Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves vagyok és 145 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakalaka19 kérdése:

22 éves vagyok és 145 cm magas. Szerintetek milyen magasságú lányokkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nem leszek ennél nagyobb.

2017. júl. 8. 10:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Még 170 centisen se lenne esélyed semmilyen lánynál, így meg aztán végképp nem.
2017. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Ne légy önző, a gyereked se lesz magasabb, ne cseszd el az életét azzal hogy megpróbálod továbbadni a génjeidet.
2017. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Valamilyen betegség miatt lettél 145 centi?
2017. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom költői kérdésnek szántad. 170-ként is nulla esélyed lenne (jóképű egyetemistaként már megtapasztaltam), hát még így. Érdekelne, hogy milyen betegség miatt lettél ekkora. És igen, jól írta előttem a kommentelő. Ha ilyennek születtél és nem lehet barátnőd, akkor legalább a minimális esélyét se add meg annak, hogy egy leendő életet tönkretégy... Pls ne örökítsd a génjeidet! Az én és sok más mélynövésű pasi szülei már megtették ezt a hatalmas nagy bűntettet, Y generációsként legalább már te legyél felelősségteljesebb.
2017. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy betegség miatt vagyok ilyen alacsony.
2017. júl. 8. 21:50
 16/22 anonim ***** válasza:
Esélytelen. 160cm magas vagyok, de még nekem se jön össze az ismerkedés. Olyan megalázó dolgokat kapok a nőktől, hogy inkább nem is ismerkedek már. Jobban jársz, ha te is inkább beletörődsz. 23F
2017. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább nem törődök bele.

Küzdök hogyha még bele is döglök.

2017. júl. 9. 09:37
 18/22 A kérdező kommentje:
Fiúknál hátha nagyobb esélyem van.
2017. júl. 9. 09:37
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát nyugodtan küzdhetsz csak éppenséggel lelkileg úgyis bele fogsz roppanni, mert totál esélytelen vagy.

Olvasd el ezt: [link]

Szerinted te ebben a ligában hol tudnál labdába rúgni? Még én is esélytelen vagyok 170 mélyen.

Az is megoldás - ahogy írtad - hogy akkor pasiknál próbálkozol csak ott a gond, hogy nekik is igényeik vannak és ők is a kerek, izmos, selymes fenekű, kockahasú 180-as bársonyfiúkhoz vonzódnak, nem pedig hozzád. Szóval társkeresés szempontjából totál számkivetett vagy.

2017. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Építs ki egy baráti közösséget, ahol vezető szereped van, közismert személyiség vagy és ott tudsz majd ismerkedni, mert lesz idejük a nőknek jobban megismerni téged egy közös érdeklődési körön keresztül. Pl. ott van Sean Stephenson, egy kerekesszékes kis törpe, aki önfejlesztő körökben mozog, rendszeresen előad és csinos barátnője/felesége van.


Aki a 170 centis magasságával sír, hogy emiatt nem tud ismerkedni, az inkább no comment.

2017. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!