolgozni) Komolyan mondom hogy nem hiszem el. Egy kis intelligencia már luxus? Vagy csak én találom meg a legalját?

2017. jún. 24. 23:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*jelöltet (és azért írtam hogy fiatalok mert én is az vagyok) :)
2017. jún. 24. 23:23
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos Kérdező, amíg ekkora irdatlan férfitöbblet van, hogy egy lányra 20-30 pasas is ír, addig simán megteheti, hogy azt küld el a halál fszára akit akar. És mindig meg is teszi.
2017. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Az már nekem is feltűnt, hogy nagyjából egy 10 éves helyesírási tudásával rendelkeznek gyakran még a 18-20 évesek is. A többi pedig csak hab a tortán.

De nem számít, itt minden ember piedesztálra van emelve merthogy yolo meg szabad akarat, azt csinál amit akar, de ha "rinyálsz" valami miatt akkor felkoncolnak szóval vigyázz.

2017. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
"helyesírási problémával küzd" bagoly mondja..egyébként meg én nem csodálom hogy nem talász senkit, elképesztő a stílusod..
2017. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen, csak te találod meg a legalját. Sajnálom. Ne általánosíts, köszi.
2017. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lazy Lover ***** válasza:
19%
Igen ! Ez a legdebilebb generáció
2017. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ezüstkutya ***** válasza:
25%

Nemrég jöttem haza Franciaországból s ami itt elsőnek feltűnik az, hogy az itthono nők kicsit lenézik a Magyar férfiakat s ezt sok ismerősöm is észre vette.

Sajna a férfiak többsége elveszíti a büszkeségét mert sok a vissza utasítás s végül az általad leírtak az eredmény.

Persze nem minden nőre igat, tisztelet a kivételnek.:)

2017. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj veled barátom, hogy fesztiválokra jársz barátnő jelöltet hajszolni. Ne is csodálkozz. Nem egymást keresitek, ez van. Ha magasabb intelligenciára vágysz, akkor olyan helyekre kell járni, ahol ezt kapod (könyvtár manapság nem menő, csak elvétve?), aztán utána lehet menni a lánnyal fesztiválozni.

21 éves lány vagyok egyébként, és hogy női szemmel is megközelítsük a témát, egyik nem szemszögéből sem könnyű a helyzet. Jó helyen kell csak "jelöltet hajszolni". ;)

2017. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésedben 15 helyesírási hibát találtam. Szóval jó helyen keresgélsz.
2017. jún. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

1-2 hogy előtt hiányzik a vessző.

Mondjuk egy fesztiválon majdnem mindenki úgy berúg,mint az albán szamár.Én kb. csak újságból olvasva "tudom",hogy valaki onnan ismerte meg a párját, olyan szinten gyakori jelenségről beszélünk.

Nyugi, pasiban is ki lehet fogni olyan mentalitásút,mint amit te kifogtál csajban.

Mondjuk én társkeresőről ismertem meg az exeimet, akiknek nem olyan volt a helyesírása,hogy attól még egy értelmesebb alsós is sírva fakad-ha csak nem diszlexiás-.Ez se olyan gyakori azért.

Esetleg nyelviskola,vagy valami társas elfoglaltság nem opció?

2017. jún. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!