Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan 30 körüli férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 30 körüli férfi, aki ugyan már nem mamahotelben él, de csak egyik napról a másikra, az miért csodálkozik, hogy nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Tehát aki csak épp, hogy el tudja tartani magát, de lenullázza őt az albérlet, és a megélhetés és egyszerűen nem tud félretenni legalább havi 100-150 ezer forintot családalapításra.

Mert ha még magad is alig tudsz megélni, hogy leszel egy 2 gyerekes családeltartó feleséggel? Hogy fogsz tudni egy egész családot fenntartani, lehetőleg európai körülmények között, mindeninek külön szoba pl.


Az ilyen pasik, akik egyik napról a másikra élnek pedig már 30 fölött vannak (és iszonyú sok ilyen van), az hogy tervezi a további életét?

Miért csodálkozik, hogy nem tudnak a korabeli nők egyáltalán férfiként tekinteni rá?


2017. júl. 5. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom Kérdező, elképesztően ostoba vagy, tudod? Az egész feltételezésed olyan szűk látómezőre vall, hogy csak na!


Pesti vagy, igaz? Az más világ, az ország többi részén nincsenek olyan magas bérek. Ez az egyik. A másik pedig, hogy nem lehet mindenki diplomás ám, mert akkor a szakmunkát és a betanított munkát senki nem fogja elvégezni, erre nem gondoltál? És akkor a szakmunkás, betanított gyári melósok, stb sose alapítsanak családot, nekik csak a robotmunka jár, mert ők alacsonyabb rendűek? Csak azért vannak, hogy a középosztályt kiszolgálják? Ezt remélem te sem gondoltad komolyan. Havi 100-150 ezret félrerakni? Te Magyarországon élsz? Tudod mennyi egy albérlet? Vagy elképesztően ostoba vagy, vagy semmi realitásérzéked és fogalmad sincs, hogy mi van az országban. Amíg egy átlag fizetésből a megélhetésre kell szánni 60%-ot és akkor még nem fizettél rezsit, útiköltséget, addig hagyjuk ezt a baromságot. Régen is alapítottak családot, sokkal kevesebből is.


Nem is értem, hogy eltartott vagy, vagy magas keresetű diplomás-e, de bármelyik is, látszik, hogy fogalmad sincs arról, hogy mennyi az átlagkereset. A statisztikákban jól mutat a 300.000-es átlagbér, de csak azért annyi, mert a politikusok milliós fizetési felhúzzák a statisztikát.

2017. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 LazyJones ***** válasza:
100%

A lényeget leírták előttem, de azért lábjegyzetben hozzá tenném: onnantól kezdve, hogy két ember együtt él, RENGETEGET lehet félre tenni. Én 200 körül keresek, és igaz, hogy tanfolyamra költök, de nem tudok túl sokat félre tenni. Ismerősömék 150 körül keresnek fejenként - nekik már lassan összejön 10 év után a vidéki ház, és a kocsi.


Ja, és ha valakinek a férfi a 20 centis pénztárcánál kezdődik, akkor jó mulatást hozzá...

2017. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Addig teljesen rendben van ez a dolog, amíg egy olyan nő zárja ki az így élő pasit, aki eltartja magát, és 100-150 ezer forintot eltesz havonta. Ha nem, akkor entitled b*tch szindróma esete forog fenn.

Jelzem, én ennek a jó kétszeresét teszem félre havonta, de ha egy nő bármikor bejelentené, hogy neki ez szempont, az életben nem beszélnék vele többet (miután jól megraktam).

2017. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Költőnő? ***** válasza:
Én ezeket értékelném. Egyedül, külön, nehez megtakarítani, pláne nem akkora összegeket, amiket te írtál. Még ha meg is tehetné a pasi, akkor sem egyedül az ő dolga. Mi elég csórók voltunk mindketten. Egyrészt együtt könnyebb, másrészt én sosem várnám mástól, hogy oldja meg a jövőm helyettem.
2017. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ha nem troll vagy és komolyan gondoltad akkor kösd fel magad eggyel kevesebb anyagias p...a lesz a világon! 150 ezret félretenni hol élsz te és, hogy várhatod el azt, hogy egyedül megteremtse? Arra nem gondolsz, hogy a jó életszínvonalat együtt kell megtermteni és nem egyből beleülni a jóba? Én nőként nem tudok rádtekinteni, mert semmi nőieség nins benned. Ilyen felfogással ne is csodálkozz azon, hogy egy éppeszű férfikénak nem kellennél, mert az ilyen anyagias libákat elég sokan utálják. Kérdésedből ítélve egy frusztrált kis liba lehetsz aki a kis hercegére vágyik, hád ébredj fel és nőlj fel!
2017. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

Igazából egy átlagos nő azért nem 100-150 ezer forint havi sprólt pénzt vár el egy férfitől, csak hát valamit azért. Én pl. veszítettem már el az érdeklődésemet emiatt pasi iránt. A pasassal a rendőrségen ismerkedtem meg, engem kiraboltak, ő meg előtte rendőr volt és valamiért bement a régi kollégákhoz. Jóképű volt jófej, beszélgettünk erről-arról, míg vártam a soromra, hogy jegyzőkönyvet vegyenek fel, aztán lebeszéltünk egy randit, tök örültem, aztán kezdődött a lassan kiábrándító valóság. Az első randin egy talponálló büfében ittunk egy forrócsokit, mert nincs neki többre pénze (szó nem volt arról, hogy hívjon meg erre-arra stb. egyáltalán csak magának se volt pénze semmire) oké, nem gond. Kiderül, hogy mióta "leszerelt" elment az építőiparba dolgozni, ami elég alkalmi jellegű, épp arra elég, hogy valami alkoholistánál béreljen egy szobát, aki folyton felzabálja a kajáját, és emiatt hozzá kb. fel se lehet majd menni sose. Hmmm. Oké, ez van, de jófej. Volt még egy-két ilyen dolog, ami azért totál lelombozó, pl. hallgattam, hogy alig bírt venni egy cipőt magának stb. Mindegy, végül elváltunk, hogy majd hív, a következő randira mikor ér rá. Három napig nem hívott, már úgy voltam vele, hogy jaj ezt az olcsó trükköt, meg amúgy is egyre többet kattogtam rajta, hogy utálatos egy dolog, meg én nem akarok pénzéhes nő lenni, de ez az egész nekem annyira kiábrándító volt... Na mindegy, azt mondta majd hív ő, oké. Másnap valami ismeretlen szám elkezd csörgetgetni, de épp mindig csak egyet. Mondom: ez mi? Utána jön egy sms, hogy hát ő az, de ez a haverja telefonja, mert hogy neki nincs a kártyáján, hívjam már fel.


30 éves volt. Én igaz csak 24, de bakker. Én már nem azt néztem, hogy buliról bulira libegjek valakivel (mondjuk neki arra se lett volna) hanem azt, hogy majd valakivel szépen odáig eljutok, hogy komoly kapcsolat, összeköltözés blablabla házasság, gyerek. És akkor ott volt ő, aki 30 éves létére a telefonját se tudta a hónap közepén feltölteni és tényleg semmire, de semmire se volt pénze. Hát sajnálom, de nem találkoztam vele soha többet. Volt neki tisztességes állása, biztos fizetése, otthagyta egy ilyen életért, én az egészben csak azt láttam, hogy amihez én keres párt, az vele megvalósíthatatlan lesz, szóval kár is fecsérelnünk egymás idejét. Gondolom ő meg azt gondolta, hogy milyen egy szemét vagyok, biztos azért nem törődtem vele többé, mert nem vitt BMW-vel a Gundelba vacsorázni. Ja, persze.

2017. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%

Ma kb. 20 olyan kérdést olvastam, ahol a kérdező és a válaszadó hölgyek szidták a pasikat, mert azok keveset kerestek, de bemernek náluk próbálkozni.


A te kérdéseden már meg sem lepődők, egy a tucatból!

2017. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!