Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéri valaki egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéri valaki egy kapcsolat újrakezdését/folytatását, hogyha nem is biztos benne, hogy akarja?

Figyelt kérdés
Nem illene az ilyet előtte komolyan átgondolni?
2010. ápr. 23. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
De. Egy újrakezdésbe nem szabad csupán azért beleszaladni, mert a másik hiányzik. Jól át kell gondolni, mert ha nem, akkor ugyanolyan lesz, mint amiért vége lett.
2010. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát meg az milyen már, hogy "légyszi kezdjük újra. ja bocs mégse". Bár ezt most eléggé leegyszerűsítettem, de a lényeg ugyanaz. Ezt szerintem szemétség eljátszani azzal, akit állítólag szeretünk.
2010. ápr. 23. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező ill. az első hozzászó is jól látja.

Fiatal, felelőtlen emberkék viselkednek így. Megszokta, hogy játszhat az emberekkel, azért teszi ezt ilyen könnyedén. Lépj túl rajta, és ne keresd vele a kapcsolatot.

29/F

2010. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem és a párommal is hasonlók a gondok.. Mármint pont én vagyok aki újraakarta kezdeni, aztán mégse, utána mégis... Nem gondolom azt, hogy nyugodtan játszhatok mások érzéseivel, csak egyszerűen önmagamban nem vagyok biztos. Félek, hogy újra előjönnek a régi problémák, amik az elején a szakításhoz vezettek. De másrészt, nem bírok nélküle élni.

Szerintem egy ilyet meg kell beszélni és válaszút elé kell állítani.

2010. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk az egyetlen probléma a távolság volt. Ő nem bírta, szakított, elfogadtam. Nem rég mondta, hogyha tudná visszacsinálná az egészet, mert szeret és kellek neki. Pontosan tudja, hogy mivel jár az, ha összejövünk, én nem dönthetem el helyette, hogy bírni fogja-e vagy sem. Szakítottam párommal (bár nem teljesen miatta), mondtam, hogy kell egy kis idő, hogy tisztázzak magamban mindent, addig győzzön meg, hogy bízhatok benne, és nem fog átejteni. És mégis most nekem kéne őt győzködni, hogy minden rendben lesz, merjen belevágni? Még mindig nem értem, miért kért olyat, amit nem is igazán akar.
2010. ápr. 23. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Újra én a 13:10-es.

Szerintem veled akar lenni, de megerősítésre is szüksége van, hogy tényleg ez a helyes döntés. És ki mástól várná ezt, mint tőled. Furcsa gondolkodásmód, de mint már mondtam, velem is hasonló volt a helyzet.:)

2010. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és engem ki fog megerősíteni abban, hogy nem leszek átvágva? nekem ez hiányzik..:/
2010. ápr. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!