Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő tényleg sokkal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tényleg sokkal de sokkal többet vár el a pasitól, mint amit ők nyújtani tudnak? Nők, akik így viselkednek, miért teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Nőként írtam ki a kérdést, szóval nem femináci vagyok.....

A pasik véleményére vagyok kíváncsi hogy ez mennyire gyakori jelenség.


Én sokszor találkoztam a női oldalon azzal, hogy a csaj szülőknél lakik, de a randi partnere is, és azonnal koppintotta mondván hogy ő mamahoteles. Holott a csaj is.....


Rengeteg példát tudnék hozni még. Azt gondolom hogy az a nő, aki külsőleg belsőleg megüt egy magas mércét, az teljesen jogos hogy hozzá hasonló külső belső adottságú férfira vágyik. Na de az a nő, aki valószínű soha nem fogja tudni teljesíteni azokat az elvárásokat amiket ő támaszt alá a pasival szemben, az nagyon röhejes és gáz. Én is ismerek buta, és hát nem túl dekoratív nőket, és döbbenet hogy mit képzelnek ezek magukról. Röhögnek a pasikon, mindenkit lekoptatnak, saját magukat az intelligencia királynőiként állítják be akiknél csak is a felső kategóriás luxus autós hercegnek van esélye.


"Nők", akik így viselkedtek, miért csináljátok ezt? Miért nem vártok el annyit, amennyit ti is nyújtani tudtok?



2017. júl. 13. 14:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
18, elég jól kereső férfiként elárulok egy titkot. Én imádom az ilyen nőket mint te. Bejön a magabiztosságotok, hogy tisztában vagytok a szépségetekkel, és nem is féltek kihasználni. Meg amikor kétségbeesetten próbálkoztok, hogy találkozzam veletek még egyszer, miután megvoltatok.
2017. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan van saját lakásom, de itthon élek, a lakás pedig ki van adva és fial.

Én pont a másik nem arckifejezéséből látom, hogy mekkora lúzernek tartanak, mert még otthon lakom, mikor kimondom. Szabályosan süt az arcukról a szánalom és a megvetés! Pedig semmi kedvem egyedül, magányosan lenni egy lakásban, ahol nem vár senki. Helyette gyűlik a pénz, nem kell szűkölködnöm, és jól elvagyok. Egyedül is éltem már, sőt, külföldön is másfél évig, tehát nem azért élek így, mert szükségem van arra, hogy mindent elvégezzen helyettem a mama hotel. Majd ha lesz valaki, akivel összeköltözhetnénk, akkor lesz alternatíva, hogy hová költözzünk. Úgy lesz értelme külön lakni, így nincs.

2017. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18: te max szépnek hiszed magad. Az meg elég ciki, hogy arra vagy büszke, hogy ostoba vagy. De a pasid pár év múlva úgyis lecserél egy fiatalabbra, mikor megfakul az állítólagos "szépséged".
2017. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok ilyen van, Kérdező. Ha a nő minden ujjára jut 4-5 pasas, simán megteheti, hogy hátradől és élvezi, ahogy mindenki lesi minden kívánságát. Aztán összejön egy olyan pasassal, aki mellett tényleg nem kell mást csinálni, csak pénzt költeni, és ezzel nagyjából le is tudta a párkapcsolat rá eső részét.


Ha ennyire zavarja a mamahotel, miért nem vesz fel esetleg Ő hitelt, hogy legyen egy KÖZÖS lakásuk? Sehol nincs megírva, hogy hitelt csak férfi kaphat. Persze az sokkal kényelmesebb álláspont, hogy verje csak a férfi adósságba magát, és nyögje 10 évig a hitelt, miközben ő már 4 hónap után kibillegett szépen a kapcsolatból...

2017. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#18: fú, de szar dumád van, nagyon gyenge vagy, mint a májusi verébfing. Atyaisten, és ezek az emberek szavazó állampolgárok. Hát, "megszärok" rajtad. :D
2017. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!