Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányok/nők vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok/nők véleménye érdekelne: Így lenne esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

Végre szeretném rászánni magam, hogy elmegyek valami szórakozóhelyre (nem most,hanem hétvége felé), elsősorban csajozás céljából, viszont még sosem voltam,és nem tudom mire számíthatok. Mennyire reális,hogy majd odajön hozzám valaki? Mert én nem tudom elképzelni magamról hogy leszólítsak valami random csajt, azt csak nagyobb mennyiségű ital hatására tenném,viszont olvastam hogy az nem túl vonzó. Ha már a vonzót írtam: arra is kíváncsi lennék hogy egy jobb belvárosi szórakozóhelyen mi számít vonzó megjelenésnek, amivel sikereket lehet elérni? [link]

[link]

Úgy képzeljetek el engem mint a képeken szereplő férfit, mármint hogy pont így öltözöm én is, meg nagyjából ennyire vagyok sportos.. vajon ilyen(ehhez nagyon hasonló) külsővel lenne esélyem hogy valakit "felszedjek"? :)

23F

(Mielőtt bárki megkérdezné: azért nem voltam korábban sehol, mert nem néztem ki még így sem. Én úgy ítéltem meg annó hogy ez egy jó célkitűzés,most viszont hogy elértem, megint elbizonytalanodtam. Mi van ha a többi fiú/férfi jobb nálam? Az edzőterem is,ahová napi szinten járok, tele van nagyon nagydarab,nagyon kigyúrt 30-40 évesekkel, velük nem vehetem fel a versenyt sajnos..egyébként most már tudok egész jól beszélgetni nőkkel, nem jövök annyira zavarba, meg szokták mondani hogy jól nézek ki, és ezért is gondoltam hogy most már esetleg kipróbálnám magam a mélyvízben is, de előtte még meghallgatnám a Ti véleményeteket is :)).


2017. jún. 29. 22:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ilyen srécokat szoktam felkapni és kifesteni velük a szobámat. Mint egy rossz buzy. Ez a mai férfiideál? 😂
2017. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Én még nem szeretnék komoly kapcsolatot,nem érzem rá késznek magam..csak gondoltam, szórakozok egy kicsit (csókolózni,vadulni,ilyenek).. mitől bzis ez a külső? A pózolást leszámítva mert azt nyilván senki nem csinálja élőben..egyébként ezek a ruhák jók, vagy túl kirívóak? A #10es válaszolónak: örülök hogy ilyen jó lábad van,nekem egy-a képhez hasonlót is komoly erőfeszítésbe telt elérnem :) A magabiztosság meg van nálam, legalábbis ami a megjelenést meg a viselkedést illeti, de lányokhoz nem hiszem hogy oda tudnék menni :/
2017. jún. 29. 23:00
 13/23 anonim ***** válasza:

A testalkattal nekem semmi bajom, bejövős. Nem szeretem a túl kigyúrt embereket.


Viszont a ruha! Főleg a cuppanós fehér rövidnaci! Fel ne vegyél ilyent :) A lila ing sem jó.

A frizura sem tetszik, túl nyálas.

2017. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

A képen nincs férfi. Csak egy lány, meg egy csatak b&zi.

A kismajom olyan meleg, mint a góbi-sivatag. Ilyenekkel kellene feltölteni a vizesárkokat.

2017. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az ecset fej, meg a plázacicás csücsörítés tényleg gáz. Te ne csináld :D

30/f

2017. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az egész férfi nemre sértő, ha ezt az anomáliát férfinak nevezzük.

Remélem, hogy amikor a nők "igazi férfiakról" szónokolnak itt akkor nem pont ilyenekre gondolnak.

2017. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha tini plázacsajokat akarsz felszedni, teljesen oks a kinézet.Ha normális felnőtt nőt,felejtsd el ezt a Pompadour-hajat és hajfestést.Meg a lila inget.
2017. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#13mas Köszönöm a te válaszodat is :) Tehát akkor alapvetően jó ez a feszülős ing, csak kerüljem a feltűnő színeket? Egyébként a cuppanós rövidnaci azért ilyen, mert pl nekem is a combom kinyomja (de látod,van akinek a vádlija ilyen vastag :))

#17es: nekem igazából mindegy milyen a korosztály,az a célom így első körben hpgy valakivel megismerkedjek :) Ez már korábban sikerült egyetemi bulikon,de az valahogy nem volt olyan szerintem.. a hajam nem ez a pompadour, inkább aszimmetrikus quiff, mákos ezüst festékkel..azt gondoltam, ombre stílusra festetem, ezek szerint azt nem kellene? :)

2017. jún. 29. 23:39
 19/23 anonim ***** válasza:
te, és mi lenne, ha EGYÁLTALÁN NEM festenéd a hajad?
2017. jún. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igazán nem èrtem minek kell egy "fèrfit" ilyen gùnyàba dugni. Sem a naci sem az ing nem kell feszüljön, szerintem, pòzerre vall. Az a taraj meg festett haj...pfujj :0 szerintem akarmelyik lànynak jobban bejön egy egyszerübb de magabiztos ès kedves fiù,mint egy olyan amilyiket nem birja tùlöltözni. A kèpen is a làny èszrevehetetlen...forditva kène lennie. 22/L
2017. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!