Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire hát máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hát máshogy nem lehet leírni gusztustalanok a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Pár napja kimentem fesztiválra barátnő jelöltek hajszolni. Mindegyik bunkó alpári módon viselkedett arról nem is beszélve hogy a sárga földik itták magukat én szégyelltem magam helyettük. Mondom jól van megjöttünk. Ma kipróbáltam egy társkeresőt meglepő módon jött is válasz. Örömbodottá van! Erre elkezdek beszélni a hölggyel és nem tud beszélni az hagyján hogy helyesírási problémával küzd, de oly módon hogy nem értem mit ír sokszor. Aztán kiderült róla hogy 4 órában dolgozik kérdeztem az okát hogy miért. (mert nem szeret dolgozni) Komolyan mondom hogy nem hiszem el. Egy kis intelligencia már luxus? Vagy csak én találom meg a legalját?

2017. jún. 24. 23:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy kérdező! Attól hogy iszik ,rossz a helyesírása és 4 órában dolgozik attól még jól cophat és kufircolhatnátok sokszor nagyokat,meg jól elhülyülnétek egymással. Ha ennyire válogatsz akkor ne csodálkozz hogy mindenkinek van nője csak neked nincs és otthon recskázol.
2017. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem lehet komolyabb kapcsolatra fesztiválon találni valakit, pláne nem zenein - persze kivételek mindig vannak.

Más típusú fesztiválokon meg ismerkedni nem lehet, nekem legalábbis nem szokott menni. Mindenki barátokkal megy, velük van, beszél, szórakozik, elvétre intéz egy-két mondatot idegennel, az sem flört vagy ismerkedési célú.


A könyvtár is csomószor előkerül: én mióta olvasni tudok, járok könyvtárba, de a középiskola óta, vagy 10 éve, elvétve vannak olvasók a sorok közt, aki van, gyorsan választ valamit és már megy is el.


Szóval maradnak a túrák, különböző munkahelyi vagy kulturális rendezvények és a nyitott szem. ;-)


N

2017. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Azt írod, fiatal vagy. Az értelmes fiatalok egyetemre, főiskolára járnak és ott ismerkednek. Neked ez nem opció? Zenei fesztiválon mit vársz? Igen,csak te találod meg a legalját, mert az értelmes emberek általában értelmes emberekkel barátkoznak, beszélgetnek stb.
2017. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
látom azért 1-2 ember tudja miről beszélek, a többi meg pont olyan ember akikről beszélünk
2017. jún. 25. 13:21
 15/17 anonim ***** válasza:
Talán azért szarnak telibe, mert ilyeneket írsz, hogy "ezek a mai fiatalok"...
2017. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az idősebbek között is vannak, fiatalok között is, és mindkét nemből (én pl. huszonéveim elején lányként a korosztályombeli fiúktól, férfiaktól kaptam olyanokat, hogy csak néztem... utcán beszól, hogy "megb...nálak", "jó a csöcsöd", úgy jön oda ismerkedni, hogy előtte köp egyet... pedig én tényleg igényes, csinos öltöző, nem harsány lány voltam). Iszonyat proli emberek vannak... meg kell találni a kincset a szemét közt. Picit munkás, de azért nem olyan reménytelen a helyzet, hogy CSAK ilyenek legyenek.

(mondjuk nem értem, miért azt hitted, hogy pont fesztiválon fogsz értelmes barátnőt találni magadnak hosszútávú kapcsolatra... ott a többség, még ha értelmes is, kivetkőzik magából)

2017. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Te találod meg a legalját.

Amúgy elképesztően naiv vagy. Most halál komolyan meglepett, hogy egy fesztiválon az emberek ISZNAK?? :D Sokkoló meglepetés lehetett. Soha senki még csak nem is hallott ilyenről.


Én mondjuk nem tartom magam se tök butának, se bunkónak, se ilyesminek, de ha olyan mentalitással jönnél oda hozzám, hogy te most épp "barátnő jelöltet" hajszolsz, nekem is kinyílna a bicska a zsebemben, és elirányítanálak valami melegebb éghajlatra.

2017. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!