Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz amit a PUA-k mondanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz amit a PUA-k mondanak az anyagi dolgokról a csajozásban?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy tök mind1 egy a jelenlegi állapotod. Ha fel tudsz vázolni egy jövőképet a nőnek, hogy te majd saját vállalkozást akarsz alapítani, és neked már pontosan meg vannak, hogy mit hogy fogsz csinálni és hogy jó lesz meg minden, akkor tök mind1, hogy jelenleg még alkalmazott vagy, még egy gyárban dolgozol vagy még a szüleid tartanak el. A nőknek, a normális nőknek legalább ugyanúgy értéket fog demonstrálni ha az anyagi jólétedet a jövőbe vetíted ki, mint a már meglévő vagyon és egzisztencia.


Igaz ez?


2017. júl. 4. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Persze, hogy igaz! De nem csak ez, hanem az összes többi PUA mondás. Az utolsó szóig!



Hiszen azért látni mindenhol csajozásban sikeres PUA-kat 2-3 bombanő társaságában...


Oh wait!

2017. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A nők szeretik az ambiciózus férfiakat, szóval ennyiben igen. Viszont ha egy ostoba vesztes elkezdi ecsetelni, hogy ő majd Mark Zuckerberg lesz, akkor ne számítson sok pozitívumra.
2017. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi az a PUA?áh,mindegx,utánakeresek...
2017. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
@3: addig jó amíg nem tudod... (késő? :))
2017. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem igaz. Az egy dolog, hogy ambíciózus vagy, és ez jelenthet úgy fél százalék pluszt a csajozásnál, de basszus, a neked tetsző csajt MOST kell randira hívnod a jelenlegi pénzedből, nem a 10 évvel későbbi, nagy valószínűséggel soha be nem következő vezérigazgatói gázsidból.
2017. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

A tettek tudnak imponálni.


Mikor keveset kerestem, akkor sosem aggódtak a barátnőim, hogy mi lesz, mert látták, hogy tanulok, hogy nekifekszem a munkának, hogy élek a lehetőségekkel, akár szakmai, akár karrier téren tudok előre lépni.


Tehát nem magyaráztam egy nőnek sem, hogy most gyárban dolgozom, de majd 15 év múlva vezető leszek, hanem építettem a karrierem, és mindenki látta, hogy a jó úton járok.



Viszont milliószor mondtam már, hogy túldimenzionáljátok a pénz szerepét egy nő megismerésében. Tényleg nincsenek anyagi gondjaim, messze a magyar átlag felett keresek, és még sosem éreztem, hogy ettől "hűde jó" partinak tartanának a nők. Most például egy ideje egyedül vagyok.

2017. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, a nőknek a biztonság és a hosszútávú tervezhetőség a fontos.

Igaz, amit a PUA-sok mondanak, az más kérdés, hogy ki mit és hogyan tud abból hasznosítani, mindenesetre egy összeszedett és határozottságot adó programot nyújtanak.

2017. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ha azt mondom, oké, akkor randizzunk. A magam részét mindenből fizetem. Neked csak a sajátodat kell fizetned. Menjünk moziba, színházba, múzeumba. Ugorjunk el pár napra egy nagyvárosba, Berlin, Párizs. Együnk minden este szusit.
2017. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok naív ,azt hiszem el amit látok. Nálam pl nem jön be.

n25

2017. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, ha vannak tervek és célok, de ha ezeket tettek nem követik, akkor csak üres locsogás az egész. Azért hamar kibukik, hogy valaki tényleg hajlandó a terveiért tenni is vagy csak álmodozik és örökké halogat mindent.


Nekem az a szimpatikus, aki tesz is azért, hogy elérje az álmait, terveit. Még ha nem is megy minden simán, de legalább halad.


Volt egy kollégám, akivel egy időben reggelente összefutottunk, mert egy irányból indultunk dolgozni. Egyszer megjegyezte, milyen jó lenne minden reggel készíteni egy fotót arról a környékről, ahol minden nap elmegyünk munkába, és év végén összerakni egy videóba mondjuk az egészet. Ez évekkel ezelőtt volt, azóta sem csinálta meg, pedig lehetősége lenne rá. Én nem vagyok halogató típus, ha valamit el akarok érni, akkor azért teszek, megkeresem a módját, hogyan érhetem el, és volt már olyan is, hogy csak spontán jött a megvalósítás, hogy gondoltam egyet, és már bele is vágtam, nagyobb előkészületek nélkül, és bejött.


Valamelyik reklám szövege volt: Bizonyíték, nem ígéret. :-)

2017. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!