Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazi férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi férfiak miért nem kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés

Tehát 191 cm magas vagyok, 10 éve rendszeresen sportolok, 110 kg vagyok (és izomos, de természetesen van rajtam háj is mivel nem figyelek az étkezésre), kopasz, szakállas. Mellesleg nem vagyok egy agresszív vadállat, érettségim is van.

De a zöme nőknek ilyen kis szaros 170 cm magas, ecset hajú, semmilyen izomzatú, pálcika emberek tetszenek...ezekben az emberekben 0 férfiasság van! Úgy néznek ki mint én 10 éves koromban!

21F



2017. júl. 11. 14:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
91%
"Mellesleg nem vagyok egy agresszív vadállat, érettségim is van." - ember, ha nem akarsz ok-okozati összefüggést sejtetni két állítás között, ne tedd őket egy mondatba. Ha viszont tényleg úgy gondolod, hogy mivel van érettségid, nem vagy agresszív vadállat... hát jaj. Hol is kezdjem... Az agresszió képzettségfüggetlen. A diplomások közt is akadnak asszonyverő/agresszív pszichopaták. Szóval az érettségivel elmehetsz zabot hegyezni. És nem azért, mert a nőknek diplomás fazon kell, meg a többi... hanem mert hiába az érettségi, elb...tt a gondolkodásmódod - kábé egy tizenkét évesé. És az nem férfias.
2017. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem te dontod el, hogy NEKEM mi a ferfias :DDD Nem sertesnek szanom, de az ekkora emberekre mint te, maximum testorkent meg kidoboemberkent tudok gondolni es egyikrol sem a ferfiassag jut eszembe. Parom 175 centi es 55-60 kilo es _tokeletes_.

Mellesleg az, hogy ki igazi ferfi az nem kulsosegeken dol el.

2017. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik, ezen kár háborogni.

Én mellesleg a nem vékony férfiakat kedvelem, de ha a leírt külsődet nézem, a kopaszság a szakállal nekem nagyon groteszk.Nem bántás, csak őszinte vélemény.

2017. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
81%
Van érettségid is? De klassz. :) Tudod, hány férfinak van még rajtad kívül érettségije Magyarországon? Hát... Soknak.
2017. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az építő jellegű kommenteket!


Akik próbálnak kötekedni, savazni az engem nem érdekel, nem állok le itt veletek vitatkozni de azt hozzáteszem, hogy nem akarok az érettségivel felvágni meg semmi, csak beleírtam. Ha nem írtam volna bele, akkor meg biztosan azt írtátok volna, hogy egy tanulatlan buta f.a.sz vagyok...szóval mindegy.

2017. júl. 11. 20:06
 26/61 anonim ***** válasza:
61%
És még hisztis is vagy... Egy igaz főnyeremény, nem tudom, miért nem bomolnak utánad a csajok.
2017. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

Miért is lennék hisztis?

Azért mert talán nem érdekelnek a negatív kommentek? :D

2017. júl. 11. 20:28
 28/61 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem vernéd itt magad.
2017. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos Kérdező, a mai mosléktársadalom az ilyen. Itt vagy pozitív hozzáállással, jó adottságokkal, kisugárzással, kommunikatív készséggel, és mást se tudnak az itteni nők, csak fröcskölődni.

Szerintem ennyit arról a lózungról, hogy a nőket az önbizalom és a kisugárzás vonzza, mert ez a baromság itt és most bukott meg gyönyörűségesen.

A mai nőknek az aktuális médiasztár az igazi férfi, minimum 7 számjegyű keresettel. Az átlagpasasoknak esélyt se adnak, legjobb esetben friendzóne.

Jöhetnek nyugodtan a piros kezek, ha a lágy részeitekbe tiportam :DDD

2017. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

#29 Sajnos igazad van :(

Bár nem minden nő hajt a pénzre, szerintem csak szimplán ilyen kis bunkók vagy nem tudom. Élőben meg természetesen mindenki az arcomba mosolyog, de itt ahol név nélkül- következmények nélkül lehet orrba szájba kommentelgetni mindenki egy paraszt. Itt élik ki magukat az emberek, mivel élőben nem tudják :(

2017. júl. 12. 00:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!