Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek nem fura, mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem fura, mikor azt olvassátok itt, hogy egy fiatal férfi inkább a számítógépes játékokat választja a nők helyett?

Figyelt kérdés

Nem gondolja, hogy ez a gondolkodás 30 éves kora után visszaüthet? Addigra a játszást megunja, viszont nők terén meg nem lesz tapasztalata, és nagyon egyedül fogja érezni magát. Mindig is csodálkoztam az ilyen laza életszemléletű férfiakon - az ilyen beállítottság szinte biztosan megbosszulja magát akár néhány év múltán is.


Férfiak, akik így gondolkodtok, nem féltek attól, hogy egyedül fogtok maradni? Miért nem űzitek-hajtjátok a nőket addig, amíg fiatalok vagytok? Számítógépes játékok hogy képesek egy párkapcsolatot pótolni?



2017. júl. 13. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg kell találni a mértéket.. pl abban nem hiszem hogy van bármi kivetni való is,ha heti 1-2 órára leül valaki fifázni, de gondolom a kérdés sem erre irányult, hanem aki napi sok órát játszik..én voltam így, napi 6-8 óra cod, iskola szünetben meg egész nap..nem részletezem, de majdnem ráment az egészségem, akkor döntöttem úgy hogy abbahagyom..csak 23 éves vagyok, tehát nem kell 30 éves koromig várnom hogy megérezzem a negatív következményeit.. a társasági életem 0, barátok, csajozás nincs, összességében nagyon sok olyan dologból kimaradtam a gimis években amiket most már nem tudok bepótolni..hiába nyertem versenyeket codban (bo2), és voltam a legjobbak között, én megbántam hogy anno feladtam az életem..szerencsére most sem késő változtatni, csak nagyon nehéz :)
2017. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan h fura nem létezik. Én úgy mondám h más.

És nem úgy gondolom h hülye vagy ilyesmi.


Mindenki másképp gondolkodik az életéről. Mások a céljai.

(Ilyen alapon Nikola Tesla is "fura" volt hiszen a fizikával foglakozott a nők helyett. )


Más az életfelfogása az értékrendje.

Attól h neked FONTOS maga a párkapcsolat még nem biztos h másnak is az. "Számítógépes játékok hogy képesek egy párkapcsolatot pótolni?"


Ez nem pótlás hanem egy fogyasztott szubkultúra.

Pótolni valamilyen hiányt szoktak.

Mellesleg a Mesterséges Intelligencia fejlesztése pont az ilyen kockáknak köszönhető.


Tudod Samsung Bixby, autókban lévő különböző biztonsági rendszerek...

A nagy csajozásban ezek nem lennének, ezt ne feled mielőtt lenézel embereket.


Elképzelem amint VV Aurelio (a dicső csajmágnes) mondjuk biometrikus biztonsági rendszereket fejleszt.

Na ugye :)


A videojátékok programozása kb hasonló munka.

Pályák modellezése, felvenni a jeleneteket színészekkel....


Ellen Page szerinted kocka ?

Ja csak azért mert a Beyond Two Souls-ban végig ő volt benne.


Videojátékokkal játszani nem minden esetben jelent függőséget. Ezt csak a laikusok mondják.

2017. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem fura, meg tudom őket érteni. Legalább azt teszik, ami NEKIK jó, és élhetnek a hobbijuknak. A párkapcsolati cirkuszban csak megaláztatás és csalódás lenne a jutalmuk.

Sajnos én erre késve, 30 éves korom környékén jöttem rá, de szerencsére még nem volt késő berekeszteni minden párkapcsolatosdit, és az életemet a hobbimnak szentelni. Egyedül maradok? Hát aztán, eddig is egyedül voltam. És hogy hogy képes számítógépes játék pótolni egy nőt?


- A számítógépes játék MINDIG rendelkezésre áll.

- Annyi játékkal játszhatsz egymás után, amennyivel csak akarsz.

- A játékban lehet csalni.

- A játék nem fog megsértődni, ha nem játszol vele egy napig.

- A játékban van mentési és visszatöltési lehetőség.

- A játék nem várja el tőlem, hogy életem végéig csak vele játsszak.

- Számítógépen játszani fényévekkel olcsóbb.

- Egy játékot nem érdekli a külsőm, a jellemem és a vagyoni helyzetem, nem fog meghibásodni és nem-elindulni, ha ronda vagyok, introvertált vagy csóró.


Tovább is van, mondjam még?


"Ez nem választás, hanem betegség. Függőség."


Bezzeg mikor valaki heti 1 hónapot lóg a Failbookon! Az ugye rendbe van. De a számítógépes játék az a Sátán műve!!!

Nem érzed a kijelentésed egy kicsit hugyotprédikálásnak?

2017. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#9

Ha cuki, pont akkor utasítják el, max barát lehet, mert "nem elég FFÉÉÉÉRFFFIIIII"...

2017. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani h élj úgy hogy ha visszanézel ne bánj meg semmit. Hát én nem bánok.


Na most ez neked tudom h élkepesztően fura lesz de nekem az olyan mint a párkapcsolat az égegyett a világon semmit nem jelent semmi értéke nincs számomra.

Nem véletlen nem is érdekel.


Ellenben a videojátékok olyan élményt adtak nekem amit még maga a HALÁL sem vehet el tőlem. És nem is értem h mért várnád el (nem mellesleg ) ide irtogató VADIDEGEN emberektől h éljenek már úgy ahogy az neked jó ?


Holott az ő életüknek a tiédre semmilyen kihatása nincs. Én tegnap vettem meg az Uncharted 4-et nem hinném h a TE életed ettől lett rosszabb.


És ahogy 13 írta a játéknak tök mind 1 h te ki vagy mi vagy hogy nézel ki.... Ő téged szórakoztat ezért van.


Ha azt várod h ezek az emberek megváltozzanak hát rossz hírem van. Várhatnál a halálig , de hiába.


Majd csajozz te helyettük és ennyi.

2017. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!