Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő tényleg sokkal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tényleg sokkal de sokkal többet vár el a pasitól, mint amit ők nyújtani tudnak? Nők, akik így viselkednek, miért teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Nőként írtam ki a kérdést, szóval nem femináci vagyok.....

A pasik véleményére vagyok kíváncsi hogy ez mennyire gyakori jelenség.


Én sokszor találkoztam a női oldalon azzal, hogy a csaj szülőknél lakik, de a randi partnere is, és azonnal koppintotta mondván hogy ő mamahoteles. Holott a csaj is.....


Rengeteg példát tudnék hozni még. Azt gondolom hogy az a nő, aki külsőleg belsőleg megüt egy magas mércét, az teljesen jogos hogy hozzá hasonló külső belső adottságú férfira vágyik. Na de az a nő, aki valószínű soha nem fogja tudni teljesíteni azokat az elvárásokat amiket ő támaszt alá a pasival szemben, az nagyon röhejes és gáz. Én is ismerek buta, és hát nem túl dekoratív nőket, és döbbenet hogy mit képzelnek ezek magukról. Röhögnek a pasikon, mindenkit lekoptatnak, saját magukat az intelligencia királynőiként állítják be akiknél csak is a felső kategóriás luxus autós hercegnek van esélye.


"Nők", akik így viselkedtek, miért csináljátok ezt? Miért nem vártok el annyit, amennyit ti is nyújtani tudtok?



2017. júl. 13. 14:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
Na, 7-es/9-es a prototípusa a kérdésben szereplő nyomorék nőnek. :D
2017. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Biztos van ilyen is. Ha talál magának az elvárásainak megfelelő párt, akkor mégis csak elég, amit ő nyújtani tudott. Ha évek óta kesereg, hogy csak nem jön össze... na akkor érdemes elgondolkodni, hogy ez elvárásokkal lehet a baj és lehet más szempontokat kéne figyelembe venni.
2017. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Lazy Lover ***** válasza:
48%
felőlem el várhatja de az a baj hogy a "nők" 99%a azt várja el amit ő nem tud nyújtani
2017. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#9


Itt egy ropogós példa a dogmatikus, elavult gondolkodásra.


De tudod mit? Ha szerinted így van, akkor kövessük csak női szerepekben is az általad itt istenített férfipélda ellenpárjaként.


Mivel az általad jellemzett férfiminta kb. 60 évvel ezelőtt volt divatban nyugaton, ezért akkor ha ezt várod el, akkor be is állhatsz az akkori nőszerepbe vagyis takarítás-főzés, és "kuss".


Ugye, hogy nem lenne jó? Értelemszerűen, ezt nem várja már el senki. De akkor ezt oda-vissza kellene, szóval ha a '50-es évek nőmintája mára elavult, akkor a férfimintát sem kellene erőltetni, mivel a világ túlhaladt ezen.

2017. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A legrosszabb ***** válasza:
84%
#7: A Wikipédiáról származó, összvissz 10 soros "tudásodat" aztán marha nehéz überelni. Milyen érdekes, hogy minden szép nő két lábon járó enciklopédiának hiszi magát...
2017. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

Én pontosan annyit várok el, mint amennyit tudok nyújtani, és sokan így is picsognak, hogy ez sok.


Ezek szerint én valami full extrás nő vagyok, ha képes vagyok erőlködés nélkül felülkerekedni minden második férfin...? (nem)

2017. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke vagyok, hogy mamahotelben élek. Az anyám elém teszi a kész ételt, nekem már csak ennem kell. Miért költöznék külön anyámtól, aki főz rám, mos rám? Azért lakjak drága albérletben, hogy főzhessek, moshassak magamra? Nekem nem kéne olyan nő, akit zavar, hogy anyám főz rám 26 éves koromban.
2017. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
9-es vagyok. Én is dolgozom nem várom el, hogy "eltartsanak" de azt igen, hogy jobb egzisztenciával rendelkezzen az illető mint én mert így jobb életszínvonalat tud biztosítani nekem és a leendő gyermekeinknek. Ha pedig eltekintek a pénztől, ugyanis nem ez a legvonzóbb hanem az erő ami egy sikeres férfiból árad. Amellett, hogy én is rendelkezem egy bizonyos egzisztenciával ami egyáltalán nem volt szempont a nálam próbálkozó férfiaknál soha, amikor még nem volt saját házam, autóm akkor is megtaláltam azt a típusú partnert akit feljebb már részleteztem és most is megtalálom vagy engem talál meg tehát bolond volnék lejjebb adni az igényeimet főleg az én külsőmmel :D Manapság egy igazán jó nőnek nem kell hogy legyen különösebb egzisztenciája (ennek ellenére nekem még az is van) Tudom, hogy ez iszonyúan fáj a nőknél sikertelen férfiaknak de attól, hogy lepontoztok a világ még nem fog megváltozni.
2017. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
3-as, tudsz ilyen filmeket ajánlani?
2017. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az itt olvasottak és párkapcsolataimban tapasztaltakból kiindulva itt nem a nem tudáson, hanem a nem akaráson van inkább a hangsúly. Az összes barátnőmet helyre kellett raknom, hogy vagy a "beetetésnek" megfeleően viselkedjen, vagy az arcát igazítsa a teljesítményéhez esetleg fordítva vagy elhúzhat szépen haza. Fontos, hogy ilyenkor nem vitázom, ilyenkor beszéltem és nincs alku. Én ahhoz igyekszem maximálisan alkalmazkodni amilyen ő és amihez még tudok a személyiségem integritásának sérülése nélkül. Ha nem hajlandó vagy nem tud, azt nyugodtan mondja és menjen, mert én nem árultam zsákbamacskát, nyitott könyv voltam.

30/f

2017. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!