Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves vagyok és 145 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakalaka19 kérdése:

22 éves vagyok és 145 cm magas. Szerintetek milyen magasságú lányokkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nem leszek ennél nagyobb.

2017. júl. 8. 10:31
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Akkor mi legyen?

Fogadjam el hogy soha az életben nem lesz barátnőm és hogy életem végéig szűz maradok?

2017. júl. 9. 22:59
 22/22 anonim ***** válasza:

Nézd, én a következőt tudom tanácsolni. Azt a részét el kell fogadnod, hogy a magasságod szélsőséges, és ezáltal a nők túlnyomó többsége nem fog partiként tekinteni rád. A konkrét csajozós vagy randizós jellegű ismerkedés nálad biztosan nem jöhet szóba, és nem is tanácsolom, mert csak frusztrációd származna belőle, és lehet, hogy tönkretenne lelkileg.

Én azt javaslom, hogy próbáld meg lélekben, agyban félretenni ezt a dolgot. Tudom, hogy nagyon nehéz, hiszen 22 évesen az embert mi érdekelné ennél jobban, mégis azt gondolom, hogy a te esetedben a legjobb, ha teljesen más dolgokra koncentrálsz. Gyűjts élményeket, töltsd fel az életed érdekes és izgalmas dolgokkal, amelyek közben nem érsz rá ezen gondolkodni. Találd meg a hivatásod és a szenvedélyed, és építs belőle anyagi biztonságot.

A fentiekkel le tudod foglalni az agyad, sikerélményed is lesz belőle, és meglesz a lehetőség, hogy közben belefutsz valakibe, akivel egymásba szerettek. Ha van bármi előnye a helyzetednek, az az, hogy ha te leszel valakivel, az biztosan szerelmes lesz beléd - ha nem lenne az, nem téged választana (a magas, menő jópasikkal mászkáló nők zöme nem szerelmes, még ha azt is hiszi, egyszerűen csak olyasvalakivel akar lenni, akivel jól mutat, meg akinek magas a státusza).

2017. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!