Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, ti is úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti is úgy gondoljátok, hogy ha nem lennének ennyire kapcsolatfüggők a mai nők, sokkal több szingli nőből lehetne válogatni?

Figyelt kérdés

Sok nő inkább senyved egy híg foshtengerben, minthogy szakítson. Nyilvánvaló még számára is, hogy nem jó a kapcsolat, amiben van, de nem tudja/meri/akarja meglépni a dolgot. Így viszont sokkal kevesebb egyedülálló nő közül válogathatnak a szingli férfiak. Mennyivel jobb lenne, ha a társkeresési piacra kerülne a sok kapcsolatban szenvedő nő - a pasiknak is és nekik is, mivel átélhetnék újra a szerelmet... Csak annyit kéne tenniük, hogy a sarkukra állnak és azt mondják, hogy "Elég volt!". De túl gyávák ehhez.


Ti is hasonlóképpen látjátok a dolgot?



2017. júl. 11. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hiába lenne több, ha nem kelletek nekik.
2017. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Milyen érzés, hogy a nők inkább vannak egy "híg fostengerben" mint veled?
2017. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Köszönöm, hogy látatlanban is legyáváztál, én szakítottam egy 5 éves kapcsolat után, ha az exemen múlik, sosem jön ez el, mivel ő jól elvolt a híg foshban. Amúgy én kérek elnézést a nők nevében, hogy az ember meg meri fontolni a szakítást egy számára fontos személy esetében és még próbálna tenni a kapcsolatért, amiért különben rohadtul tudtok ám sírni, hogy mindenki azonnal szakít ha vita van (de közben soha nem szakít, úgyhogy akkor ez most mi is...?).


Hova tovább, egy közös lakáshitel, gyerek, ingatlan és társaik meg főleg meg tudják csavarni ezt az egészet, tapasztaltam, úgyhogy mielőtt legyávázol minden nőt egységesen, szerintem gondold már végig, hogy ti szingli férfiak, mégis mennyire sz.ar partik lehettek, ha a nők inkább választják a híg foshtengert helyettetek. Mert szerintem így is nézhetjük, ha a "piacon" százával rohangálnának a jobbnál jobb lehetőségek, szerinted mégis mi tartaná őket vissza?

2017. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen csak arra akartam utalni, hogy kevés a valóban egyedülálló(érzelmileg senkihez sem kötődő) nő, és így nagyobb lehetne a felhozatal. Mindössze ennyi volt a célom a kérdés kiírásával, de szokás szerint provokációt sejtetek a háttérben. Pedig nincs.
2017. júl. 11. 17:05
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Magyarul ahhoz sincs elég EQ-d, hogy képes legyél felismerni a kérdésed provokatív visszhangját.
2017. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, én azt látom, hogy inkább a nők unják meg hamarabb a "híg fostengert". A férfiak jobban elúszkálnak benne, amíg van kaja meg szex, addig kényelmes. Nem mindegyik ilyen igénytelen azért, sőt, utólag ők is belátják többnyire, hogy jobb külön. De inkább a nők mondják ki a végszót.
2017. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Itt vagyok kérdező. Én nem úszkálok semmilyen tengerben, nemhogy fosban. Nő vagyok. De hol vannak a férfitársaid, mert ahogy elnézem itt inkább nők válaszoltak?
2017. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy vettem észre, hogy csakis a külső számít. A nők is szívesebben "kínlódnak" egy magas, kigyúrt férfi mellett mintsem megelégedjenek egy alacsonyabbal vagy egy véznábbal...fordítva is igaz, a szép arcú, formás lányokat jobban "tűrik" a férfiak. Természetesen ez nem szabály, vannak kivételek is.
2017. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem te akarsz kapcsiban lenni?
2017. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ugyanez érvényes a férfiak nagy részére is.Ők is elég szépen benne maradnak a langyos tóban.Inkább szeretőket tartanak, de a sz.arból ki nem lépnének semmiért sem.

Az viszont biztos, amíg a nő vagy a férfi benne marad az általa rossznak titulált kapcsolatában, addig csak mondja, mert nem olyan rossz az, csak ezt könnyebb elhitetni másokkal.Ha tényleg nem lenne jó neki, akkor lépne és gyorsan, le.

2017. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!