Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányok/nők vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok/nők véleménye érdekelne: Így lenne esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

Végre szeretném rászánni magam, hogy elmegyek valami szórakozóhelyre (nem most,hanem hétvége felé), elsősorban csajozás céljából, viszont még sosem voltam,és nem tudom mire számíthatok. Mennyire reális,hogy majd odajön hozzám valaki? Mert én nem tudom elképzelni magamról hogy leszólítsak valami random csajt, azt csak nagyobb mennyiségű ital hatására tenném,viszont olvastam hogy az nem túl vonzó. Ha már a vonzót írtam: arra is kíváncsi lennék hogy egy jobb belvárosi szórakozóhelyen mi számít vonzó megjelenésnek, amivel sikereket lehet elérni? [link]

[link]

Úgy képzeljetek el engem mint a képeken szereplő férfit, mármint hogy pont így öltözöm én is, meg nagyjából ennyire vagyok sportos.. vajon ilyen(ehhez nagyon hasonló) külsővel lenne esélyem hogy valakit "felszedjek"? :)

23F

(Mielőtt bárki megkérdezné: azért nem voltam korábban sehol, mert nem néztem ki még így sem. Én úgy ítéltem meg annó hogy ez egy jó célkitűzés,most viszont hogy elértem, megint elbizonytalanodtam. Mi van ha a többi fiú/férfi jobb nálam? Az edzőterem is,ahová napi szinten járok, tele van nagyon nagydarab,nagyon kigyúrt 30-40 évesekkel, velük nem vehetem fel a versenyt sajnos..egyébként most már tudok egész jól beszélgetni nőkkel, nem jövök annyira zavarba, meg szokták mondani hogy jól nézek ki, és ezért is gondoltam hogy most már esetleg kipróbálnám magam a mélyvízben is, de előtte még meghallgatnám a Ti véleményeteket is :)).


2017. jún. 29. 22:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Te őszre fested a hajad? Ahelyett, hogy örülnél, még nem őszülsz :DD


Na mindegy, te dolgod.

Ez a kinézet valójában tökéletes a céljaidhoz: olyan fiatal csajoknak fogsz megtetszeni szórakozóhelyen, akik garantáltan semmi komolyat nem akarnak majd tőled.


A beszélgetéshez nem tudok tanácsot adni, mert én ebben a small talk-ban nagyon szar vagyok.

2017. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hozzászólásokat, de a képeket megnéztem és azt kell hogy mondjam, hogy "fúúúúj".....

Biztos vannak csajok (nők nem, mert nőknek ez nem jön be) akiknek ez tetszik, de én az ilyen külsejű egyedeket (férfinak szerintem nem nevezhető semmilyen dimenzióban) bottal sem....de biztos megtalálod a saját társaságod...

2017. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Nézzük: 1) nekem ez a stílus túl feminin, metroszexuális. Hajfestés, csücsöri száj, vékonyka lábakon cuppanós fehér rövidnadrág (a hosszával nincs bajom, de nekem férfiasabb egy picir bővebb fazon), sok aranyfuksz. 2) ritkábban járok diszkóba, 3) nekem ez a vadulgatunk, smárolgatunk, azt' semmi nem lesz belőle stílus nem bejövős, 4) ha egy pasas akar tőlem vmit, legyen elég tökös ahhoz, hogy odajöjjön.

(és nem, nem azért, mert nem kigyúrt... nekem inkább az átlagos és mackós jön be)

2017. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!