Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas igénynek felszínességnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas igénynek felszínességnek számít, hogy átlagos kis pocakkal rendelkező férfiként a nagyon kövér nők (80-85 kg feletti) nem jönnek be?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Küldj képet, és megmondom!

Sokan írják magukról társkeresőn is, hogy "mackós testalkat", vagy kis pocak, aztán kiderül, hogy Jabba elbújhat mögöttük!

Egyébként te mérleggel jársz randira?

2017. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kepet ide,h minde valaszolo tudjon erdemben valaszolni.
2017. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

kb ilyen...


[link]

2017. júl. 3. 09:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem túl szexi. De az ízléseden nem tudsz változtatni. Nekem vékony, csinosabb nőként ez nem jön be, de biztos talalsz valakit, akinek igen.
2017. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ilyen külsőre, én viszont több vagyok 85 kilónál. Szerencsére nem allított mérlegre az első randin, csak belémszeretett.
2017. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5.: ja, és meglepődnél, hogy nem nézek ki nagyon kövérnek ;)
2017. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Hat ez alapjan te is dagadt kategoria vagy, mar bocs.

Amivel nincs baj, azzal sem ha nem jonnek be azok a nok akiken van felesleg vagy epp mar valoban koverek.

Csak akkor ne vard a sult a galambot. Nagyon sok ferfi mar probal odafigyelni az edzesre es a rendszeres, egezsseges etkezesre es ugy is neznek ki ennek koszonhetoen. A szep vekony, jo alaku lanyok, nyilvan hozzajuk fognak vonzodni.

2017. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ilyen külsövel igen, magas igényeid vannak, te döntöd el, hogy próbálsz kevésbé felszínes lenni és a személyiséget is nézni, vagy így maradsz és ki tudja, meddig nem lesz párod. Ez a zsíros test, plöttyedt has kicsit sem vonzó.

23/L

2017. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2%

Ez nem kis pocak azért. :D

De egyébként nem hinném, hogy felszínesség, nekem sem kéne nagyon kövér pasi, csak én máshol húzom meg a határt nyilván. Igaz, én 53 kg vagyok. Ismerek 80 kg feletti csajt, hát meg tudom érteni, hogy valakinek ez már sok, na meg nálatok máshogy működik, fel sem állna rá, már bocsi a nyerseségért.

2017. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mond tudtok olvasni???

Egyáltalán nem akarok vékony sportos bomba csajt.....szó sincs erről, nekem teljesen jó egy duci csaj is, csak a nagyon kövér nők nem jönnek be.


ilyen vagyok kb.


[link]

2017. júl. 3. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!