Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálják ilyen sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ilyen sokan a netes társkeresést? Miért ítélkeznek, miért gondolják, hogy ez szörnyű dolog?

Figyelt kérdés

Nézzük, én milyen vagyok: Fiatal 22 éves lány, átlagos külsővel (van akinek tetszik, van akinek nem), szeretek barátkozni, ismerkedni. Vannak hibáim, mint mindenkinek, de jó tulajdonságaim is, mint mindenkinek.


Nézzük, hol ismertem meg az eddigi párjaimat: Még tiniként egy házibuliban ismertem meg az első barátomat, amihez azért nagy szerencse kellett, hogy ott legyen valaki, akivel összekerülünk. Mert házibuliba nem hív meg akárkit az ember. Én a házigazda barátnőjének a barátnője voltam, a srác a házigazda haverja. A második osztálytársam volt. A harmadikat meg - HÚHA - az internetről. Nem társkeresőről, de az internetről.


Volt egy két éves szingliségem. Ez alatt az idő alatt nagyon sok helyen megfordultam. Gimi, egyetem, sok buli, nyaralás, diákmunka, egyéb programok. Egyik helyen sem találtam meg életem szerelmét :D Ezután jött, hogy interneten botlottam bele a fiúba. Tehát ez, hogy "menj ismerkedős helyekre" hülyeség, mert hiába vagy ott mindenhol, ha nincs ott az, akit neked szánt az ég, akkor így jártál. :D


Nézzük a mostani életemet: Már nem járok suliba, tehát ott nem fogok megismerni senkit. Dolgozom, de csak nők vannak a közvetlen környezetemben, és velem egyidős férfit még nem is láttam az irodaházban. Bulizni már nem járok, mert már nem vagyok oda a kocsmákért, alkoholért, ilyesmikért. Néha eljárok futni meg itthon tornázni, konditeremre meg egyéb sportokra nem adnék ki pénzt, ha már ingyen is tudok mozogni. :D A barátaimmal szoktam találkozni, de hát ha éppen fiú az a barát, akkor nyilván nem lesz nagy pasizás, de ha barátnővel, akkor se szoktak leszólítani random.


Na igen, és akkor mégis hol és hogyan ismerkedjek, ha mostanában nem járogatok el olyan helyekre, de régen se jött össze semmi, mivel NEM GARANCIA az eljárás? Azt hiszik egyes emberek, ha valaki eljár bulizni stb akkor tuti talál párt. Ezért marad nekem a Tinder meg egyéb internetes beszélgetős oldal, hátha összejön. Meg persze reménykedek abban is, hogy a villamoson velem szembe ül egy helyes és vicces srác aki bátran leszólít, de ennek mégis mennyi az esélye? :D 0,1%.


Tehát akkor kérdezem: aki a netet fújolja, az adna tanácsot, hogy én hol ismerkedjek, ha komoly kapcsolatot szeretnék? És esetleg ti megértettétek, hogy nincs mindenkinek más választása, akkor sem, ha nem ronda vagy visszahúzódó az illető?


2017. jún. 26. 16:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Még egy problémát hoznék. Itt nagyon szeretnek arra panaszkodni, hogy nem kapnak választ, vagy csak sokára. Én mikor legutóbb voltam fent egy (kezdetben) ingyenes társkeresőn, előfordult olyan, hogy csak napokkal vagy több héttel később kaptam meg egy üzenetet, mert valahogy az oldal úgy kezelte, mint hogyha spam lett volna, mint a Facebook a nem ismerősöktől kapott üzeneteket. Nem láttam azonnal, így meg az az illető is hihette azt, hogy bunkó vagyok, mert nem válaszolok, miközben nem láttam, mert a rendszer nem jelezte, hogy kaptam üzenetet
2017. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

19.: Hogy a pi...csába beszélhetsz kamuprofillal, ha pár mondat után átmentek Facebook-ra? :D Nem kötelező az oldalon maradni, át lehet menni Facere és abból máris látod, hogy kamu-e, vagy sem. És jó lenne ha elolvasnád, amit írtam, én kapós lehetek, ha már 3 hosszú kapcsolatom is volt, egyszerűen nem jön mostanában össze az ismerkedés, mert nem járogatok el, de ha eljárok se biztos, hogy lesz valaki olyan a helyen. Amúgy én csak azokkal állok le ismerkedni, akik a városomban laknak, elkerülve azt, hogy beleszeressek egy Afrikában élőbe. :D So easy.


Amúgy tényleg jobb lenne, ha ingyenesek lennének, mert én se fizetek be erre szívesen.

2017. jún. 26. 22:24
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, aha, mert a Failbook mindenre garancia ugye :D mi van akkor, ha nincs neki? Nekem sincs. SZVSZ a Failbook egy hordó fos.

Vagy mi van akkor, ha az a profilja is kamu? Ez ugye eszedbe se jutott. Nincs DNS meg ujjlenyomat meg személyi alapú regisztráció sehol, úgyhogy csak az nemcsinál kamu profilt, aki nem akar.

Arról nem is szólva, hogy a fotóitól kezdve a bemutatkozásig bármi lehet hazugság az illető profilján. Ha akarnék, én is össze tudnék hozni magamról egy kitalált online személyiséget, és lenne bőven, aki elhinné - ezért (is) nem teszem.


A 3 kapcsolat az pedig pontosan 3-mal több azokénál, akiknek még 1 se volt.

2017. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!