Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálják ilyen sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ilyen sokan a netes társkeresést? Miért ítélkeznek, miért gondolják, hogy ez szörnyű dolog?

Figyelt kérdés

Nézzük, én milyen vagyok: Fiatal 22 éves lány, átlagos külsővel (van akinek tetszik, van akinek nem), szeretek barátkozni, ismerkedni. Vannak hibáim, mint mindenkinek, de jó tulajdonságaim is, mint mindenkinek.


Nézzük, hol ismertem meg az eddigi párjaimat: Még tiniként egy házibuliban ismertem meg az első barátomat, amihez azért nagy szerencse kellett, hogy ott legyen valaki, akivel összekerülünk. Mert házibuliba nem hív meg akárkit az ember. Én a házigazda barátnőjének a barátnője voltam, a srác a házigazda haverja. A második osztálytársam volt. A harmadikat meg - HÚHA - az internetről. Nem társkeresőről, de az internetről.


Volt egy két éves szingliségem. Ez alatt az idő alatt nagyon sok helyen megfordultam. Gimi, egyetem, sok buli, nyaralás, diákmunka, egyéb programok. Egyik helyen sem találtam meg életem szerelmét :D Ezután jött, hogy interneten botlottam bele a fiúba. Tehát ez, hogy "menj ismerkedős helyekre" hülyeség, mert hiába vagy ott mindenhol, ha nincs ott az, akit neked szánt az ég, akkor így jártál. :D


Nézzük a mostani életemet: Már nem járok suliba, tehát ott nem fogok megismerni senkit. Dolgozom, de csak nők vannak a közvetlen környezetemben, és velem egyidős férfit még nem is láttam az irodaházban. Bulizni már nem járok, mert már nem vagyok oda a kocsmákért, alkoholért, ilyesmikért. Néha eljárok futni meg itthon tornázni, konditeremre meg egyéb sportokra nem adnék ki pénzt, ha már ingyen is tudok mozogni. :D A barátaimmal szoktam találkozni, de hát ha éppen fiú az a barát, akkor nyilván nem lesz nagy pasizás, de ha barátnővel, akkor se szoktak leszólítani random.


Na igen, és akkor mégis hol és hogyan ismerkedjek, ha mostanában nem járogatok el olyan helyekre, de régen se jött össze semmi, mivel NEM GARANCIA az eljárás? Azt hiszik egyes emberek, ha valaki eljár bulizni stb akkor tuti talál párt. Ezért marad nekem a Tinder meg egyéb internetes beszélgetős oldal, hátha összejön. Meg persze reménykedek abban is, hogy a villamoson velem szembe ül egy helyes és vicces srác aki bátran leszólít, de ennek mégis mennyi az esélye? :D 0,1%.


Tehát akkor kérdezem: aki a netet fújolja, az adna tanácsot, hogy én hol ismerkedjek, ha komoly kapcsolatot szeretnék? És esetleg ti megértettétek, hogy nincs mindenkinek más választása, akkor sem, ha nem ronda vagy visszahúzódó az illető?


2017. jún. 26. 16:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Tinder a legjobb na, csak az ír rád, aki tetszik :D Meg onnan ritkán kaptam "dugjunk"-ot :D
2017. jún. 26. 17:47
 12/23 anonim ***** válasza:
8%
Ácsi. Én egy viszonylag helyes férfi voltam pár éve. Most 30-as ként látszik az ö9regedés, erősen kopaszodom is, nincs sok szerencsém a nőknél. Mikor egész vonzó voltam, 4 kapcsolatom alakult ki társkeresőről. De így is, kb 300 levélből 40 válaszolt, abból lett a 4 kapcsolat. Szóval nem egy jó arány, de a semmitől jobb. A 4 kapcsolatról annyit, hogy az egyik hisztis volt, a másik beteges hazudozó (hónapok után), a 3. hárpia, a 4. pedig 2 hónap után megcsalt több férfival. Két éve a közelébe sem megyek a társkeresőknek. Bennem is van hiba, de a legtöbb nő aki ott fent van, az vagy durván önbizalomhiányos vagy defektes.
2017. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
én senkinek nem mondom, hogy ne menjen netes társkeresőre, ha szerinte az jó dolog, de te ezzel kb támadod azokat, akik szerint ez hülyeség :D nem vagyunk egyformák, kinek ez jön be, kinek az, ezen nem kell felháborodni, ha neked jól esik, csináld, aztán majd vagy sikerrel jársz, vagy nem, de amúgy nekem is az a tapasztalatom, hogy a legtöbben csak dugásra mennek ezeken az oldalakon :D
2017. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12.: Pont ezt írom, hogy nem mindenki defektes, van, akinek nincs ideje, vagy az életben nem volt szerencséje, megpróbálkozik itt. A házibuliban megismert pasimmal is szakítottam, mert mint kiderült, az elején teljesen mást mutatott magából, hogy bevágódjon. A volt osztálytársam megcsalt, pedig akkor már egy éve ismertem, amikor összejöttünk, láttam heti 5x, mégis megtörtént. Tehát nem a net a hibás, hanem az emberek. Netről is összeszedhetsz tökéleteset és egy buliból, iskolából, munkahelyről, baráti körből is találhatsz gyökeret. Én nem vagyok amúgy egy nagy szépség, mégis voltak kapcsolataim, és Tinderen is szoktak írni.
2017. jún. 26. 18:19
 15/23 A kérdező kommentje:
13.: Igazából azokat támadom, akik kimondják, hogy az egy sz.r, hülyeség, csak defektesek vannak meg csak kamuprofilok. Mert ezzel ők engem bántanak, mert rám pl ezek nem igazak, mégis egyből megbélyegeznek. De aki azt mondja, mint te, hogy oké, nincs baj a társkeresőkkel, de én nem szeretnék regisztrálni, az oké. :) De látod, nem mindenki fogalmaz így.
2017. jún. 26. 18:21
 16/23 anonim ***** válasza:

Többször fent voltam netes társkeresőn az elmúlt bő 10 évben. Ez idő alatt rengeteget változtak maguk az oldalak is. Amikor én kezdtem, kötetlenebbül lehetett ismerkedni, nem kellett minden nyavalyáért x idő után fizetni. Mára egyre többet akarnak ezek az oldalak nyerészkedni, én meg nem fizetek azért, hogy akár csak üzenetet válthassak valakivel.


Másrészt sok a gyökér, a kamu felhasználó, kb. tűt keresel a szénakazalban. Persze, lehet szerencséd, nekem is lett így egyszer párom (még régen, amikor még nem voltak ennyire pofátlanul anyagiasak az oldalak üzemeltetői), de mostanra nem látok sok esélyt, így feladtam. Mellesleg én is nő vagyok, legalább 5 évvel rendszeresen fiatalabbnak néznek a valódi életkoromnál, bár lassan krisztusi korba lépek.

2017. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16.: Na igen, fizetős társkeresőre én se megyek. :D Tindernél is van egy-két dolog amiért fizetni kéne, de nem az alap használásáért. Hanem a korlátlan lájkolásért, meg hogy a balra húzott embereket visszahozd. :D
2017. jún. 26. 19:14
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Annyi a lényeg, hogy tudni kell használni az internetet, és az fogja utálni, aki nem tudja és/vagy csak olyanokba botlik, akik szintén nem tudják. Hitetlenül szoktam olvasni az ilyen "a neten az összes férfi elképesztően gyökér"-beszámolókat, hiszen azért tudom magamról, hogy én nem, mégsem kapok esélyt, válaszokat, és ha tényleg annyira rossz lenne a helyzet, mint írnák, akkor üde színfoltnak kéne lennem, de úgy tűnik, mégsem :D


A neten már lassan mindenki fent van, szóval ha ott mindenki gyökér, akkor az életben is hasonló az arány, tehát ott sem lenne sikeresebb a keresgélés. De persze egyesek még a 90-es években élnek, és azt hiszik, az internetet normális ember úgysem használja, csak kockák meg pedofilok...


A másik dolog, amit röhejesnek tartok az az a hozzáállás, hogy társat ne _keressünk_, hanem csak üljünk szépen, és várjuk, hogy a sült galamb mikor kopogtat be. Az élet minden más területén érvényes a "ha akarsz valamit, tegyél érte", kivéve itt, ami az életünk egyik legnagyobb, legfontosabb része :D Itt ne gondolkodjunk, hanem elégedjünk meg azzal, amit a gép dob, ahogy esik, úgy puffan, jóleszazúgy :D Agyrém.


25/F

2017. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

- Mert erőltetett

- Mert tele van kamuregesekkel, trollokkal, meg az oldal által üzemeltetett robotfelhasználókkal

- Mert aki kicsit is kapós a párkapcsolati szférában, nem kényszerül rá, ennélfogva képzelheted, milyen illetők járnak oda

- Mert férfiként egyszerűen esélytelen vagy. 25 ezer elküldött levél után TALÁN kapsz egy választ, hogy "nem egymást keressük, bocsika".

- Mert a legtöbbje fizetős, és gyakran lószrt se kapsz a pénzedért

- Mert ha a szíved választottja a bolygó túlfeléről ír neked, akkor semmire nem mész vele. Majd magánrepülővel jársz randizni hozzá?


Elég indokot írtam, Kérdező? Szólj ha kevés, van még pár.

2017. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A Tindert nem ismerem, az egy mobilos alkalmazás, nekem a mobil meg nem erre van, hanem telefonálásra, SMS-re. Nem érek rá ilyen alkalmazásokkal foglalkozni. PC-s társkeresőkről van tapasztalatom, olyanokról, amik kezdetben ingyenesek, aztán eltelik pár hét, és már fizetni kellene alap funkciókért. Tudom, hogy nem mindenki gyökér a neten, csak konkrétan ezeken az oldalakon most vagy találok az alatt a pár hét alatt olyat, akivel érdemes folytatni, vagy nem, utána meg már aki folytatni akarja ott a keresgélést, az fizessen, 10 éve még nem ez volt, illetve valóban csak extra funkciókért kellett fizetni, de alap funkciókért nem, most meg már pár hét elteltével azért is. Teljesen fizetősre soha nem regisztráltam, és nem is fogok. Én ezeket az oldalakat fel is adtam. Aztán persze reklámozzák ám magukat, hogy azért fizetős, hogy kívül tartsák a trollokat. Oké, de így normálisak sem regisztrálnak, akik mondjuk nem szívesen fizetnek lutrira az ilyen oldalaknak. Gondoltam már rá egyébként, hogy milyen jó biznisz lehet, nekem is nyitnom kellene egy társkereső portált, hátha meggazdagodnék belőle...
2017. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!