Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerősömnek szerencse miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősömnek szerencse miatt nem kell többet dolgoznia, és felfogadott szárnysegédnek. Az anyagi dolgok miatt egy új világ van előttem a csajozásban, hogyan hozzam ki belőle a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Gyerekkori cimborám, már régóta szórakozik a szerencsével, párszor kaszált rendesen, de nemrég beütött nála a bumm:)

Mikor észhez tért, volt pár oltári nagy buli.

Amúgy én egy átlagos srác vagyok, huszas éveim közepén járok, 8 órában dolgozok.Eddig semmi sikerem nem volt, vagyis volt, de ilyen pár hónapos se veled nélküled kapcsolatok.

DE, amióta a cimborámmal járunk szórakozni egy olyan világot tapasztaltam meg amit még soha.

Csak diszkókba járunk hétvégén, ma nem megyek vele, mert tagnap kicsit túlzásba vittük.

A városban azóta szép lányok szoktam rám köszönni, érdeklődnek hogy mi újság, kérdezgetnek, hogy hétvégén megyünk-e valamerre szórakozni?

Igaz nekem semmi közöm a szerencséjéhez, de azóta több alkalmi kapcsolatom is volt, nem tagadom, haveromnak köszönhetem, hogy rám is felfigyeltek.

Egy olyan pasiként, aki régen nem is tudta hogy létezik ilyen világ az ismerkedésben, társkeresésben, hogy érdemes minél jobban ezt az időszakot kihasználni?

Ha inkább a kalandokra, és az érzékiségre koncentrálok, vagy inkább keressek hosszútávra olyan lányt, aki kapcsolatban élne?



2017. júl. 1. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

:DD


Hát ez már a történetmesélés csúcsa komolyan.

2017. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:
100%

No erre mondják, hogy:

"éhes disznó makkal álmodik" :)

2017. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Veterán, erre inkább a fordítottja igaz:

Éhes makkal disznókat álmodsz.


Amúgy erről volt egy blog pár éve, kérdező most akadhatott rá.

2017. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!